• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks grupowy, trójkąty, czworokąty Gang Bang, Bukake i inne... poszukiwania.

Mężczyzna

seba77

Erotoman
Pomijając okoliczności, dlaczego nie wpadniesz do klubu swingersów tak aby co tydzień mieć nowe, świeże wrażenia?
Owszem, to trochę kosztuje, ale za darmo nie ma absolutnie NIC.
A skoro już mamy to speca od swingowania to co powiesz o wizycie faceta w klubie solo ?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A skoro już mamy to speca od swingowania to co powiesz o wizycie faceta w klubie solo ?
Nie rozumiem co znaczy "facet w klubie solo".
No, może poza tym, ze za wstęp płaci jak para, a czasami nawet więcej i nie ma żadnej gwarancji na "zamoczenie". Bo i klub nie jest burdelem.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A co chcesz wiedzieć, to ze Bukake nie ma prawa zaistnieć? A przynajmniej w klubach mi znanych?
Za Odra trochę inaczej postrzegają erotykę, a tylko to jest mi znane.
 
Mężczyzna

BatMan14'5

Cichy Podglądacz
Poznam kobietę w wieku od 20 do 37 lat, lubię aktywności fizyczne, maluje obrazy. Jestem otwarty na nowe doznania. Słupsk i okolice.
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Znaleźć dwie chętne panie bez dobrodziejstw w postaci $$$€€€ dla jednego chętnego pana to możliwe jest, ale nie w tym stuleciu i nie na tej planecie, Amen.
 

nygus033

Cichy Podglądacz
Hejka
Marcin i kasia lat 26 i 25 Wrocław. Jestesmy puszysta para ktora chetnie pozna mile osoby. Moze byc para lub kobieta. Lubimy leniuchować w domu i oglądać filmy. Duzo dystansu do siebie i jestesmy zdecydowani na fajne nowe doznania. 😍
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Znaleźć dwie chętne panie bez dobrodziejstw w postaci $$$€€€ dla jednego chętnego pana to możliwe jest, ale nie w tym stuleciu i nie na tej planecie, Amen.
Na jeden dzień, a może i na cale dwa dni. Ale z mojego samczego punktu widzenia, po jaka cholerę potrzeba mi jest taka jednorazowa "dupodajka"?

.
 
Kobieta

Totylkomy27

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim, my para 28lat, szukamy koleżanki do trio wiek od 18-32 najlepiej woj. Lubuskie bądź bliskiel okolice, chyba że jesteś mobilna to zawsze się zgadamy. Wiemy czego chcemy i czego szukamy. Więc proszę hejt zostaw dla siebie. Miłego i spokojnego dzionka wszystkim
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry