• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Robienie loda w prezerwatywie.

Kobieta

Ellena

Podrywacz
Lodzik w gumce a koniec w środku, albo na ciałko, żadnych odstępstw od reguły. Po dłuższej znajomości i romantycznej wyprawie do Labu by zrobić sobie pakiet badań dla "zakochanych" i obejrzeniu partnera dokładnie - ok ryzyk fizyk, albo fizyczka.
 

Soulmate86

Nowicjusz
Zdarzyło sie, ale nie lubie.
To jak lizanie cukierka przez papierek.
Podobnie jak seks w gumie. Eee nie.

Ofkors, mówię o seksie w zwiazku.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
No nie, jakoś tego nie widzę. To chyba coś jak lizanie parówki w folii. Gdzie tu radość?

Kiedyś mi to nie przyszło do głowy, aż znajomy opowiadał mi o cennikach u prostytutek i tam lód w gumie był tańszy.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Również wolę bez gumy,aczkolwiek jeśli "dziewczyna" ma talent to większej różnicy nie czuć ;)
 
Mężczyzna

Xin0

Cichy Podglądacz
No nie, jakoś tego nie widzę. To chyba coś jak lizanie parówki w folii. Gdzie tu radość?

Kiedyś mi to nie przyszło do głowy, aż znajomy opowiadał mi o cennikach u prostytutek i tam lód w gumie był tańszy.
No jest tańszy. Cześć kukuryn nawet za dopłatą nie robi loda bez prezerwatywy.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Zbrodnia i kara. Mówimy tutaj o normalnej relacji, normalny związek albo typowa relacja fwb, wtedy zbrodnią i karą jest lodzik w gumie. Guma do lodzika to sie nadaje tylko dla łatwych pań czy jak to się obecnie mówi- "pracownic seksualnych".
 
Kobieta

niuniusia

Cichy Podglądacz
Bardzo jestem ciekawa, co Panie i Panowie myślicie o lodziku w prezerwatywie ?

Ja mam w tym temacie bardzo mieszane uczucia. Lubię robić loda w prezerwatywie. Pasują mi takie kolorowe i o smakach owocowych. Jest to jednak zupełnie inna bajka niż lodzik bez prezerwatywy. Wtedy czuć smak, zapach i szczegóły anatomiczne no i nie bez znaczenia jest wytrysk w usta a ja lubię połykać spermę. 😼
Nigdy...Naturalny zapach i smak są ważne...Poza tym przez lateks gorzej czuć...No i kocham połykać...Spijać, pojękując z rozkoszą, to ciepłe mleczko
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry