• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks grupowy, trójkąty, czworokąty Gang Bang, Bukake i inne... poszukiwania.

Mężczyzna

Para4749

Cichy Podglądacz
Witam
Szukam 2 konkretnych, realnych facetów 40+,do takiego małego gb mojej kochanej żoneczki. Mieszkamy w okolicach Hamburga, ale kilka razy w roku przebywamy w Szczecinie. Mamy doświadczenie, kilka razy, w 2m 1k,ale moim marzeniem jest zobaczyć moją żonę w akcji w większym gronie. Jesteśmy hetero i takiż też realnych Panow szukamy. Pani 47,ja 49 latek.
Pozdrawiam
 
Mężczyzna

Para4749

Cichy Podglądacz
Witam
Szukam 2 Panow 40+,doświadczonych, do takiego małego gb z moją żoną. Mieszkamy w Niemczech, ok. Hamburga, ale od czasu do czasu jesteśmy w Szczecinie. Moja żona 47,ja 49,obydwoje hetero i takich też realnych hetero Panow szukamy.
Pozdrawiam
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Witam
Szukam 2 Panow 40+,doświadczonych, do takiego małego gb z moją żoną. Mieszkamy w Niemczech, ok. Hamburga, ale od czasu do czasu jesteśmy w Szczecinie. Moja żona 47,ja 49,obydwoje hetero i takich też realnych hetero Panow szukamy.
Pozdrawiam
Od zawsze w takich i podobnych układach obowiązuje zasada zaufania, gdzie albo na samym początku grasz w otwarte karty, albo kombinujesz liczyć na...
Mieszkasz w Friee Hansestadt Hamborg i w okolicy masz ok. 80- 100 przeróżnych klubów w których za kilka ojro bez problemu i natychmiast możesz zrealizować swoje/wasze fantazje.
Dlaczego szukasz okazji w kraju? Do taniej?


.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Logiczne, ale to co masz dosłownie pod ręką i na wyciągniecie dłoni, jest wręcz doskonale, a niemiecki nie jest trudny.
 
Mężczyzna

Para4749

Cichy Podglądacz
Chcemy umówić się na kawę, porozmawiać, wiedzieć z kim mamy do czynienia, i być może następne spotkanie, spotkania, być może w mniej lub bardziej licznym gronie.
Pozdrawiam
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Może myślą o układzie na dłużej niż jednorazowe spotkanie
Z tego co wiem i czego doświadczyłem Hansestadt stwarza ku temu nieograniczone możliwości i to bez naszych narodowo-religijnych przywar. Jakie one są to chyba sam wiesz.
A tamtejsi tubylcy, jak wszyscy za Odra, nigdy nie zapytają jak zrobić z Toba interes, bo właśnie pieprzyłem Ci żonę 😀
Moja rada: trzymaj się z daleka od Polaków, bo zawsze stracisz.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry