• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks grupowy, trójkąty, czworokąty Gang Bang, Bukake i inne... poszukiwania.

Mężczyzna

danny2332

Cichy Podglądacz
szukam kobiety do realny znajomości, możemy spróbować niemal wszytkiego co chcesz jestem z Podkarpacia, mam 32 lata
 
Mężczyzna

Emanuel

Nowicjusz
Cześć wszystkim! Razem z chłopakiem jesteśmy otwarci na różne propozycje razem i osobno. Jesteśmy w otwartym związku co więcej obydwoje jesteśmy Bi. Nie mamy zbyt dużego doświadczenia a jesteśmy chętni eksperymentować i spełniać fantazje nasze jak i naszych kochanków. Piszcie śmiało jak bliżej się poznamy to myślę że doświadczymy wielkich przyjemności! 😘
Napisałem do Ciebie 😊
 
Mężczyzna

Emanuel

Nowicjusz
Witam. Kieruje pytanie do Pań 🙂 wraz z żoną mamy ochotę zrealizować fantazje o trójkącie. Więc szukamy chętnej kobiety na Sex z nami. Proponujemy wcześniej się rozerwać wspólnie jakąś dyskoteka czy coś innego a potem hotel. Jesteśmy młodym małżeństwem 30:28 lat. Okolice żywca.
A może również i z mężczyzną? :) Pozdro
 
Mężczyzna

danny2332

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim! Razem z chłopakiem jesteśmy otwarci na różne propozycje razem i osobno. Jesteśmy w otwartym związku co więcej obydwoje jesteśmy Bi. Nie mamy zbyt dużego doświadczenia a jesteśmy chętni eksperymentować i spełniać fantazje nasze jak i naszych kochanków. Piszcie śmiało jak bliżej się poznamy to myślę że doświadczymy wielkich przyjemności! 😘
chętnie was poznam, napiszcie do mnie na priv, chętnie spełnię każda fantazję dziewczyny :)
 

jaro993

Cichy Podglądacz
Hej, szukam pary gdzie mógłbym zadebiutować w kontakcie m+m. Nie mogę się przełamać żeby spotkać się tylko z mężczyzna, ale myślę że podczas zabawy z kobietą, w chwili podniecenia łatwiej byłoby o zainicjowanie kontaktu z facetem.
 
Mężczyzna

Lukaszekkk321

Cichy Podglądacz
Ktoś z okolic Koszalina zachodniopomorskie mogę dołączyć na roznych układach w trojkacie i nie tylko proponujecie jeśli ktoś chce spotkać się i zafundować sobie niezapomniane chwile zapraszam
 
Mężczyzna

MlodyLoczek

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim! Razem z chłopakiem jesteśmy otwarci na różne propozycje razem i osobno. Jesteśmy w otwartym związku co więcej obydwoje jesteśmy Bi. Nie mamy zbyt dużego doświadczenia a jesteśmy chętni eksperymentować i spełniać fantazje nasze jak i naszych kochanków. Piszcie śmiało jak bliżej się poznamy to myślę że doświadczymy wielkich przyjemności! 😘
Aktualne? Chętnie poznam
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry