• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks grupowy z żoną. Chcecie wiedzieć jak się bawimy? :)

Kolukoku

Cichy Podglądacz
Wbrew pozorom wcale nie jest trudno, szczególnie tutaj na forum, bo wystarczy przerzucić posty np. ogłoszeniodawcy aby wiedzieć kto zacz.
I tak:
- wpisy 1, 2 zdaniowe świadczą o braku umiejętności prowadzenia rozmowy. Minus.
- autorzy wpisow skoncentrowanych głownie na przechwałkach typu" a ja mogę cala noc i ciągle mi stoi" sa mitomanami. Minus.
- braki komentarzy w tematach mało związanych z erotyka świadczy o zawężonym poziomie postrzegania życia. Minus.
- Duch stworzył jedyną w swoim rodzaju atmosferę w której każdy znajdzie coś dla siebie i jeśli ów każdy nie potrafi wybrać i napisać dlaczego wybrał jest tylko olbrzymim Minusem.

To jest tylko mala próba zwrócenia uwagi na punkty selekcji nicków. W rzeczywistości zorientowanie się kto jest kim jest trudniejsze, bo i naciągacze sa coraz bardziej pomysłowi, ale tu i teraz powinna pomoc w odsianiu oszołomów.
Kiedyś korzystaliśmy z portalu, który niestety padł. Nasze doświadczenie? 100 na 100%. Dwa kontakty, dwa spotkania. Teraz od ponad 2 lat panów raczej interesuje albo cybersex (cokolwiek to znaczy) albo wyciąganie zdjęć. Mieliśmy nawet takich rozmówców, którym przeszkadzały pytania o higienę. No cóż, na razie mamy siebie.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
@Kolukoku, jeżeli jesteście hmm cierpliwi to na pewno możecie kogoś znaleźć do zabawy. Z jednej strony na różnych portalach można znaleźć perełki, ale faktycznie jak ktoś wspomniał wcześniej dużo naciągaczy i hmm napaleńcy, którzy nakręcają na spotkanie a potem cisza.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Chcę tylko zauważyć, że nie każdy musi pisać referat ale naprawdę czasem wystarczy jedno sensowne zdanie na temat
Ok, Rene, rzeczywiście wystarczy, np. Twój wpis.
I masz racje, nie każdy musi pisać referat, ale z dwojga złego, referat vs jedno, dwa zdania (elementy przemowy) wybieram referat na konkretny temat, ponieważ znajdę w nim szereg informacji umożliwiających "rozgadania" tematu. Czyt. prowadzenia rozmowy, jako jedynej możliwości porozumienia się z otoczeniem.
Znasz inne? Napisz mi.

Wracając do tematu Seks grupowy z żoną. Chcecie wiedzieć jak się bawimy? :)
Ja chciałbym wiedzieć. Najpierw aby zaspokoić własną ciekawość, następnie porównać z naszymi doświadczeniami i na końcu byc może zaprosić do nas chociaż na tydzień.
Ale do tego potrzebna jest rozmowa.

Dlatego porzuciłam marzenia, co ma być to będzie 😈
Dlaczego nie spojrzysz na kluby leżące tuz za Odra?
.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
wpisy 1, 2 zdaniowe świadczą o braku umiejętności prowadzenia rozmowy. Minus.
Chodzi mi o to konkretne zaszufladkowanie. Ja jestem taką osobą która raczej nie wypisuję przemów i jakoś tak pomyślałam o sobie czytając wpis...

Myślę, że to jakim ktoś jest człowiekiem na pewno nie określimy tylko po jego wpisach bo jednak jest to zawsze tylko i wyłącznie świat wirtualny. Może pisać " ładnie" wypowiadać się w sposób elokwentny a w rzeczywistości być... ( nie chcę tutaj używać niecenzuralnych słów)
jako jedynej możliwości porozumienia się z otoczeniem.
Znasz inne? Napisz mi.
Owszem rozmowa ale nie tylko na łamach Internetu... Bardzo łatwo może dojść do nieporozumień jeśli nie widać gestów, mimiki twarzy itp.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Chodzi mi o to konkretne zaszufladkowanie. Ja jestem taką osobą która raczej nie wypisuję przemów i jakoś tak pomyślałam o sobie czytając wpis...
Niepotrzebnie, Rene 🙂
Wystarczy ze zrozumieniem przeczytać Twoje posty aby wiedzieć KTO kryje się za nickiem 🙂
Jeśli jeszcze zmienisz klawiaturę telefonu na normalna, czyt. komputerowa, bo tam łatwiej się pisze, będziesz miała polowe forum u swoich stop.
Mnie masz już od dawna. 🙂

A propos polskiego szufladkowania - debilizm naszych polityków - dzięki "szufladom" wiem jak należy przyjmować jedno zdaniowe wypowiedzi, np. oddam żonę do swobodnego rypania. Napisz scenariusz!
Śmiem przypuszczać, ze Ty również wiesz.

Myślę, że to jakim ktoś jest człowiekiem na pewno nie określimy tylko po jego wpisach bo jednak jest to zawsze tylko i wyłącznie świat wirtualny. Może pisać " ładnie" wypowiadać się w sposób elokwentny a w rzeczywistości być... ( nie chcę tutaj używać niecenzuralnych słów)
Bez dwóch zdań masz racje! bo jednak jest to wirtualny świat, jednak w dalszej korespondencji/rozmowie można i to bez trudu odsiać ziarno od plew i to w 100% - z doświadczenia.
Z tym samy doświadczeniem z jakim personalny przyjmuje pracowników do pracy 🙂 Gdzie każdy "małomówny" ma największe szanse tylko na stanowisko sprzątacza.

Owszem rozmowa ale nie tylko na łamach Internetu... Bardzo łatwo może dojść do nieporozumień jeśli nie widać gestów, mimiki twarzy itp.
Poruszyłaś niezwykle ważny temat: komunikacja werbalna i niewerbalna.
Niestety na sf nie ma nikogo, kto chcialby podjąć się wyjaśnienia, ba, nauczenia nicków jak cholernie jest to ważne w kontaktach w cztery oczy.
Aha, byłbym niemile zaskoczony gdyby Rikke nie pokazała Ci łapki :cautious:😃
Poważnie.

Wracając do tematu:
Chcę/chcemy poznać pary pragnące poznać inny wymiar seksu. Pierwszy warunek IQ chociaż dużo powyżej 95.
A to można wykazać w normalnej rozmowie np. na PW.
A potem się zobaczy...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jest!
W pierwszym rzędzie musisz zapomnieć o "przekonać" a skupić się erotycznych rozmowach z zona. Rano, w południe, wieczorem, w łóżku .
Na spacerach i przy praniu.
Przy tym kobieta musi byc w 100% pewna, ze nigdy nie wykorzystasz jej "słabości" przeciwko niej. Czyt. nie zrobisz jej krzywdy opowiadając o niej.
Jesli zaufa Tobie będziesz miał jej wdzięczność i miłość do końca życia.
 
Mężczyzna

Radek28

Cichy Podglądacz
Moja kobieta kiedyś mnie zapytała czy bym się zgodził na trójkąt z innym facetem odmówiłem po jakimś czasie na jednym z portali pisała z jakąś para i jakimś chłopakiem o fantazji z dwoma facetami i ze ja nie chcem się zgodzić ten chłopak pisał ze ma doświadcenie i ze jak mnie namówi to chętnie nas wprowadzi w ten rodzaj zabawy i po jakimś czasie napisałem do niego że jestem jej facetem i możemy spróbować ale nie obiecuje ze się uda odwiedził nas wieczorem moja kobieta była w szoku i zaczęła się rozmowa wypiliśmy po drinku i wzięliśmy po kresce w noska dla rozluźnienia i jakoś tak wyszło że klękła i zaczęła mi ssać a po chwili jemu po jakimś czasie zapytała czy mi się podoba to a ja nie mam pojęcia jestem w szoku ale nie przestawaj kochaliśmy się we trójkę było fajnie od tego czasu minęło już 3 lata i mamy za sobą kilka konkretnych spotkań z innym facetem i parami teraz właśnie skończyła się bawić naszymi fiutami większość z was pomyśli że to jest chore
Pozwalać swoje kobiecie na to żeby z obcym to robiła ale my to lubimy
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Nowicjusz
Moja ex lubiła takie akcje. Powiedziała mi, że lubi się całować z dziewczynami i ogólnie z nimi zabawiać, że jej pierwszy raz taki poważniejszy był z dziewczyną. Pyta czy mi to nie przeszkadza. Powiedziałem, że spoko, że też chce przy tym kiedyś być i może spróbujemy trójkąta. Tak się zaczęło. To bylo 2009 rok, więc ludzie nie byli jeszcze tak otwarci, ale już było spoko. Namówiliśmy jej koleżankę. Na spontanie przy imprezie. Spotkaliśmy się kilka razy. :) Fajnie było. Moja następna kobieta była bardziej pruderyjna. Generalnie spytała mnie o doświadczenie. Powiedziałem jej o trójkątach. Była oburzona itp. Mówiła, że takie rzeczy. Jak to... ona sobbie nie wyobraża... haha :D uwielbiam kobiety :) One są cwane, ale ja jestem cwańszy. Poczuła się zazdrosna itp :) Chciałaby też z dwoma, więc zaczęła gadać o trójkącie z kobietą, a po jakimś czasie o trójkącie z facetem. Każda kobieta to lubi. Jak nie każda to większość. Miałem ok. 5 stałych partnerek. 3 były jak najbardziej chętne. Z jedną miałem, jedna chciała ale rozstaliśmy się wcześniej niż zdążyliśmy kogoś poznać, a trzecia obecna Kasia jak najbardziej chce. Jedna odmówiła, ale na początku chętna była tyle, że byliśmy jeszcze nastolatkami, a jednej się nie pytałem. :) Więc wydaje mi się, że większość facetów nie ma się czego obawiać. Najlepiej stworzyć intymną sytuacje w trójką. Ty ona + ta osoba. After po imrezie, wspólny filmik. Np "nocka u holly" na netflix. Fakt, że to nie taka łatwa sprawa, ale myślę, że jesteście w stanie trójkąt zaliczyć ze swoimi partnerami.
 
Mężczyzna

dziwak35

Cichy Podglądacz
czy jest jakiś sposób aby przekonać żonę na wieksze grono?
ja na twoim miejscu zacząłbym od małych kroczków żeby oswoić się z tą sytuacja. My na razie jesteśmy właśnie na tym etapie. urozmaicamy seks akcesoriami z sex shopu typu : dildo, mamy też męską lalkę z penisem dmuchaną, kajdanki, ja biorę przed seksem tabletki prosent 600 żeby mieć kilka wytrysków to mnie bardzo pobudza gdy widzę żonę ubrudzona nasieniem jakby ktoś inny doszedł wcześniej na nią i kilka innych zabaw. Pomagaja tez filmy erotyczne pokazujace takie układy. Jak zobaczycie że takie zabawy wam sie podobaja możecie spróbować z kimś trzecim.
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Ja z moją żoną też mamy trójkącik za sobą z obcym facetem. Byliśmy kiedyś na wczasach i zgodziła się na to żeby ją posuwał jakoś obcy facet, więc poszła wieczór poszukać kogoś i znalazła sobie kolesia co najpierw ja welizal i wypiescil paluszkami jej cipkę, a ona go spuściła bawiąc się jego kutasem. Potem przyprowadziła go do domku i tam ochoczo zaczęła się z nim zabawiać, on zaczął macać moja żonkę po cyckach zdjął jej bluzkę i i lizał sutki, a ja patrzyłem jak jest jej dobrze, potem podciągnął kieckę i lizał jej cipkę, jęczała przy tym jak szalona. Rozpięła mu spodnie i wyciągnęła kutasa i zaczęła obciągać ostro, potem się rozebrała i położyła na łóżko i rozłożyła nóżki a koleś w nią wszedł jlpo jaja i posuwał a ja patrzyłem na nich lale później dałem żonie kutasa do obciągania. I tak ruchalismy ja na zmianę i koleś spuścił się w jej cipie waląc ją od tyłu a ja zalałem jej cipkę po nim, ale było jej dobrze.
A drogą historię jak żonę rżnął młody byczek po dyskotece w parku opowiem później
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry