• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Robienie minetki

Mężczyzna

Kares32

Cichy Podglądacz
Hej dziewczyny, możecie mi zdradzić, jakieś sposoby najlepszej minetki? Z własnego doświadczenia jakieś triki, sposoby, czego robić a czego na pewno nie robić itp. Wiem, że najlepiej pogadać o tym ze swoją partnerką, ale ona jest mało wymagająca i wszystko jej się podoba :). A chciałbym jakoś zabłysnąć żeby był efekt wow, np nigdy nie doszła od minetki :(. Bardzo proszę o jakieś rady co lubicie w minetkach. Czekam na wasze odpowiedzi
 

Marcin77

Cichy Podglądacz
Ile dziewczy,tyle opinii bedzie.Proponuje Ci zapoznac sie ze swietna ksiazka autor Ian Kerner "Jej orgazm najpierw".Jak chcesz wysle pdf.;)
Po przeczytaniu bedziesz duuuuzo bogatszy w potrzebna wiedze i wprowadzisz to do swoich praktyk.Bedziesz wiedzial gdzie,jak dotykac,naciskac,lizac aby partnerka doszla ile razy bedziesz chcial.)
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
wszystko zależy od preferencji kobiety, jedna będzie ubóstwiać Twój styl minetki a inna nie będzie się w tym w ogóle czuć...

Jak masz jedną kobitę i nie zmieniasz co chwilę, to naucz się jej po prostu, uwierz mi, że jak chce to Cię poinstruuje ;)
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Ile dziewczy,tyle opinii bedzie.Proponuje Ci zapoznac sie ze swietna ksiazka autor Ian Kerner "Jej orgazm najpierw".Jak chcesz wysle pdf.;)
Po przeczytaniu bedziesz duuuuzo bogatszy w potrzebna wiedze i wprowadzisz to do swoich praktyk.Bedziesz wiedzial gdzie,jak dotykac,naciskac,lizac aby partnerka doszla ile razy bedziesz chcial.)
Wyślij dla wszystkich, zawsze warto nauczyć się czegoś nowego
 
Kobieta

Aleksandra9

Cichy Podglądacz
Hej dziewczyny, możecie mi zdradzić, jakieś sposoby najlepszej minetki? Z własnego doświadczenia jakieś triki, sposoby, czego robić a czego na pewno nie robić itp. Wiem, że najlepiej pogadać o tym ze swoją partnerką, ale ona jest mało wymagająca i wszystko jej się podoba :). A chciałbym jakoś zabłysnąć żeby był efekt wow, np nigdy nie doszła od minetki :(. Bardzo proszę o jakieś rady co lubicie w minetkach. Czekam na wasze odpowiedzi
Super opcją byłoby użycie podczas minetki jakiegoś gadżetu erotycznego, który by jeszcze zwiększył doznania Twojej partnerki. Np. jakiś mały, prosty wibrator do masażu pochwy - w sklepie Loris jest dość duży wybór i można za nawet małą cenę wybrać coś super :)
 
Mężczyzna

Kares32

Cichy Podglądacz
Super opcją byłoby użycie podczas minetki jakiegoś gadżetu erotycznego, który by jeszcze zwiększył doznania Twojej partnerki. Np. jakiś mały, prosty wibrator do masażu pochwy - w sklepie Loris jest dość duży wybór i można za nawet małą cenę wybrać coś super :)
Dzięki pomyśle o tym :)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Ja w swojej karierze tylko dwóm dziewczyną robiłem, w tym obecnej. Jak leży na brzuchu i się do Niej dobieram... mo jest głośna ;)
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
No nie wiem, ci zdolniejsi i bardziej pojętni jakoś łapią to szybko, o ile są dobrze poinstruowani.
łapią szybko, bo doświadczenie też robi swoje, ale żeby się tak konkretnie wpasować, to za pierwszym razem idealnie się nie wpasujesz

Podstawa to komunikacja
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Pełna zgoda, najważniejsze to "zgrać się z partnerką". Tak samo jak z robieniem loda. Dawać i słuchać podpowiedzi.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry