• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sapioseksualizm

Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Strix:


Na Łazarzu od wieków mówi się, ze szczęśliwe małżeństwo to zaspokojona zona, a z "małym" to się raczej nie da.
Jeszcze kilka dekad minie zanim odkryjesz, że się nie da. Póki nie przeczytasz o tym ile zakończeń nerwowych ma pochwa a ile łechtaczka i wejście do pochwy. Sorry za bezpośredniość.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jeszcze kilka dekad minie zanim odkryjesz, że się nie da. Póki nie przeczytasz o tym ile zakończeń nerwowych ma pochwa a ile łechtaczka i wejście do pochwy. Sorry za bezpośredniość.
Tej, właśnie o tym pisałem, cytuje:
Na Łazarzu od wieków mówi się, ze szczęśliwe małżeństwo to zaspokojona zona, a z "małym" to się raczej nie da.

Ile dekad musi upłynąć, abyś z uwaga wczytał się w posty, na które odpisujesz?
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Tej, właśnie o tym pisałem, cytuje:
Na Łazarzu od wieków mówi się, ze szczęśliwe małżeństwo to zaspokojona zona, a z "małym" to się raczej nie da.

Ile dekad musi upłynąć, abyś z uwaga wczytał się w posty, na które odpisujesz?
Sam dobrze widzisz, że zdanie skonstruowane jest tak, że można jego sens interpretować dwojako.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie można!
Nefer napisała Ci "przepraszam", a ja zachodzę w głowę dlaczego? Tam również coś Ci się "obsunęło", prawda?
Ja tego nie zrobię i ponownie poproszę o dokładne wczytanie się w tekst na który odpowiadasz.

Ale tu i teraz chce przeczytać Twoje wyjaśnienie odnośnie: że można jego sens interpretować dwojako.
Moim zdaniem nie ma takiej możliwości.
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Nie można!
Nefer napisała Ci "przepraszam", a ja zachodzę w głowę dlaczego? Tam również coś Ci się "obsunęło", prawda?
Ja tego nie zrobię i ponownie poproszę o dokładne wczytanie się w tekst na który odpowiadasz.

Ale tu i teraz chce przeczytać Twoje wyjaśnienie odnośnie: że można jego sens interpretować dwojako.
Moim zdaniem nie ma takiej możliwości.
Dobrze, że chociaż napisałeś: "moim zdaniem".

A moim zdaniem stwierdzenie - "a z 'małym' to się raczej nie da", można interpretować jako: z małym jako z penisem, lub z małym jako z małym penisem i cudzysłów niewiele tutaj zmienia.
Co do Nefer to nic mi się nie obsunęło. Nie nawykłem do komplementów i byłem trochę zmieszany. Mój błąd, że nie dodałem emotki w mojej odpowiedzi, ale i bez niej widać było że to ironia.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Tej,
uważasz, ze nic Ci sie nie obsunęło, ale przyznajesz, ze był to Twój błąd...
Hmmm...
...można interpretować jako: z małym jako z penisem, lub z małym jako z małym penisem...
Nie uważasz, ze to masło maślane?


Raz jeszcze powiem: Na Łazarzu od wieków mówi się, ze szczęśliwe małżeństwo to zaspokojona zona, a z "małym" to się raczej nie da.
Z uzupełnieniem, nie trzeba byc poznaniakiem aby posiąść tą wiedze. Wystarczy juz odrobina doświadczenia przysłowiowego 16 latka.
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Tej,
uważasz, ze nic Ci sie nie obsunęło, ale przyznajesz, ze był to Twój błąd...
Hmmm...

Nie uważasz, ze to masło maślane?


Raz jeszcze powiem: Na Łazarzu od wieków mówi się, ze szczęśliwe małżeństwo to zaspokojona zona, a z "małym" to się raczej nie da.
Z uzupełnieniem, nie trzeba byc poznaniakiem aby posiąść tą wiedze. Wystarczy juz odrobina doświadczenia przysłowiowego 16 latka.
Nie mam problemu z przyznawaniem się do własnych błędów.
Nie jestem rodowitym poznaniakiem.
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Tak tez przypuszczałem, bo jednak my jesteśmy trochę inaczej psychicznie zbudowani.

Wracając do tematu topiku, z małym nie da się wiele zwojować.
Niestety, bo jednak za każdym z nich stoi facet z krwi i kości.
Nie da się ukryć, że jesteśmy całkowicie inaczej skonstruowani psychicznie.
Dla mnie to bez znaczenia czy ktoś jest z Poznania czy z jakiegoś innego miasta.
Nie znam się też na regionalnych preferencjach seksualnych i starych poznańskich powiedzeniach. Stare indiańskie powiedzenie mówi, że stare poznańskie powiedzenia są do bani.

Nie da się generalizować w sprawach upodobań, bo to są sprawy mocno indywidualne i bywają kobiety które mają upodobanie do dużego wacka. Można się wtedy gimnastykować, a i tak niewiele się zdziała małym wackiem.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie da się generalizować w sprawach upodobań, bo to są sprawy mocno indywidualne i bywają kobiety które mają upodobanie do dużego wacka. Można się wtedy gimnastykować, a i tak niewiele się zdziała małym wackiem.
Małego to można co najwyżej pokazać na sexforum, ale nie sądzę, aby jakaś sapioseksualistka się nań skusiła.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Stare indiańskie powiedzenie mówi, że stare poznańskie powiedzenia są do bani.
A nasze polskie powiedzenie mówi, ze z małolatami i im podobnymi nie powinno się rozmawiać.

A zatem zgodnie z polska tradycja (nie indiańską) wpisuje Cie na listę ignorowanych.


.
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Małego to można co najwyżej pokazać na sexforum, ale nie sądzę, aby jakaś sapioseksualistka się nań skusiła.
Nie ma na to reguły. Bywają kobiety które za chiny ludowe nie dopuściłyby faceta z dużym wackiem, bo odczuwają ból podczas stosunku z facetem który ma dużego penisa.
Pomijam przypadki tzw nerwicy eklezjogennej.
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Okulary pasują tylko do sporego biustu. Okularnica z małym biustem wzbudzać może tylko współczucie.
W okularach czy bez, nic mnie tak nie kręci jak małe piersi. Kobieta z małymi piersiami, bez biustonosza, w bluzeczce z dużym dekoltem, to jest to.
"Najlepiej się pieści, to co się w dłoni mieści". 😋
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry