• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks grupowy z żoną. Chcecie wiedzieć jak się bawimy? :)

Mężczyzna

Obserwatorrr

Cichy Podglądacz
Ja z moją żoną też mamy trójkącik za sobą z obcym facetem. Byliśmy kiedyś na wczasach i zgodziła się na to żeby ją posuwał jakoś obcy facet, więc poszła wieczór poszukać kogoś i znalazła sobie kolesia co najpierw ja welizal i wypiescil paluszkami jej cipkę, a ona go spuściła bawiąc się jego kutasem. Potem przyprowadziła go do domku i tam ochoczo zaczęła się z nim zabawiać, on zaczął macać moja żonkę po cyckach zdjął jej bluzkę i i lizał sutki, a ja patrzyłem jak jest jej dobrze, potem podciągnął kieckę i lizał jej cipkę, jęczała przy tym jak szalona. Rozpięła mu spodnie i wyciągnęła kutasa i zaczęła obciągać ostro, potem się rozebrała i położyła na łóżko i rozłożyła nóżki a koleś w nią wszedł jlpo jaja i posuwał a ja patrzyłem na nich lale później dałem żonie kutasa do obciągania. I tak ruchalismy ja na zmianę i koleś spuścił się w jej cipie waląc ją od tyłu a ja zalałem jej cipkę po nim, ale było jej dobrze.
A drogą historię jak żonę rżnął młody byczek po dyskotece w parku opowiem później
Jest gdzies ta "obiecana" historia ?
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Nowicjusz
Udało mi się namówić kiedyś moją koleżankę. Poznałem ją na dyskotece :) Miała normalnie faceta, ale ja mi to nie przeszkadzało. Pisaliśmy po koleżeńsku :) Kiedyś najebany przeszedłem na temat seksu i trójkąta :) Mówiła, że spoko i jak się kiedyś przekona to będzie chciała ze mną. W końcu namówiła swojego już męża :) Tylko chwile to trwało :) Wytwałości w tym też trzeba :p
 
Mężczyzna

Veldon

Cichy Podglądacz
Już opisywałem gdzie indziej, że już dawno udało mi się namówić moją partnerkę na układ z jeszcze jednym kolegą. Przyjeżdżał do nas na weekend i się bawiliśmy ile popadło. Najczęściej w układzie że jednemu obciąga a drugi ją posuwa od tyłu, a później zmiana. Zabawy solo też były. Później chwila relaksu, jakiś obiad, film, i później znowu. I tak cały weekend. Super sprawa.
 
Mężczyzna

malz4346

Nowicjusz
Już opisywałem gdzie indziej, że już dawno udało mi się namówić moją partnerkę na układ z jeszcze jednym kolegą. Przyjeżdżał do nas na weekend i się bawiliśmy ile popadło. Najczęściej w układzie że jednemu obciąga a drugi ją posuwa od tyłu, a później zmiana. Zabawy solo też były. Później chwila relaksu, jakiś obiad, film, i później znowu. I tak cały weekend. Super sprawa.
Dokładnie tak samo my się zabawiamy.
 
Mężczyzna

missee

Cichy Podglądacz
Ja zmieniłem partnerkę nie dawno i teraz jest tak jak chciałem chce loda mam loda kiedy chce jak chce , chce więcej mam więcej.😁😁😁
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
To też panowie zależy od kobiet jedna mogła by tak pół dnia się ruchac bez przerwy a inna stwierdzi że godzina to max . Nie ma co się licytować tym kto dłużej rucha
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry