• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sąsiadka i moja historia

Ro-bert

Cichy Podglądacz
Mam ochotę opowiedz wam swoją historię od zawsze podobała mi się moja sąsiadka już od dziecka ona ma męża jej syn to mój najlepszy kolega. I właśnie ciągle siedziała mi w głowie i pewnego dnia przyszedłem do znajomego mieliśmy oglądać film ale on pojechał i kazał mi zostać u niego w domu i poczekać wtedy przyszła jego mama kobieta moich marzeń rozmawialiśmy jak zawsze przecież zna mnie od dziecka i gdy miała wychodzić zobaczyła rozwlone pranie na ziemi schylila się i miała piękne czerwone legginsy mój mózg nie wytrzymam podszedłem i zacząłem ją dotykać i sciskac za pośladki. Przestała zajmować się praniem i zastyla kliknąłem ją parę razy w pośladki i w tym momencie wrócił mój kolega. Usłyszałem dzwi od domu odstapilem od sąsiadki. Wyprostowala się spojrzała na mnie i jak gdyby nic uśmiechnęła się i wyszła. Parę razy jesze u niego byłem i zawsze teraz delikatnie ją dotkne a ona mi odwdzieczy sie wypieciem dupki tak bym widzial ze nie ma bielizny. Co o tym myślicie?
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Dziel się, ale we właściwym dziale, czyli "Fantazje erotyczne". Opowiadaniem to nie jest.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry