• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks grupowy, trójkąty, czworokąty Gang Bang, Bukake i inne... poszukiwania.

Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Wydaje mi się że to forum nie jest odpowiednim portalem na szukanie kogoś do realnych spotkań... Jeśli już ktoś chętny to 99% są to faceci... A jeśli trafisz kobietę, to mimo wszystko nie dojdzie do spotkania
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Do takich realizacji wydaje mi się że lepszym portalem będzie badoo lub portal podobny do tego co podałem. Na forum można porozmawiać, podyskutować, bardzo rzadko się zdarza że forumowe znajomości przekładają się na życie realne.
 
Mężczyzna

HonorowyGentelmen

Cichy Podglądacz
Pana hetero do trójkąta wiek najlepiej 27-45, zadbany i inteligentny.polnocna część woj śląskiego.Jestesmy para mężczyzna 30 kobieta 28.
Siemacie😉 Adrian 33 lata z Katowic. Cenie sobie zaangażowanie, dyskrecje oraz szacunek, oczywiście obustronny. Preferuje przede wszystkim seks oralny w obie strony, choć wole w stronę kobiety. Czułość i namiętność to podstawa. Staram się dbać również o wprowadzanie nowych rzeczy, p eksperymenty oraz kreatywność. Więcej opowiem jeśli macie ochotę na priv. Pozdrawiam😏
 
Mężczyzna

Młodzi 25

Cichy Podglądacz
Hej mamy ochotę na zabawę z innym facetem nawet z 2 ale z normalnym sprzętem w hotelu np albo na parkingu przy autostradzie w aucie mamy doświadczenie w trójkącie duże po kresce moja się nie krępuje nie ma hamulców w luzku nasz kolega wyjechał a reszta po 3 minutach dochodzi
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry