• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Robienie loda w prezerwatywie.

Kobieta

Ellena

Podrywacz
Przed wydrukiem z labu w gumce, po wydruku z Labu może być bez, zasada niezmienna jak reguła prawej dłoni.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Dziwne, na tym forum roi się od facetów, którzy daliby sobie zrobić lodzika obcej kobiecie i Pan, które nie miały by nic przeciwko temu, to nieco przeczy z moimi doświadczeniami i opiniami moich znajomych.
 
Kobieta

Blackswan

Nowicjusz
A kto tu mówi o robieniu loda komuś obcemu? Pytanie jest o robienie loda w prezerwatywie. Nie chodzę po ulicy i nie proponuje obciągania przypadkowym facetom
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
A kto tu mówi o robieniu loda komuś obcemu? Pytanie jest o robienie loda w prezerwatywie. Nie chodzę po ulicy i nie proponuje obciągania przypadkowym facetom
No to błyskotliwa analiza, pewnie wystarczyłoby się pochylić na tematem i wysnuć wniosek i założenie, że robienie loda bez prezerwatywy raczej będzie dotyczyło osób w stałym związku, natomiast robienie w prezerwatywie chyba będzie miało zastosowanie wobec obcych albo w przypadkach innych jak np. schorzenia u partnera/partnerki, które zmuszają na jakiś czas do zawieszenia aktywności bez zabezpieczenia.
Fakt, że nie dodałam mama, ani historyjki obrazkowej zatem mogło być to niezrozumiane.
No właśnie, coś tak nie na temat ten post.
Popracuję nad jednoobrazkowym memicznym przekazem w następnym poście.
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
No to błyskotliwa analiza, pewnie wystarczyłoby się pochylić na tematem i wysnuć wniosek i założenie, że robienie loda bez prezerwatywy raczej będzie dotyczyło osób w stałym związku, natomiast robienie w prezerwatywie chyba będzie miało zastosowanie wobec obcych albo w przypadkach innych jak np. schorzenia u partnera/partnerki, które zmuszają na jakiś czas do zawieszenia aktywności bez zabezpieczenia.
Fakt, że nie dodałam mama, ani historyjki obrazkowej zatem mogło być to niezrozumiane.

Popracuję nad jednoobrazkowym mimicznym przekazem w następnym poście.
To też błyskotliwa analiza, bo wg Ciebie w stałych związkach ludzie nie stosują prezerwatyw np. jako zabezpieczenie przed ciążą na tych kilka płodnych dni?
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
To też błyskotliwa analiza, bo wg Ciebie w stałych związkach ludzie nie stosują prezerwatyw np. jako zabezpieczenie przed ciążą na tych kilka płodnych dni?
A, czyli seks oralny ( bo ten jest tematem wątku )pomiędzy parą, którzy się znają/ są w związku z zastosowaniem prezerwatywy to antykoncepcja......?
Ja myślałam, że stałemu/znanemu/ przebadanemu partnerowi można ( lodzika )"bez gumki" i tylko takie założenie dopuszczam jako nie wymagające ochrony.
Czy wobec powyższego Twoja wypowiedź na temat antykoncepcji ma sens.
Miałaby gdybyśmy poruszali kwestie seksu waginalnego i klasycznej penetracji wówczas nie ma znaczenia związek, czy nie a kwestia jest zabezpieczenie i jego typ.
Pewien polityk, nazywał się Lepper, miał złota zasadę, kiedy czegoś nie rozumiał czytał kilka razy aż zrozumiał, polecam.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Czemu?
Wy byscie chcieli robic minetke przez damska prezerwatywę?
Abstrahujac juz czy z finalem ten lód czy bez.
Zdecydowanie nie! Co to za frajda.
To mogłoby wskazywać, że się brzydzę. A ja to robię dla smaku, zapachu, dla bezpośredniego kontaktu właśnie. Osoba której to robimy powinna widzieć i wiedzieć, że robimy z chęcią i zaangażowaniem.
 
Kobieta

Rhi

Nowicjusz
Młodym, szalejącym na imprezie z przypadkową osobą można jednak prezerwatywę polecać, dla rozsądku. Nigdy nie wiadomo, a nikt się nie przyzna przed ;)
Jednak ja sobie nie przypominam, żebym kiedykolwiek robiła loda w gumce.
 
Mężczyzna

studd27

Cichy Podglądacz
Ja szczerze powiedziawszy nie widzę zbyt dużej różnicy, bo jakoś nie lubię loda. Być może nie trafiłem na kobietę, która by mi to robiła dobrze. Przyznam szczerze, że to nawet kobiety częściej inicjowały loda i chętniej się zabierały, niż ja sugerowałem/chciałem. W teorii to ma być dla faceta przyjemnie, ale może kobiety też to podnieca, więc "dawałem" raczej dla przyjemności kobiety.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Młodym, szalejącym na imprezie z przypadkową osobą można jednak prezerwatywę polecać, dla rozsądku. Nigdy nie wiadomo, a nikt się nie przyzna przed ;)
Jednak ja sobie nie przypominam, żebym kiedykolwiek robiła loda w gumce.
czyli normalne podejście do tego typu zabaw z osobami po prostu obcymi, osobiście nie wyobrażam sobie nie zabezpieczać się z przygodnie poznaną osobą, szczególnie gdzie coraz więcej tego typu akcji, że ludzie nie myślą o swoim bezpieczeństwie i zdrowiu
 
  • Like
Reactions: Rhi
Mężczyzna

Łysy 699

Cichy Podglądacz
Ja szczerze powiedziawszy nie widzę zbyt dużej różnicy, bo jakoś nie lubię loda. Być może nie trafiłem na kobietę, która by mi to robiła dobrze. Przyznam szczerze, że to nawet kobiety częściej inicjowały loda i chętniej się zabierały, niż ja sugerowałem/chciałem. W teorii to ma być dla faceta przyjemnie, ale może kobiety też to podnieca, więc "dawałem" raczej dla przyjemności kobiety.
To chyba jakiś inny kolego jesteś a żeby kobiecie było przyjemnie to możesz jej wylizać myślę że każda była by zadowolona 😉
 
Mężczyzna

studd27

Cichy Podglądacz
To chyba jakiś inny kolego jesteś a żeby kobiecie było przyjemnie to możesz jej wylizać myślę że każda była by zadowolona 😉
Jakby każdy lubił to samo, to świat byłby taki sam, nudny i nie byłoby nowości zwłaszcza w seksie. Jak to mówią : de gustibus non est disputandum
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry