• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rimming, czyli lizanie odbytu. Co o tym sądzicie?

Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
A nie uważasz, że to obrzydliwe prosić o to kobietę? Tyle jest fajnych propozycji, które można w łóżku wykorzystać i które nie są takie kontrowersyjne
To jest twpoje, prywatne zdanie.To sa twoje prywatne upodobania.Ktos inny moze lubiec zupelnie cos innego.Sa kobiety, chociaz tutaj sie chyba do tego nie przyznaja,ktore bardzo lubia lizac odbyt mezczyzny.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Mój facet uwielbia lizać mój tyłek. Mnie to zbytnio nie kręci, bo trochę to za delikatne, ale skoro to lubi to mu go wystawiam. Ja jego też liżę, bo uważam, że ważne jest sprawianie drugiej osobie przyjemności które lubi. Jakoś osoba którą kocham, z którą robimy sobie wszystko co się da by była zaspokojona jest dla mnie w całości akceptowalna. Lubię go całować, ssać mu kutasa, to jego tyłek też jest czymś co mogę bez problemu wylizać, żadna część jego ciała nie jest dla mnie odpychająca.
 

gregnorton

Cichy Podglądacz
moja partnerka powoli przekonuje się do tej aktywności. oczywiście ja jestem stroną aktywną, wprost szaleję z podniecenia mogąc to robić, a ona po fazie zawstydzenia weszła wyraźnie w fazę, gdzie sprawia jej to ogromną przyjemność. ostatnio po długim wylizaniu drugiej dziurki i przejściu do "normalnego" seksu miała wręcz przepotężny orgazm.
 
Mężczyzna

GentalmanAnalny

Nowicjusz
Mnie to podnieca w obie strony 🔥 Im głębiej jezykiem tym lepiej ale chyba nigdy nie spotkałem takiej co by ją to naprawde podniecało 🤔Tak no wiecie,mówie o takim nakręceniu że aż chlupiesz brodą 🔥🔥🔥
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Rimming, czyli moja pasja! Ogłoszenia 1
L Dziewczyny lubicie Rimming Seks 0
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
dessi1979 Rimming. Uwielbiam. Seks 0
J Rimming Fetysze i perwersje 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry