• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Romantyzm dla kobiet. Jak powinien wyglądać? Co lubią kobiety?

Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Świadomie godzę się na śmierć. Piękną śmierć :) Proszę tylko zdjęcie z tej zabawy włóżcie mi do trumny :D
Jak w przyszłości mnie odkopią to niech wiedzą, że byłem wykańczany nie w torturach, ale w przyjemności :)

Powiedz mi kto by nie chciał być tak wykończony? To piękne... i romantyczne! ;)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
to tajemnica :D

- - - Zaktualizowano - - -

tylko wyznawcy buddy, a zwłaszcza mądrość wielkiego mistrza Kun Czin Sao wiedzą tajniki gryzienia tyłka :D haha nie mylić z Kuńcitą :D
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
To jednak stanowczo nie dla mnie! :D
Ja tam wyznaję zasadę, że kobieta musi być zadowolona z seksu. Ma być moim oczkiem w głowie podczas stosunku, tak żeby jak najlepiej została zaspokojona jej potrzeba :D I to jest mądrość wielkiego mistrza Michała :D

Romantycznie, prawda? :D
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Nie posiadam jednego ulubionego ;) Lubię każdy centymetr kobiecego ciała... pupę, uda (oh ta wewnętrzna część, całowana doprowadza do szaleństwa kobiety!), biodra, brzuszek, piersi, dłonie, włosy, uszy, nogi (lubię brodą przejeżdżać od stóp do ud) :)
Jestem tym owładnięty :D
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Czy to nadal romantyzm czy już erotyka? :D
Podobają mi się niektóre dziewczyny, które odważyły się pokazać w dziale Seks fotki :D Jesteście mega seksowne dziewczyny! Wasze zdrowie! :)
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Odnośnie romantyzmu... Muzyka... jest bardzo romantyczna ;)
Mam kilka ulubionych kawałków, które mógłbym puszczać na okrągło podczas seksu ;) W rytm niektórych kawałków dobrze rusza się biodrami.. heh, nawet nie wiesz jak kobieta wtedy jest opętana przyjemnością :D
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
ja tam michałku wolę skupiać się na lizaniu, niż ruchami bioder :) a gdy już zacznę, to zaczynam romantycznie wbijam ile się da :)
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Oj to nie tak ;) do tego trzeba podejść strategicznie. Znaleźć miejsce, które kobietę wprawia w ruch ;) Nie posuwem, a romantyzmem zdobędziesz wyżyny kobiecej rozkoszy :D
Oj lubię gdy podłoga jest mokra i trzeba sprzątać :D
 
B

Basia

Guest
Co kobiety romantycznego lubia najbardziej? Panie co urzeka was w romantycznosci partnerow i panowie jakie macie romantyczne sposoby zadowolenia kobiecej duszy?

wszelkie miłe zaskoczenia tak żeby było wiadome że facet o Tobie myśli - może być coś niewielkiego ale jednak np. kawa zrobiona rano i podana do łóżka
Co urzeka ? to ze wiem ze partner musiał choć odrobinkę się postarać i to co wyżej napisałam to że jednak o Tobie myśli

- - - Zaktualizowano - - -

Poza tym, dzisiejszy romantyzm kosztuje... więc przygotuj się na wydatki

Ty wiecznie o kasie
a wcale że nie musi nic a nic kosztować.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry