• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks analny - pierwszy raz

Mężczyzna

Adamoo33

Cichy Podglądacz
Cześć,
w końcu po kilku miesiącach udało mi się namówić moja dziewczynę na seks analny. Jesteśmy razem już rok i od początku współżyjemy klasycznie, jednak mnie zawsze kręciła jej druga dziurka. Po wielu rozmowach, dyskusjach na ten temat zgodziła się, bym odwiedził także jej kakaowe oczko. Widzę, że wątek ten doczekał się wielu doświadczonych w tym temacie użytkowników. Mam zatem kilka pytań.

1. Jestem dość wysoki (189 cm), dziewczyna ma 150 cm. Jaką pozycje polecacie w takim wypadku na pierwszy raz zarówno, żeby nie bolało, ale też żeby było nam dobrze.

2. Czy do analu sprawdzają się gumki my size 69 mm? Niestety klasyczne durexy mnie uwierają. Czy ktoś miał do czynienia z tymi prezerwatywami?

3. Jaki polecacie żel (Lubrykant)?

4. Jakie rady chcielibyście mi dodać na ten pierwszy raz?

Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Dam znać, co i jak.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
A próbowała partnerka już jakieś dildo analne, w sensie jakieś mniejsze od twojego falusa? Co prawda ja doświadczenia poza dildo nie mam, ale myślę, że nad dildo łatwiej zapanować i wypróbować, żeby się już trochę oswoić.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Polecam też ten post i cały tamten wątek, w ramach wspierania proponuje, żebyś też sobie przyzwyczajał te dziurkę, może kiedyś partnerka zrobi Ci super masaż prostaty z fellatio, albo handjobem 🤩


 
Mężczyzna

Adamoo33

Cichy Podglądacz
Stało się! Wczoraj pierwszy raz uprawialiśmy z moją dziewczyną seks analny. Było bosko. Zaczęliśmy od szampanika. Potem uprawialiśmy klasyczny seks. Doszedłem dość szybko z racji tego, że myślałem już o tym, co czeka mnie później. Po pierwszym stosunku poszliśmy do łazienki na chwilę się odświeżyć, gdy wróciliśmy i położyliśmy się w łóżku, coś mnie tknęło, że czas zacząć. Mój penis był jak z marmuru (słowa dziewczyny), więc przystąpiłem do akcji. Najpierw dziewczyna wypięła dupę wprost na moją twarz, po czym wykonałem jej rimming oraz zacząłem wkładać palce. Po chwili dała mi znać, że czas przejść do rzeczy. Dziewczyna położyła się na brzuchu, ja zacząłem wsadzać jej penisa w tyłek, przy pierwszym kontakcie trochę mówiła, że ją boli, lecz z czasem stwierdziła, że to przyjemne. Ostatecznie skończyliśmy w pozycji na pieska. Po dojściu dziewczyna powiedziała mi, że warto było. To na pewno nasz nie ostatni wspólny seks analny. Niedługo planujemy zacząć w pozycji na jeźdźca. Trzymajcie kciuki!
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Stało się! Wczoraj pierwszy raz uprawialiśmy z moją dziewczyną seks analny. Było bosko. Zaczęliśmy od szampanika. Potem uprawialiśmy klasyczny seks. Doszedłem dość szybko z racji tego, że myślałem już o tym, co czeka mnie później. Po pierwszym stosunku poszliśmy do łazienki na chwilę się odświeżyć, gdy wróciliśmy i położyliśmy się w łóżku, coś mnie tknęło, że czas zacząć. Mój penis był jak z marmuru (słowa dziewczyny), więc przystąpiłem do akcji. Najpierw dziewczyna wypięła dupę wprost na moją twarz, po czym wykonałem jej rimming oraz zacząłem wkładać palce. Po chwili dała mi znać, że czas przejść do rzeczy. Dziewczyna położyła się na brzuchu, ja zacząłem wsadzać jej penisa w tyłek, przy pierwszym kontakcie trochę mówiła, że ją boli, lecz z czasem stwierdziła, że to przyjemne. Ostatecznie skończyliśmy w pozycji na pieska. Po dojściu dziewczyna powiedziała mi, że warto było. To na pewno nasz nie ostatni wspólny seks analny. Niedługo planujemy zacząć w pozycji na jeźdźca. Trzymajcie kciuki!
My z żoną zaczynaliśmy praktykować seks analny właśnie w pozycji na jeźdźca. To kobieta wtedy decyduje o głębokości i szybkości ruchów.Myślę, że na początek to idealna pozycja.
 
Mężczyzna

szalony_szaleniec

Cichy Podglądacz
Jeżeli to stała partnerka, to po co gumki przy analu? Najlepsza zabawa jest bez. Ja zawsze stosuje taki zestaw przy rozdziewiczaniu analnym: minetka i rimming, kiedy język wchodzi w dupkę delikatnie palec i minetka, później seks klasyczny z pieszczeniem palcem drugiej dziurki aż wejdzie sam do środka, na koniec przejście do seksu analnego, delikatnie i powoli. Wtedy żaden lubrykant nawet nie jest potrzebny, ale z jest łatwiej. Najważniejsze to ją dobrze rozgrzać, jeżeli dupcia się poddaje pod językiem i można go wcisnąć do środka, to dziewczyna jest gotowa.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry