• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rozmiar penisa, czy może być za duży? Do Pań

Kobieta

Tynka

Podrywacz
Ciekawość wygrywa hehehe no mówią że mały wariat ale duży może więcej 🤣
Ech ! "Mały wariat" to określenie będące ostatnią deską ratunku albo nagrodą pocieszenia dla panów , którzy mają malutkie a nawet bardzo malutkie penisy. Oczywiście , że oni też potrafią w różny sposób zaspokoić kobietę ale o normalnej penetracji mogą zapomnieć. Raz mi się trafił taki z mikropenisem. Żal mi go było ale to była katastrofa. W ogóle nic nie poczułam a ten posiadacz cumelka zapytał się na koniec, czy dobrze mi było. To ja już wolę olbrzymy . :p
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Ech ! "Mały wariat" to określenie będące ostatnią deską ratunku albo nagrodą pocieszenia dla panów , którzy mają malutkie a nawet bardzo malutkie penisy. Oczywiście , że oni też potrafią w różny sposób zaspokoić kobietę ale o normalnej penetracji mogą zapomnieć. Raz mi się trafił taki z mikropenisem. Żal mi go było ale to była katastrofa. W ogóle nic nie poczułam a ten posiadacz cumelka zapytał się na koniec, czy dobrze mi było. To ja już wolę olbrzymy . :p
Bo niestety taka jest natura, jedna będzie uważać, że optymalny będzie 15cm a innej 25 będzie mało 😉 dlatego też duża część ma kompleksy, widząc same drągale wokół, takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić 🤷‍♂️
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Ech ! "Mały wariat" to określenie będące ostatnią deską ratunku albo nagrodą pocieszenia dla panów , którzy mają malutkie a nawet bardzo malutkie penisy. Oczywiście , że oni też potrafią w różny sposób zaspokoić kobietę ale o normalnej penetracji mogą zapomnieć. Raz mi się trafił taki z mikropenisem. Żal mi go było ale to była katastrofa. W ogóle nic nie poczułam a ten posiadacz cumelka zapytał się na koniec, czy dobrze mi było. To ja już wolę olbrzymy . :p
A co odpowiedziałaś? prawdę czy milczałaś :D
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
a trzeba było powiedzieć :)
Mi osobiście raz powiedziała kobieta, że myslala, że mam większego 👌
Ogólnie od tamtej pory, jeśli tematy schodzą na tory seksu, budowy ciała itp. To jeśli temat się tyczy mnie, mowie od razu z góry, że nie obdarzyła mnie natura i tyle, wolę w ten sposób uniknąć pośmiewiska czy też jakiejś porażki 😉 a poza tym, do tych cudownych och i ach nie należę i dlatego po prostu jestem wycofany
 
Mężczyzna

Bart988

Cichy Podglądacz
Moja żona podczas spotkania z 20-centymetrowym odczuwała dyskomfort i więc jak dla nas rozmiar ma znaczenie.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
To ja wam napiszę, co się dla mnie u mężczyzny liczy :
- uczucie
- doświadczenie i umiejętności
- rozmiar
Osobiście preferuję penisy średniej wielkości .
Ważne aby się właściwie dobrać właśnie z powodów owych preferencji i tego, co kto lubi i co mu sprawia przyjemność . Mam przyjaciółkę, która zdecydowanie woli mężczyzn obdarzonych hojnie przez naturę, bo odczuwa satysfakcję , kiedy penis uderza o jej szyjkę macicy i twierdzi, że ten bodziec wywołuje u niej orgazm. Dla odmiany inne kobiety boją się bólu i seks z mężczyzną z bardzo dużym penisem stanowi dla nich dyskomfort.
No różnie to bywa. Rozmiar ma znaczenie ale bez przesady . ;)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
problem jest taki, że większość definiuje słowo rozmiary według swojej oceny. Spotkałem się z takim stwierdzeniem u panny, że według niej średni rozmiar to 18-20cm... średni! czyli według logiki takiej osoby, średnia krajowa to mały :D
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
problem jest taki, że większość definiuje słowo rozmiary według swojej oceny. Spotkałem się z takim stwierdzeniem u panny, że według niej średni rozmiar to 18-20cm... średni! czyli według logiki takiej osoby, średnia krajowa to mały :D
A według serwisu wykop 24 cm to mikrus. Ale jak wiadomo wykop śmieje się z takich poglądów jak napisałeś
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Rozmiar penisa. Porady seksualne 0
T Pytanie dla Pań rozmiar penisa Porady seksualne 8
Q Rozmiar penisa Porady seksualne 13
C Rozmiar Penisa a pierwszy raz .:) Pierwszy raz 8
A Dziwna sytuacja.. rozmiar. Seks 5

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry