• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pyszny lodzik

Status
Zamknięty.

tylko_ja17

Seks Praktykant
Pierwszy fracuski w wykonaniu mojego chlopaka za mna! ;) Bylam tak wyluzowana, ze w ogole sie nie stresowalam. Ale jemu tylko recznie dogodzilam :)) I tak mu sie podobalo, a dla mnie to wielka nowosc ;) Ale jestem malutka, niedoswiadczona dziewczynka, co? :lol:

Nowe doswiadczenia, ze tak powiem, erotyczne, zaje*** zblizaja do siebie pare, nie uwazacie? Przelamywanie intymnosci, wstydu przyczynia sie do zwiekszenia bliskosci miedzy dwoma osobami, milosci, czulosci i przyjazni. To cudowne. :)
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
tylko_ja17 napisał:
Nowe doswiadczenia, ze tak powiem, erotyczne, zaje*** zblizaja do siebie pare, nie uwazacie? Przelamywanie intymnosci, wstydu przyczynia sie do zwiekszenia bliskosci miedzy dwoma osobami, milosci, czulosci i przyjazni. To cudowne. :)
To bardzo cudowne! Ah... :)
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
No na tym cały urok polega żeby odkrywać się nawzajem krok po kroku a nie pieprzyć w jakimś kącie na pierwszej randce
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
aprilmoon napisał:
No na tym cały urok polega żeby odkrywać się nawzajem krok po kroku a nie pieprzyć w jakimś kącie na pierwszej randce
Pieknie to ująłeś... :) Ale cóż... Niektórzy muszą czekać AŻ dwa tygodnie i mają problem, bo ich narządy bolą... :p
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
Ja juz sie zaczynam smucic, bo nasze mieszkanie w internacie raczej nie sprzyja prywatnym spotkaniom:/ Ostatnio nas zlapali w nocy, wiec cienko teraz bedzie ;) Ale moze wakacje beda obfite w nowe doswiadczenia..? Tym, ktorzy spotykaja sie rzadko, wspolczuje... :(
 

asd

Cichy Podglądacz
Polihymnia napisał:
aprilmoon napisał:
No na tym cały urok polega żeby odkrywać się nawzajem krok po kroku a nie pieprzyć w jakimś kącie na pierwszej randce
Pieknie to ująłeś... :) Ale cóż... Niektórzy muszą czekać AŻ dwa tygodnie i mają problem, bo ich narządy bolą... :p

skoncz juz kobieto bo nie wiesz jaka jest sytuacja.
 

asd

Cichy Podglądacz
gonia napisał:
no taka ze cie jajka bolą bo brakuje ci seksu :lol:

jestem prawiczkiem ja pierdole. pisalem o tym ze jak sie przytulam z dziewczyna i wracam do domu to bola mnie jaja i czy mozna temu jakos zaradzic ale Wy jestescie tacy SUPER i w ogole ze musieliscie sobie to inaczej wyobrazic ;]

Nie wiem? Przecież bardzo dobitnie przedstawiłeś jaka jest sytuacja... Mężczyzno...

szkoda tylko ze Wy ja zle zinterpretowaliscie
 

junia3

Cichy Podglądacz
asd napisał:
gonia napisał:
no taka ze cie jajka bolą bo brakuje ci seksu :lol:

jestem prawiczkiem ja pierdole. pisalem o tym ze jak sie przytulam z dziewczyna i wracam do domu to bola mnie jaja i czy mozna temu jakos zaradzic ale Wy jestescie tacy SUPER i w ogole ze musieliscie sobie to inaczej wyobrazic ;]

Nie wiem? Przecież bardzo dobitnie przedstawiłeś jaka jest sytuacja... Mężczyzno...

szkoda tylko ze Wy ja zle zinterpretowaliscie

przyczyna ze bola cie jajka jest to ze jestes naladowany seksualnie podniecony jej obecnoscia najlepsze lekarstwo to po prostu zrobienie pysznego albo wyladowanie sie seksualnie :)
 

asd

Cichy Podglądacz
@Gonia

nie jest dla mnie to az tak wazne zeby isc z tym do lekarza. Pytanie na forum nie boli, tylko ze Wy wolicie zjechac kogos niz wytlumaczyc. nie kazdy jest tak genialny jak WY.


@junia3

to wiem ;p tylko ze te wyladowanie odpada ;] mimo tego DZIEKUJE CI BARDZO :)
 

gonia

Erotoman
ale co my ci mozemy pomoc? wymasowac moze?? Zreszta reakcja wszystkich jest taka bo napisałes w taki sposob posta ze drudno było tak nie zareagowac bo sorry ale jak czytam ze kogos bola jajka bo sie podnieca i za 2 tygodnie bedzie ok bo jego dziewczyna moze w koncu mu zrobi dobrze to wybacz ale nie potrafie inaczej zareagowac
 

kasia28

Cichy Podglądacz
jednak coś w tej spermie jest

te witaminy chyba działają bardzo pozytywnie :D od czasu kiedy robie pysznego lodzika jeszcze nie byłam chora to jednak działa my kobiety witaminy a faceci przyjemność :)
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Wiecie co? Trzeba by było dla tego tematu specjalnie ikonkę (przycisk mam na myśli) zmienić z tej kartki na jakąś koronę czy co. Rozwinął się niesamowicie.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
MrX Deviant Lodzik z kolczykiem w jezyku Ogłoszenia 0
R Lodzik po imprezie Seks 0
G Lodzik na pierwszej randce Seks 0
M Numerek / lodzik Ogłoszenia 2
N Lodzik od dwóch kobiet Seks 15

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry