• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks analny - odczucia mężczyzn i kobiet

Mężczyzna

Ipkiss

Cichy Podglądacz
Anal jest rozkoszny - ciasno, ciepło i ogólnie jakoś magicznie podniecająco jest przebywać fiutem w kobiecej dupci. Albo też palcem w trakcie seksu waginalnego 😊 Analek zawsze poprzedzam porządnym, namiętnym rimmingiem. Żonka też bardzo lubi ten rodzaj seksu. Mówi, że jest inaczej, ale ma z tego też rozkosz i nieraz sama proponuje. Bardzo mnie też podnieca jak w trakcie ruchanka w dupcię leje jej się z cipki 😊
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Zgadzam się z przedmówczynią. Raz w życiu spotkałam się z sytuacją jak koleżanka mi opowiadała sytuację kiedy ja chłopak namówił na pegging (nawet nie wiedziałam że to ma swoją nazwę ) alei ona była po tym akcie zniesmaczona...
Tak jak ze wszystkim, można coś lubić albo nie. A najważniejsze w seksie jest aby to co robimy jarało obie strony ( chyba że stron jest więcej 😉)
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Cichy Podglądacz
Moja używała kilka razy strapona na mnie. Chwilę zajęło zanim sie odważyłem spróbować ale nie żałuję. Mega uczucie!!

A anal w stronę żony, ona też to kubi. Oczywiście poprzedzone dobrymi pieszczotami tyłka wpierw dla rozluźnienia 🤤😁
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Uwielbiam anal, na początku się go obwiałam nieco bo gdy zaczynałam się w to bawić to partner nie był zbyt cierpliwy i trochę bolało.
Gdy już jestem doświadczona to chętnie włączam go do repertuaru, sama też często bawię się korkami czy wibratorem analnym. W połączeniu z pieszczotami cipki mam wtedy orgazmy nie z tej ziemi :love:
 
Mężczyzna

kyiubi

Nowicjusz
Ja wczesnie bardzo sie przekonalem ze zabawa analna daje wielka przyjemnosc uwielbiam kobiece ciala ale lubie sie dildem pobawic👍👍👍
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry