• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rimming, czyli lizanie odbytu. Co o tym sądzicie?

Mężczyzna

Sebersik

Cichy Podglądacz
ale higiena to podstawa.
Dupa mnie jara dlatego, że ta część ciała nie bardzo się kojarzy z tym, co czyste i ładnie pachnie. I to jest w niej najpiękniejsze. I nie należę do osób, którym ktoś by zarzucił zaniedbywanie higieny, a nawet pod pewnymi względami jestem sam pedantem, ale ten cytat "higiena to podstawa" jest irytujący. Zwłaszcza użyty w takim kontekście. :( Fajnie jest się umyć, jest to przyjemne, ale nie jest to tym, co mnie jara w seksulności. W cielesności jest najpiękniejsze to, że jest niedoskonała, czyli brudna i śmierdząca. A ciało tuż po umyciu jest najmniej pociągające. Prawdę mówiąc pociągają mnie dziewczyny, które są na bakier z higieną, przynajmniej w pewnych aspektach, że nie odbija się to drastycznie na jej wyglądzie fizycznym, ale byłoby co wąchać, gdyby się do niej przybliżyć, zwłaszcza w pewnych partiach ciała. Tutaj akurat higiena zabija zabawę. Odczłowiecza, że tak powiem.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Dupa mnie jara dlatego, że ta część ciała nie bardzo się kojarzy z tym, co czyste i ładnie pachnie. I to jest w niej najpiękniejsze. I nie należę do osób, którym ktoś by zarzucił zaniedbywanie higieny, a nawet pod pewnymi względami jestem sam pedantem, ale ten cytat "higiena to podstawa" jest irytujący. Zwłaszcza użyty w takim kontekście. :( Fajnie jest się umyć, jest to przyjemne, ale nie jest to tym, co mnie jara w seksulności. W cielesności jest najpiękniejsze to, że jest niedoskonała, czyli brudna i śmierdząca. A ciało tuż po umyciu jest najmniej pociągające. Prawdę mówiąc pociągają mnie dziewczyny, które są na bakier z higieną, przynajmniej w pewnych aspektach, że nie odbija się to drastycznie na jej wyglądzie fizycznym, ale byłoby co wąchać, gdyby się do niej przybliżyć, zwłaszcza w pewnych partiach ciała. Tutaj akurat higiena zabija zabawę. Odczłowiecza, że tak powiem.
Higiena odczłowiecza??? Co Ty za przeproszeniem pie...lisz???
Ja rozumiem, że jeden lubi pierogi a drugi jak dupa śmierdzi i tego nie oceniam. Ale dla mnie jeżeli coś śmierdzi to po prostu śmierdzi i właśnie wtedy jest najmniej pociągające. Każde ciało ma swój naturalny zapach, z tego co zaobserwowałem każde inny szczególnie w stanie podniecenia. I wcale nie musi śmierdzieć aby ten zapach wyczuć. Podejrzewam, że na tym forum znajdzie się ktoś (może kilka osób) które myślą podobnie jak Ty, ale nie mów mi, że tyłek musi śmierdzieć, aby był podniecający.
 
Mężczyzna

Sebersik

Cichy Podglądacz
Higiena odczłowiecza??? Co Ty za przeproszeniem pie...lisz???
Ja rozumiem, że jeden lubi pierogi a drugi jak dupa śmierdzi i tego nie oceniam. Ale dla mnie jeżeli coś śmierdzi to po prostu śmierdzi i właśnie wtedy jest najmniej pociągające. Każde ciało ma swój naturalny zapach, z tego co zaobserwowałem każde inny szczególnie w stanie podniecenia. I wcale nie musi śmierdzieć aby ten zapach wyczuć. Podejrzewam, że na tym forum znajdzie się ktoś (może kilka osób) które myślą podobnie jak Ty, ale nie mów mi, że tyłek musi śmierdzieć, aby był podniecający.
Właśnie w pupie jest najfajniejsze to, że śmierdzi i ma śmierdzieć. Gdyby tak nie było, to byłaby to część ciała jak każda inna. Im mniej osób to kuma, tym gorzej. Żadna inna część ciała nie oferuje tego w tak ciekawy i podniecający sposób, bo jest to też powiązane z przyjemną stymulacją analną. Pupa zazwyczaj śmierdzi, a tuż po umyciu akurat jest najmniej podniecająca. Poza tym tylko od osób, które uważam za atrakcyjne, ten zapach jest podniecający. Mam na myśli ładne dziewczyny. Byłoby miło, gdyby znaczną część ludzkości myślała jak ja.
A od czlowieczeniu miałem na myśli to, że wszystko musi być dla was takie sterylne, czyste. A to właśnie naturalny brud, coś tak codziennego, jak bąki czy kupa, są bardzo pociągające. Wasza obsesja na punkcie czystości i sterylności jest taka nienaturalna. Nie ma nic bardziej podniecającego, niż wąchanie pupy ładnej dziewczyny, która jest daleko od wszelkiej czystości. Na szczęście jest dużo ludzi na świecie, którzy jednak to rozumieją.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Sebersik

Cichy Podglądacz
Czy to naprawdę ma dla Ciebie jakieś znaczenie? Masz swoje upodobania, podejrzewam, że one odbiegają od ogólnie przyjętej normy (nie twierdzę że to źle) więc w sumie co za różnica jeśli nawet 95% ludzi na świecie woli "umyte" dupki.
To, że trudniej spotkać kogoś, kto mógłby się cieszyć tym, co ja. I wyglądam na kogoś, kto się urwał z choinki lubiąc to, co lubię. Nie jest to fajne. Ale nie chcę być, jak większość. Wiem, co jest fajne i nie chcę tego zmieniać.
 
Mężczyzna

Sebersik

Cichy Podglądacz
Uwielbiam wszystko co związane z damskimi pośladkami :) uwielbiam wylizać partnerce porządnie tyłek pod warunkiem, że oboje mamy z tego przyjemność i higiena jest na odpowiednim poziomie :)
Co wy z tą higieną? Pupa jest dlatego piękna, bo jest brudną i śmierdzącą częścią ciała. Kocham ją w takim wcieleniu właśnie, to jest jej kwintesencja. Lizanie i wąchanie umytej jest wyjątkowo nudnym i rozczarowującym doświadczeniem. Higiena psuje zabawę, jeśli masz na myśli wyeliminowanie smrodku i brudu.
 
Ostatnia edycja:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Rimming, czyli moja pasja! Ogłoszenia 1
L Dziewczyny lubicie Rimming Seks 0
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
dessi1979 Rimming. Uwielbiam. Seks 0
J Rimming Fetysze i perwersje 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry