• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do Pań ,od czego to zależy że jedna kobieta ma dzyndzelek na wieszku że wystaje z cipki a druga dopiero jak jest podniecona robi się większy?

Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Cóż za dramaturgia! W takim razie standardowo - jestem🤩

Jasne, że za często używam sarkazmu i nie zawsze jestem najmilszą osobą pod słońcem (żart😜). I tak się hamowałam z tą pierwszą odpowiedzią 🤣

Lecz jeżeli użytkownik chce, aby potraktować jego pytanie poważnie to:

1) proszę ułożyć pytanie pisząc o co chodzi😂 po przeczytaniu jeszcze raz, już sama nie jestem pewna czy faktycznie nie chodzi o ten tampon…

2) proszę Was, zróbcie najpierw research w googlach. To nie kody do głowic jądrowych w Pentagonie. A jak chcecie odrazu wszystko na tacy to… sarkazm🤪

Buziaczki dla wszystkich poszkodowanych przez wredne baby😚😄
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Cóż za dramaturgia! W takim razie standardowo - jestem🤩

Jasne, że za często używam sarkazmu i nie zawsze jestem najmilszą osobą pod słońcem (żart😜). I tak się hamowałam z tą pierwszą odpowiedzią 🤣

Lecz jeżeli użytkownik chce, aby potraktować jego pytanie poważnie to:

1) proszę ułożyć pytanie pisząc o co chodzi😂 po przeczytaniu jeszcze raz, już sama nie jestem pewna czy faktycznie nie chodzi o ten tampon…

2) proszę Was, zróbcie najpierw research w googlach. To nie kody do głowic jądrowych w Pentagonie. A jak chcecie odrazu wszystko na tacy to… sarkazm🤪

Buziaczki dla wszystkich poszkodowanych przez wredne baby😚😄
Zgoda co do dyscyplinowania zakładajacych tematy. Abuziaczki to tylko "pudrowanie zagadnienia.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
No to chcecie chociaż te „fałszywe” buziaki czy nie?
Więcej z siebie nie wycisnę, choćbym bardzo chciała 😋
Jak byś chciała to byś wycisła. Ateraz kończymy i żeby Konik nie miał roboty, żeby byc w temacie - jak byś pociągła za dzyndzel to by wydało. To nie jest osobiste tylko techniczne dla alibi:LOL:Nie ma wyjścia, każdy buziak na wagę czy coś tam. Ja wysiadam bo nie nędę "offił:. aty rób co chcesz;) Aha jestem w liczbie pojedyhnczej!!!!!!!!!
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Basta! Czas stanąć w obronie godności i dzikiego piękna męskiego ciała! Z odwagą i bez ściemy!
Pi-kno.jpg
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S0nia Pytanie do raczej wysokich Pań Fetysze i perwersje 7
KokosoweJaja26 Pytanie do Pań. Czy lubicie oglądać jak mężczyzna się masturbuje? Masturbacja 16
M Pytanie do Pań Seks 10
B Pytanie do pań Seks 1
F Pytanie do pań Seks 45

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry