• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks grupowy, trójkąty, czworokąty Gang Bang, Bukake i inne... poszukiwania.

Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Hej hej poszukiwacze...

Szukam pary, której mógłbym pomóc zrealizować fantazję cuckold a sam rozwijać swoje zamiłowanie i zdobywać dalsze doświadczenie jako bull. W cuckold najbardziej kręci mnie fakt, iż rogacz patrzy jak zaspokajam jego kobietę, a to że podnieca go ten widok doprowadza mnie do szaleństwa!
Kręci mnie również dominacja, takie umiarkowane BDSM, chętnie przygarnołbym suczke do wytresowania 😜 P.S. to wcale nie oznacza, że nie potrafię być romantyczny...

Jeśli szukasz tego samego napisz proszę prywatną wiadomość, może uda się nam wspólnie poszeżyć nasze horyzonty i zdobyć bezcenne doświadczenie.
 
Mężczyzna

Mtb

Cichy Podglądacz
Jestem całą noc sam i chciałbym popisać dzisiaj 5 05 o mojej żonie z młodym Max 23 latkiem miłośnikiem różnicy wieku milf hotwife stepmom ciocia i cuckoldu z atrakcyjna 43
🍌🍑🍌
 
Kobieta

onabi92

Cichy Podglądacz
Szukam kobiety(ok 30 lat) z zachodniopomorskiego która poza kobietami lubi też dojrzałych mężczyzn (po 40)Chcemy ze znajomym zaaranżować spotkanie we 3
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry