• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Randkowanie z facetem w trakcie rozwodu.

Kobieta

Iza1990

Cichy Podglądacz
Hej, czy zdarzyło się wam dziewczynom i facetom spotykac z kims kto był w trakcie rozwodu? Czy tylko ja nie jestem pewna czy ten rozwód to nie jakaś ściema? Poznałam naprawde fajnego faceta który już zaczął proces(tak twierdzi) ale nie chce oficjalnie ujawniać, że sie spotykamy żeby się nie skomplikowało. Dlatego zwykle wieczorami i w weekendy kiedy jest w domu nie mamy ze sobą kontaktu. Kiedy jest w pracy albo ma wolny wieczór dużo ze sobą rozmawiamy i spotykamy się. Wydaje się bardzo fajnym i porządnym facetem ale kiedy nie mam z nim kontaktu przychodza mi do głowy rózne myśli.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Najpierw sprawdź czy aby ten rozwód faktycznie nie ma miejsce a nie jest to ściema.
Samo posiadanie kobiety w czasie rozwodu może być kłopotliwe dla sprawy. Może unika żeby przyszła była żona nie wyciągnęła, że rozwód jednak z winy faceta?
 
Kobieta

Iza1990

Cichy Podglądacz
No właśnie tak mówi. Nie chce też żeby córka(nastolatka) wiedziała, że z kims się spotyka. Ale czy jak będę chciała jakiegoś dowodu że sprawa sie toczy czy to nie sprawi złego wrażenia?
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Po rozwodzie też nie będzie chciał żeby córka wiedział? to już słabe wyjaśnienie czy podejście.
A co ma za znaczenie czy złe znaczenie. Ważne żebyś miała pewność ze nie okłamuje, bo każdy wie że większość facetów mówi że własnie bierze albo będzie brało rozwód a potem okazuje się ze jest inaczej.
Jak gość jest inteligentny to rozmowa powinna sprawić, że będzie chciał jednak zyskać zaufanie a nie obrazić się ze boi się, że Cię zrani.
Miłość miłością ale jednak rozsądek jest niezbędny.
 
Kobieta

Iza1990

Cichy Podglądacz
Z tą miłością to spokojnie. Nie jestem już narwaną studentką. Spotykamy się, jest miło, ale nie mówmy o wielkim uczucie. Chcę tylko wiedzieć czy to ma sens. Nie chcę na dłuższą metę być "laską na boku"
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Na spokojnie porozmawiać i powiedzieć oficjalnie dlaczego chcesz wiedzieć i co czujesz, czego się obawiasz.
Jak wyżej: jak inteligentny i mu zależy to porozmawia, jak uj to i tak niech lepiej idzie szybciej niż później.

Z całego serca życzę, żeby ułożyło się po Twojej myśli a gość stanął na wysokości zadania :)
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Hej, czy zdarzyło się wam dziewczynom i facetom spotykac z kims kto był w trakcie rozwodu? Czy tylko ja nie jestem pewna czy ten rozwód to nie jakaś ściema? Poznałam naprawde fajnego faceta który już zaczął proces(tak twierdzi) ale nie chce oficjalnie ujawniać, że sie spotykamy żeby się nie skomplikowało. Dlatego zwykle wieczorami i w weekendy kiedy jest w domu nie mamy ze sobą kontaktu. Kiedy jest w pracy albo ma wolny wieczór dużo ze sobą rozmawiamy i spotykamy się. Wydaje się bardzo fajnym i porządnym facetem ale kiedy nie mam z nim kontaktu przychodza mi do głowy rózne myśli.
To bardzo efektywnie pracuje, skoro będąc w pracy, z Tobą się spotyka :D
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Poza tym Twoje wybory partnerów brzmią dosyć kontrowersyjnie: najpierw facet, który Cię zostawił, mimo że powiększyłaś sobie dla niego piersi, teraz zaś pakujesz się w związek z gościem, który będzie chciał się z Tobą pewnie tylko "schadzać" :D Z deszczu pod rynnę :D
 
Kobieta

Iza1990

Cichy Podglądacz
Poza tym Twoje wybory partnerów brzmią dosyć kontrowersyjnie: najpierw facet, który Cię zostawił, mimo że powiększyłaś sobie dla niego piersi, teraz zaś pakujesz się w związek z gościem, który będzie chciał się z Tobą pewnie tylko "schadzać" :D Z deszczu pod rynnę :D
Wiesz, że to tak nie działa, że idealni faceci chodzą po parku i czekają az ktoś ich zabierze do domu prawda?
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja byłem w trakcie rozwodu i poznałem dziewczynę. Ona mężatka i zachwycona mną, niestety - lęk czy faktycznie się rozwodzę był silniejszy niż zachwyt moją osobą. W rezultacie rozstaliśmy się i "wróciła z tematem" dwa lata później, jak już byłem rozwiedziony i zajęty.

Nie dziw mu się, że się nie chce ujawniać, przed zakończeniem rozwodu nie ma co się afiszować. Ale jakieś papiery mógłby Ci pokazać, pozew na przykład.
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Ciekawy temat. Wszystko zależy moim zdaniem od poziomu znajomosci dwóch osób i znajomosci faktycznie sytuacji życiowej partnera. Inaczej można się naciąć i po prostu być traktowanym jako kochanka/kochanek a nikt więcej. Oczywiście to nic złego, jeśli druga strona jest świadoma swojego statusu :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry