• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks analny - odczucia mężczyzn i kobiet

Mężczyzna

adik3

Cichy Podglądacz
Pytanie do panów. Co czujecie, gdy penetrujecie kobiecy odbyt? Panie, czy jest to dla was przyjemne uczucie (szczególnie wytrysk w odbycie)?
 
Mężczyzna

matriks

Cichy Podglądacz
Hej, uwielbiam seks analny bo odczucia są zupełnie inne, dupke ruchać a piczke to różnica ;) każdy seks jest inny ale moja partnerka bzyka mnie dildo na pasku i wrażenia równiez są niesamowite, najważniejsze to szczerze tego chcieć i dać partnerowi dalej to już samo pójdzie ;) warto mieć wazelinke albo fajny żel :)
 
Mężczyzna

adik3

Cichy Podglądacz
Hej, uwielbiam seks analny bo odczucia są zupełnie inne, dupke ruchać a piczke to różnica ;) każdy seks jest inny ale moja partnerka bzyka mnie dildo na pasku i wrażenia równiez są niesamowite, najważniejsze to szczerze tego chcieć i dać partnerowi dalej to już samo pójdzie ;) warto mieć wazelinke albo fajny żel :)
A rozmiar penisa ma znaczenie w seksie analnym? Jak to u cb wygląda?
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Jak ja lubię takie pier ***lenie. "A jakiego masz dużego". Co za różnica? Jedna przyjmie w siebie 20cm zaganiacza bez zająknięcia i jeszcze palec dołoży a druga na samą myśl o małym palcu w dupie skręca się z bólu.
To są indywidualne preferencje.
 
Kobieta

nati

Nowicjusz
Hej, uwielbiam seks analny bo odczucia są zupełnie inne, dupke ruchać a piczke to różnica ;) każdy seks jest inny ale moja partnerka bzyka mnie dildo na pasku i wrażenia równiez są niesamowite, najważniejsze to szczerze tego chcieć i dać partnerowi dalej to już samo pójdzie ;) warto mieć wazelinke albo fajny żel :)
Coraz mniej facetów zgadza się na strap-on więc wow naprawdę bo większość facetów jest za zdaniem "mi nic w dupe nikt nie będzie wkladal"
 

Misteruv

Nowicjusz
Ja kiedyś miałem ochote sprawdzić jak to jest miec coś w dupce. Zamowilem dildo i sprawdziłem na własnej skórze 😅 fajne uczucie każdy mezczyzna powinien spróbować. I też po takim czymś dłużej wytrzymuje podczas seksu z dziewczyną. Moja dziewczyna jednak wrecz przeciwnie jak dotkne jej dupy to panikuje a ja lubie. Fajny jest lodzik w czymś w tyłku
 
  • Love
Reactions: tpo
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Cóż, ja przeczytałem "lodzik w czyimś tyłku". I nie bardzo sobie to potrafiłem wyobrazić :)
 
Mężczyzna

Mardux

Cichy Podglądacz
Kiedyś jeden kapitan powiedział: Moja dupa jest ciasna jak po praniu. I tak chyba się przyjeło :ROFLMAO:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry