• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do Pań ,od czego to zależy że jedna kobieta ma dzyndzelek na wieszku że wystaje z cipki a druga dopiero jak jest podniecona robi się większy?

Mężczyzna

argos42

Cichy Podglądacz
🤣 Przepraszam, ale większej bujdy już dawno nie słyszałam 😂 Jak wiadomo (chyba, bo zaczynam mieć wątpliwości), zbliżenie nie opiera się tylko na wrażeniach dostarczanych do stref erogennych i żaden pingwin, żyrafa, struś, silikon czy dildo wielkości trąby dorosłego słonia nie jest w stanie nawet w ułamku procenta dać mi tego co żywy mężczyzna! Tak więc to nie znaki czasu a jedynie sposoby na spotęgowanie doznań i jakieś tam urozmaicenie, które jednak nigdy nie będą na pierwszym miejscu. Amen!
Dzyndzelek? Pierwsze słyszę, muszę się dokładnie obejrzeć, bo żadnego dzyndzelka chyba nie mam 😂
Każdy facet który zna kawały i lubi się pośmiać tak nazywa łechtaczkę,a myślałem że to ja jestem nie ogarnięty w tych sprawach...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S0nia Pytanie do raczej wysokich Pań Fetysze i perwersje 7
KokosoweJaja26 Pytanie do Pań. Czy lubicie oglądać jak mężczyzna się masturbuje? Masturbacja 16
M Pytanie do Pań Seks 10
B Pytanie do pań Seks 1
F Pytanie do pań Seks 45

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry