• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rimming, czyli lizanie odbytu. Co o tym sądzicie?

Mężczyzna

wedieunbloomed

Seks Praktykant
A tylko liżecie czy też staracie się delikatnie włożyć tam języczki?
Miałem kilkumiesięczny romans z koleżanką z pracy i oboje idealnie się dobraliśmy jeśli chodzi właśnie o rimming. Wariactwo na maxa było za każdym razem. Pamiętam że którejś nocy spędzaliśmy czas razem na grubej imprezie techno, nieco poniósł nas klimat i zdecydowaliśmy się kupić i zjeść razem trochę kryształu dla intensyfikacji wrażeń. Po powrocie nad ranem do domu sporo nam tego zostało. Drink, parę kolejnych kresek i zarówno ja jak i ona wręcz wypieprzyliśmy się językami w pupki. :) Niezapomniany dzień! :)
 
Kobieta

hotkotka

Cichy Podglądacz
Miałem kilkumiesięczny romans z koleżanką z pracy i oboje idealnie się dobraliśmy jeśli chodzi właśnie o rimming. Wariactwo na maxa było za każdym razem. Pamiętam że którejś nocy spędzaliśmy czas razem na grubej imprezie techno, nieco poniósł nas klimat i zdecydowaliśmy się kupić i zjeść razem trochę kryształu dla intensyfikacji wrażeń. Po powrocie nad ranem do domu sporo nam tego zostało. Drink, parę kolejnych kresek i zarówno ja jak i ona wręcz wypieprzyliśmy się językami w pupki. :) Niezapomniany dzień! :)
Mega! Az mnie ciarki przeszły!
 
Mężczyzna

QbenQ888

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam lizać tak żonę, ona po orgaźmie od minetki wypina jeszce pupę (a ma co wypiąć) i dopełniam rozkoszy liżac jej cała dupcię i odbycik. Tak mnie to nakręca, że lodzik trwa kilkanaście sekund dosłownie.
 
Mężczyzna

Sebersik

Cichy Podglądacz
Jedna z najwspanialszych zabaw na świecie, ale tylko pod warunkiem, gdy odbyt jest nieumyty. Musi być smrodek i brudek :love: Gdy lizałem czysty, było to niewiarygodne nudne i rozczarowujące.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Rimming, czyli moja pasja! Ogłoszenia 1
L Dziewczyny lubicie Rimming Seks 0
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
dessi1979 Rimming. Uwielbiam. Seks 0
J Rimming Fetysze i perwersje 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry