• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rimming, czyli lizanie odbytu. Co o tym sądzicie?

S

StivERMp

Guest
Ja uwielbiam lizać dupcie mojej żony. Najbardziej mnie podnieca jak w ci... e ma jajko wibrujące i aż jęczy jak zaczynam ją tam pieścić od tyłu. Ale w drugą stronę nie przepadam.
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
To nic złego, lizać odbyt
oczywiście że nic złego a nawet jest to coś przyjemnego, żona mi liże pupę po mimo że tego nie lubi ale lubi mi sprawiać przyjemność i raz na jakiś czas przełamuje swoją niechęć i to robi, ja natomiast liżę jej odbyt bardzo często bo sam lubię i po to żeby jej sprawić przyjemność bo wiem że bardzo ją to podnieca jak wwiercam się językiem w jej dziurkę
 

gregnorton

Cichy Podglądacz
oczywiście że nic złego a nawet jest to coś przyjemnego, żona mi liże pupę po mimo że tego nie lubi ale lubi mi sprawiać przyjemność i raz na jakiś czas przełamuje swoją niechęć i to robi, ja natomiast liżę jej odbyt bardzo często bo sam lubię i po to żeby jej sprawić przyjemność bo wiem że bardzo ją to podnieca jak wwiercam się językiem w jej dziurkę

pogratulować żony, moja niestety nie jest fanką przyjmowania tej przyjemności. zdarzyło się, ale aktualnie zakaz :(
 
Mężczyzna

Dictador

Nowicjusz
Ja bardzo lubię wylizać dupkę kobiecie. Super sprawa, niestety moja żona nie za bardzo lubi być lizana i sama też jeszcze się nie pokusiła o wylizanie mnie. Sam raz dawno, dawno temu miałem wylizany tyłek i powiem że mega uczucie
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Ja również lubię lizać jak i być lizanym. Chociaż chyba tylko też się zdarzyło że mnie tam lizała dziewczyna. Tak samo ze stopami. Też tylko raz się nimi zajęła, wylizała je i wycałowała. A szkoda, bo fajnie było
 
Mężczyzna

Adanus

Cichy Podglądacz
to bardzo indywidualna sprawa a czasem "zew chwili".Mówimy tu oczywiście o zadbanych i "odświeżonych"osobach. Kobiety częściej aprobują taką "adorację" - pieszczotę ciała, choć już nie koniecznie można coś tam wsunąć. Tam zbudowani jesteśmy niemal identycznie i tylko kwestia umysłu pozostaje. Rozpalona i zaspakajana kobieta, której kolejny raz przesunąłeś granice, sama chce cię mile zaskoczyć,a doznania są bardzo przyjemne.
 
Mężczyzna

libertyn76

Cichy Podglądacz
My z żoną liżemy sobie odbyty nawzajem. Ja lubię jej wylizać, a jej w sumie większą przyjemność sprawia lizanie mi, co mi bardzo pasuje, bo lubię to uczucie oraz bardzo podnieca mnie sama sytuacja, świadomość, że kobieta wylizuje mi odbyt. Lizanie i całowanie drugiej dziurki mnie również baaardzo kręci.
 
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Ja uwielbiam lizać druga dziurkę, wsowac język... Uwielbiam też kiedy kobieta to robi... Mega podniecające - oczywiście wszystko po uprzednim przygotowaniu
 
Mężczyzna

Wielorybnik

Cichy Podglądacz
Mi też się zdarzyło parę razy przelizać w tamtych okolicach. Postawiłem jedynie warunek, że ma być czysto. Jak dla mnie nie różni się to od lizania czegokolwiek innego na ciele. Natomiast dla pisanej osoby może to być bardzo podniecające.
 
Mężczyzna

Ziomek_3

Cichy Podglądacz
Bardzo lubię to robić, a ostatnio robię to coraz częściej. Druga strona nie protestuje więc chyba jest to przyjemne. Sam też chciałbym być kiedyś tak wylizany.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Rimming, czyli moja pasja! Ogłoszenia 1
L Dziewczyny lubicie Rimming Seks 0
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
dessi1979 Rimming. Uwielbiam. Seks 0
J Rimming Fetysze i perwersje 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry