• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rozmiar penisa, czy może być za duży? Do Pań

Kobieta

Aisog01

Erotoman
To ja wam napiszę, co się dla mnie u mężczyzny liczy :
- uczucie
- doświadczenie i umiejętności
- rozmiar
Osobiście preferuję penisy średniej wielkości .
Ważne aby się właściwie dobrać właśnie z powodów owych preferencji i tego, co kto lubi i co mu sprawia przyjemność . Mam przyjaciółkę, która zdecydowanie woli mężczyzn obdarzonych hojnie przez naturę, bo odczuwa satysfakcję , kiedy penis uderza o jej szyjkę macicy i twierdzi, że ten bodziec wywołuje u niej orgazm. Dla odmiany inne kobiety boją się bólu i seks z mężczyzną z bardzo dużym penisem stanowi dla nich dyskomfort.
No różnie to bywa. Rozmiar ma znaczenie ale bez przesady . ;)
Czyli Wygląd twarzy i ogólny się dla Ciebie nie liczy
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
problem jest taki, że większość definiuje słowo rozmiary według swojej oceny. Spotkałem się z takim stwierdzeniem u panny, że według niej średni rozmiar to 18-20cm... średni! czyli według logiki takiej osoby, średnia krajowa to mały :D
Ano masz rację. Owa "średniość" bywa bardzo subiektywna . W dodatku dochodzi jeszcze kwestia, jak się mierzy . O roli grubości nie wspominając.
Napiszę zatem , że dla mnie średni oznacza kilkanaście cm . :D
 
Mężczyzna

wuefista

Nowicjusz
Ech ! "Mały wariat" to określenie będące ostatnią deską ratunku albo nagrodą pocieszenia dla panów , którzy mają malutkie a nawet bardzo malutkie penisy. Oczywiście , że oni też potrafią w różny sposób zaspokoić kobietę ale o normalnej penetracji mogą zapomnieć. Raz mi się trafił taki z mikropenisem. Żal mi go było ale to była katastrofa. W ogóle nic nie poczułam a ten posiadacz cumelka zapytał się na koniec, czy dobrze mi było. To ja już wolę olbrzymy . :p

Z jednej strony śmieszne ale jako facet współczuję tym panom.
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Dla mnie tyle ile ma facet z posta to juz za duzo. A co za duzo to niezdrowo. Jak dla mnie optymalnie to te 18 cm bo gdyby bylo wiecej, to obstawiam że moja cipka by tego nie zniosła. Np. Taki 23cm to może z naciskiem na może jeszcze by może moja cipka przeszła...
I oczywiście jest tak jak piszecie- dla kazdego co innego i każdy mówiąc rozmiar ma co innego na mysli. Ogółem źle jest jak albo ma sie mini miciupinkę albo kolosa... Przesady w skrajne strony. Najlepiej trzymać się złotego środka. I czasami lepiej jak tutaj powiedział jedna z naszych koleżanek- po akcie z mini rozmiarami- czasami już lepiej nie mówić nic żeby jeszcze bardziej nie dobijać faceta.
A z tym pytaniem po seksie czy dobrze było- mam tak samo, też się zawsze pytam partnera czy wszystko jest okej.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Dla mnie tyle ile ma facet z posta to juz za duzo. A co za duzo to niezdrowo. Jak dla mnie optymalnie to te 18 cm bo gdyby bylo wiecej, to obstawiam że moja cipka by tego nie zniosła. Np. Taki 23cm to może z naciskiem na może jeszcze by może moja cipka przeszła...
I oczywiście jest tak jak piszecie- dla kazdego co innego i każdy mówiąc rozmiar ma co innego na mysli. Ogółem źle jest jak albo ma sie mini miciupinkę albo kolosa... Przesady w skrajne strony. Najlepiej trzymać się złotego środka. I czasami lepiej jak tutaj powiedział jedna z naszych koleżanek- po akcie z mini rozmiarami- czasami już lepiej nie mówić nic żeby jeszcze bardziej nie dobijać faceta.
A z tym pytaniem po seksie czy dobrze było- mam tak samo, też się zawsze pytam partnera czy wszystko jest okej.
szczerze, to chyba każdy po seksie jest ciekaw czy tej drugiej stronie było dobrze czy też nie, mi zawsze się nasuwało takie pytanie
 
Mężczyzna

Dexxen

Cichy Podglądacz
Pewnie, że się liczy ;) Tzn jak sami zauważacie liczą się też inne rzeczy oprócz numerka na końcu linijki. Ba! Nawet czasem inne cechy mogą być decydujące jeśli chodzi o znajomość czy chęci wyruchania kogoś. Ale jakby postawić obok siebie dwie takie same osoby, jedną z małym penisem, drugi z pałą z 2 z przodu to wiadomo raczej jaki będzie werdykt (pomijając procent osób, którym rzeczywiście nie robi to różnicy).

ALE, życie to nie symulacja i bajka i jakby postawić obok siebie dwie takie same osoby:

jeden z małym penisem - jebaka długodystansowy, mistrz patelni, potrafiący dać orgazm za orgazmem, a między tym i tak grzać osobę do czerwoności, oraz sprawić, że zakrzywia się czasoprzestrzeń i noc mija jak sekunda, dającą poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i możliwość otworzenia się

druga z pałą z 2 z przodu, ale zimnego, drętwego w łóżku, bez fantazji, pomysłów, chęci dania przyjemności drugiej osobie, w trakcie seksu tylko sprawia ból, z małym libido (tak że w sumie większość czasu jest taki pół flakowaty, to nie dojebka do niepełnej erekcji, bo takimi też da się zdziałać cuda xD, a na dodatek takiego, który po odwraca się plecami i zasypia

To tutaj też raczej wiadomo jaka mogłaby być decyzja :D

Przepraszam jeśli ktoś mniejszy poczuje się urażony, nie miałem tego na celu. Drugi przykład imo obrazuje raczej jak działa rzeczywistość, a partner/partnerka jak się będzie dla niej/niego wspaniałą osobą to na pewno na rozmiar siura nie będzie zwracać uwagi, bo nie będzie się on w ogóle znajdował w kategorii cech które podlegają jakimś ocenom, czy coś.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Pewnie, że się liczy ;) Tzn jak sami zauważacie liczą się też inne rzeczy oprócz numerka na końcu linijki. Ba! Nawet czasem inne cechy mogą być decydujące jeśli chodzi o znajomość czy chęci wyruchania kogoś. Ale jakby postawić obok siebie dwie takie same osoby, jedną z małym penisem, drugi z pałą z 2 z przodu to wiadomo raczej jaki będzie werdykt (pomijając procent osób, którym rzeczywiście nie robi to różnicy).

ALE, życie to nie symulacja i bajka i jakby postawić obok siebie dwie takie same osoby:

jeden z małym penisem - jebaka długodystansowy, mistrz patelni, potrafiący dać orgazm za orgazmem, a między tym i tak grzać osobę do czerwoności, oraz sprawić, że zakrzywia się czasoprzestrzeń i noc mija jak sekunda, dającą poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i możliwość otworzenia się

druga z pałą z 2 z przodu, ale zimnego, drętwego w łóżku, bez fantazji, pomysłów, chęci dania przyjemności drugiej osobie, w trakcie seksu tylko sprawia ból, z małym libido (tak że w sumie większość czasu jest taki pół flakowaty, to nie dojebka do niepełnej erekcji, bo takimi też da się zdziałać cuda xD, a na dodatek takiego, który po odwraca się plecami i zasypia

To tutaj też raczej wiadomo jaka mogłaby być decyzja :D

Przepraszam jeśli ktoś mniejszy poczuje się urażony, nie miałem tego na celu. Drugi przykład imo obrazuje raczej jak działa rzeczywistość, a partner/partnerka jak się będzie dla niej/niego wspaniałą osobą to na pewno na rozmiar siura nie będzie zwracać uwagi, bo nie będzie się on w ogóle znajdował w kategorii cech które podlegają jakimś ocenom, czy coś.
Trafne spostrzeżenia. Nic dodać nic ująć.
 
Mężczyzna

TakiNietypowy

Cichy Podglądacz
Ale po co od razu całego wkładać ,zawsze można na 3/4 😉.
Długość długością ale średnica tez musi nie zgadzać !!!
Sposób widzenia zależy od punktu leżenia ,w niektórych pozycjach za dużo to nie dobrze w innych w sam raz bo trzeba sięgać te kilka cm ekstra
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Ale po co od razu całego wkładać ,zawsze można na 3/4 😉.
Jak chce się wypić pół litra, to po co kupować 0.5l jak można kupić 0.7 l i 0.2 wylać 😉
Ja na przykład lubię wkładać do końca i czuć jak przy mocnym wepchnięciu uderza część mojego ciała o pośladki partnerki, dużo partnerek też to lubi, a przy dużym rozmiarze , gdzie trzeba uważać i wkładać np. na 3/4 według mnie zabiera to część przyjemności.
 
Mężczyzna

TakiNietypowy

Cichy Podglądacz
Jak chce się wypić pół litra, to po co kupować 0.5l jak można kupić 0.7 l i 0.2 wylać 😉
Ja na przykład lubię wkładać do końca i czuć jak przy mocnym wepchnięciu uderza część mojego ciała o pośladki partnerki, dużo partnerek też to lubi, a przy dużym rozmiarze , gdzie trzeba uważać i wkładać np. na 3/4 według mnie zabiera to część przyjemności.
Oczywiście ze tak ,tylko ze jak masz zrobić krzywdę partnerce dbając o swoja przyjemność to lepiej powoli na początku ,zresztą mój post mial być humorystyczny
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Rozmiar penisa. Porady seksualne 0
T Pytanie dla Pań rozmiar penisa Porady seksualne 8
Q Rozmiar penisa Porady seksualne 13
C Rozmiar Penisa a pierwszy raz .:) Pierwszy raz 8
A Dziwna sytuacja.. rozmiar. Seks 5

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry