• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z moim facetem i jego kuzynka

Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Ledwo dołączyłaś i już z grubej rury, to mi się podoba😏
Powiem wam, że przemieszczam się po Holandii 15 lat i tutaj to norma, chociaż oczywiście nikt się tym nie chwali. Gdy popytam znajomych Holendrów, to każdy ma w rodzinie kogoś, kto związał się, lub przynajmniej przespał z kuzynostwem. Ciekawi mnie jedynie czemu Ciebie to podnieca. Może z tym bzykaniem kuzynek to taki zakazany owoc, który bardzo kusi.
 
Mężczyzna

pawel87

Seks Praktykant
Witajcie ostatnio moj partner wyjawił mi, że uprawiał kilka razy sex ze swoją kuzynka ( jego taty siostry córka) na początku mnie obrzydziło strasznie, byłam w szoku, ale po pewnym czasie zaczęło mnie to podniecać i myślę, czy nie zaproponować trójkąta ja i oni, co o tym myślicie?
Cześć no powiem ci to by była super sprawa 😁 a twój chłopak pewnie byłby przeszczęśliwy 😁😁😁
 
Kobieta

onaa94

Cichy Podglądacz
Ledwo dołączyłaś i już z grubej rury, to mi się podoba😏
Powiem wam, że przemieszczam się po Holandii 15 lat i tutaj to norma, chociaż oczywiście nikt się tym nie chwali. Gdy popytam znajomych Holendrów, to każdy ma w rodzinie kogoś, kto związał się, lub przynajmniej przespał z kuzynostwem. Ciekawi mnie jedynie czemu Ciebie to podnieca. Może z tym bzykaniem kuzynek to taki zakazany owoc, który bardzo kusi.
Ja lubie bardzo dziwny sex l, ale to jest tak "pojeba** " że aż mnie podnieca taki sex w rodzinie, chciałabym to zobaczyć jak mój facet bzyka kuzynkę a jeszcze lepiej dołączyć do nich. Ja osobiście nie wyobrażam sobie sexu z kimś z mojej rodziny.
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Moja żona ma wielu kuzynów na wsi, ale z żadnym niechce jej oglądać w akcji 😉
Może dlatego, że są mało atrakcyjni, nie wiem. Chciałbym za to ją oglądać jak się bzyka z kolegą z pracy, z sąsiadem w ogródku, hydraulikiem. Kuzynostwo odpada na razie. Ta kuzynka Twojego męża to ładna chociaż?
 
Kobieta

onaa94

Cichy Podglądacz
Moja żona ma wielu kuzynów na wsi, ale z żadnym niechce jej oglądać w akcji 😉
Może dlatego, że są mało atrakcyjni, nie wiem. Chciałbym za to ją oglądać jak się bzyka z kolegą z pracy, z sąsiadem w ogródku, hydraulikiem. Kuzynostwo odpada na razie. Ta kuzynka Twojego męża to ładna chociaż?
No nie jest jakaś bardzo atrakcyjna jak dla mnie, starsza o 7 lat odemnie i grubsza niż ja, ale sam fakt że są rodziną mnie to podnieca najbardziej
 
Kobieta

onaa94

Cichy Podglądacz
Moja żona ma wielu kuzynów na wsi, ale z żadnym niechce jej oglądać w akcji 😉
Może dlatego, że są mało atrakcyjni, nie wiem. Chciałbym za to ją oglądać jak się bzyka z kolegą z pracy, z sąsiadem w ogródku, hydraulikiem. Kuzynostwo odpada na razie. Ta kuzynka Twojego męża to ładna chociaż?
Jest też między nami taka różnica wieku mój facet ma 50 lat, ja mam 32 lata a ona 40 lat
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Jest też między nami taka różnica wieku mój facet ma 50 lat, ja mam 32 lata a ona 40 lat
To widzę że Twój lubi młodsze. Kuzynkę skręcił pewnie jak była też jeszcze młodą dziewczyną. Moja żona ma 38l i chciałbym ją zobaczyć właśnie z takim 50 letnim facetem. Doświadczonym i czułym a jednocześnie mocnym w galopie. Mógł to by być jej wujek policjant 😉
 
Kobieta

onaa94

Cichy Podglądacz
To widzę że Twój lubi młodsze. Kuzynkę skręcił pewnie jak była też jeszcze młodą dziewczyną. Moja żona ma 38l i chciałbym ją zobaczyć właśnie z takim 50 letnim facetem. Doświadczonym i czułym a jednocześnie mocnym w galopie. Mógł to by być jej wujek policjant 😉
Tak dokładnie jak była młodsza to ją przeleciał kilka razy i jeszcze kilka lat temu jak byli starsi. Oo Twoja fantazja też fajna i mega podniecająca i jeszcze policjant wziął by ją na ostro
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Tak dokładnie jak była młodsza to ją przeleciał kilka razy i jeszcze kilka lat temu jak byli starsi. Oo Twoja fantazja też fajna i mega podniecająca i jeszcze policjant wziął by ją na ostro
Mam nadzieję, że tej kuzynki nie wykorzystał za małolata. Gdyby tak było to pewnie nie przespała by się z nim ponownie po paru latach.
A co do tego wujka, to on zajebisty dżentelmen jest. Całuję rączki, odsuwa krzesło kobiecie i tak wobec każdej jednej. Stara szkoła. Moja żona zawsze się o nim bardzo ciepło wyraża. Fajnie było by zobaczyć jak przed nim klęczy i rusza głową, a on jako dobry wujek ją głaszcze. 😎
 
Kobieta

onaa94

Cichy Podglądacz
Mam nadzieję, że tej kuzynki nie wykorzystał za małolata. Gdyby tak było to pewnie nie przespała by się z nim ponownie po paru latach.
A co do tego wujka, to on zajebisty dżentelmen jest. Całuję rączki, odsuwa krzesło kobiecie i tak wobec każdej jednej. Stara szkoła. Moja żona zawsze się o nim bardzo ciepło wyraża. Fajnie było by zobaczyć jak przed nim klęczy i rusza głową, a on jako dobry wujek ją głaszcze. 😎
Sama chciała pewnie. A wiesz, że taki dżentelmen to tylko pozory w łóżku może być naprawdę ostry, mówiłeś kiedyś swojej żonie, że o tym myślisz?
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Wiadomo, że bycie dżentelmenem wcale nie wyklucza bycie ostrym w łóżku. Podejrzewam nawet, że jeśli facet wie jak się obchodzić z kobietami na codzień, to i wie jak się z nimi obchodzić w łóżku.
Wiesz ja już mojej nie mówię o moich fantazjach bo ona ma mnie za zboka😉
To, że chcę ją pożyczać innym facetą to ona już wie. Jak dorzucę do tego jej wujka to mnie z domu pogoni 😂
 
Mężczyzna

Barryy

Cichy Podglądacz
Wiadomo, że bycie dżentelmenem wcale nie wyklucza bycie ostrym w łóżku. Podejrzewam nawet, że jeśli facet wie jak się obchodzić z kobietami na codzień, to i wie jak się z nimi obchodzić w łóżku.
Wiesz ja już mojej nie mówię o moich fantazjach bo ona ma mnie za zboka😉
To, że chcę ją pożyczać innym facetą to ona już wie. Jak dorzucę do tego jej wujka to mnie z domu pogoni 😂
ja bym pożyczył, nie jestem policjantem, ale mam szeroki pas policyjny :p
 
Mężczyzna

Barryy

Cichy Podglądacz
Człowieniu tu na forum już jest kolejka ostrzących kija na moją żonę. Oni są za, ja jestem za, tylko moja żona zgłasza veto 😉
To jest opór wobec władzy! chyba będę musiał ją posadzić na 48, ale możesz mieć nieograniczone widzenia w tym czasie 😊
 
Kobieta

onaa94

Cichy Podglądacz
Wiadomo, że bycie dżentelmenem wcale nie wyklucza bycie ostrym w łóżku. Podejrzewam nawet, że jeśli facet wie jak się obchodzić z kobietami na codzień, to i wie jak się z nimi obchodzić w łóżku.
Wiesz ja już mojej nie mówię o moich fantazjach bo ona ma mnie za zboka😉
To, że chcę ją pożyczać innym facetą to ona już wie. Jak dorzucę do tego jej wujka to mnie z domu pogoni 😂
Ale powiedz jak będzie intymna sytuacja między wami, może Cie pozytywnie zaskoczy ii może podnieca ją myśl sexie z wujkiem 😁
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Opowiadasz swojemu facetowi podczas bzykanka, że marzysz o tym jak posuwa kuzynkę?
Ja moją już podczas akcji wypytywałem o innych facetów, o ich penisy itp. Kiedy potwierdzała, że by ich zerżnęła to wyzywałem ją od zdzir co nakręcało jeszcze bardziej podniecenie.
Po wszystkim pytała z kąd mi się to bierze i czemu ją obrażam 😂
 
Kobieta

onaa94

Cichy Podglądacz
Opowiadasz swojemu facetowi podczas bzykanka, że marzysz o tym jak posuwa kuzynkę?
Ja moją już podczas akcji wypytywałem o innych facetów, o ich penisy itp. Kiedy potwierdzała, że by ich zerżnęła to wyzywałem ją od zdzir co nakręcało jeszcze bardziej podniecenie.
Po wszystkim pytała z kąd mi się to bierze i czemu ją obrażam 😂
Tak my akurat mówimy sobie takie rzeczy, on marzy o trójkącie ze mną plus inny koleś, żeby mnie wziąć na dwa baty... albo o tym żebym się puściła za kasę.. u nas nie ma taboo
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S #SELL SEX Lalka Irontech Hybrid 164cm Plus Angelia Ogłoszenia 2
A Wasz najgorszy sex w życiu-opowiadamy. Seks 25
PerwersPiss Sex w maskach p.gaz Fetysze i perwersje 0
A sex elixir Porady seksualne 8
K Sex z koleżanką Seks 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry