• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sąsiadka i moja historia

Ro-bert

Cichy Podglądacz
Mam ochotę opowiedz wam swoją historię od zawsze podobała mi się moja sąsiadka już od dziecka ona ma męża jej syn to mój najlepszy kolega. I właśnie ciągle siedziała mi w głowie i pewnego dnia przyszedłem do znajomego mieliśmy oglądać film ale on pojechał i kazał mi zostać u niego w domu i poczekać wtedy przyszła jego mama kobieta moich marzeń rozmawialiśmy jak zawsze przecież zna mnie od dziecka i gdy miała wychodzić zobaczyła rozwlone pranie na ziemi schylila się i miała piękne czerwone legginsy mój mózg nie wytrzymam podszedłem i zacząłem ją dotykać i sciskac za pośladki. Przestała zajmować się praniem i zastyla kliknąłem ją parę razy w pośladki i w tym momencie wrócił mój kolega. Usłyszałem dzwi od domu odstapilem od sąsiadki. Wyprostowala się spojrzała na mnie i jak gdyby nic uśmiechnęła się i wyszła. Parę razy jesze u niego byłem i zawsze teraz delikatnie ją dotkne a ona mi odwdzieczy sie wypieciem dupki tak bym widzial ze nie ma bielizny. Co o tym myślicie?
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Dziel się, ale we właściwym dziale, czyli "Fantazje erotyczne". Opowiadaniem to nie jest.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Sąsiadka Beata ( całe opowiadanie) Opowiadania erotyczne 1
T Sąsiadka Fetysze i perwersje 6
M Moja szwagierka mnie podrywa. Seks 63
tupcio Moja P. Ogłoszenia 0
tupcio Magda - moja szefowa Fantazje erotyczne 186

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry