• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks grupowy, trójkąty, czworokąty Gang Bang, Bukake i inne... poszukiwania.

Mężczyzna

Saper40

Cichy Podglądacz
4 panów 36-40 lat poszukuje ładnej młodej zgrabnej dziewczy chcącej się dobrze zabawić, pelna dyskrecja, wysoka kultura osobista, zapewniamy apartament i wszelkie wygody, jest możliwość zapewnienia transportu na czas spotkani i po spotkaniu. KATOWICE I okolice. Tylko real, priv.
 
Mężczyzna

Mok.nosnick

Cichy Podglądacz
Dołączę do pary z Poznania lub okolic - byłby to mój pierwszy raz z parą. Mam 38 lat, 193cm wzrostu, całkiem przystojny, dobrze zbudowany.
 
Mężczyzna

jerzy55

Podrywacz
Ja jestem z Jaworzna ,chętnie dołączę do parki k/m lub k/k,z bliskich okolic Katowic,chętnie mogę być pomocą domową ,służącą,pryjacielem domu,w białym fartuszku i damskich ciuszkach
 
Mężczyzna

KacperiZuzia

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim! Razem z chłopakiem jesteśmy otwarci na różne propozycje razem i osobno. Jesteśmy w otwartym związku co więcej obydwoje jesteśmy Bi. Nie mamy zbyt dużego doświadczenia a jesteśmy chętni eksperymentować i spełniać fantazje nasze jak i naszych kochanków. Piszcie śmiało jak bliżej się poznamy to myślę że doświadczymy wielkich przyjemności! 😘
 

Damianekxxx20

Nowicjusz
Cześć wszystkim! Razem z chłopakiem jesteśmy otwarci na różne propozycje razem i osobno. Jesteśmy w otwartym związku co więcej obydwoje jesteśmy Bi. Nie mamy zbyt dużego doświadczenia a jesteśmy chętni eksperymentować i spełniać fantazje nasze jak i naszych kochanków. Piszcie śmiało jak bliżej się poznamy to myślę że doświadczymy wielkich przyjemności! 😘
Zuzia z Kacprem nie prowokujcie :p bo nie odkopiecie się z wiadomości:D
 
Mężczyzna

harddick87

Cichy Podglądacz
Jakaś Para z Poznania lub Pani.......zapraszam na priv.
Ja 35l 85kg 175cm
Otwarty na wszystkie propozycje .
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry