• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pyszny lodzik

Status
Zamknięty.

tylko_ja17

Seks Praktykant
Re: pyszny lodzik pytanie (Proszę o szybka odpowiedz)

Wszak zadziwiające, a jednak prawidłowe, że ludzi interesuje "pyszny lodzik" :D
 

ania19

Cichy Podglądacz
Re: pyszny lodzik pytanie (Proszę o szybka odpowiedz)

Hejka ja ten temat założyłam nie zdawałam sobie sprawy ,że będzie tyle postów opinii i rad dodatkowych pytań czytając to wszystko

żyjmy z pysznym lodzikiem a będziemy zdrowe he he a nasi mężczyźni oddani i nasi

he he moja najnowsza obserwacja

często z miśkiem chodzimy na basen lub aquapark i jeśli was dziewczęta drażni fakt to ze wasz ukochany zamiast patrzy sie na ciebie często spogląda na inne to mam rozwiązanie zrobić mu pysznego ale tak porządnie do zera przed wyjazdem to już tak nie będzie. Ja to zaobserwowałam na nim wiec u mnie to działa.
 

mara

Seks Praktykant
Re: pyszny lodzik pytanie (Proszę o szybka odpowiedz)

Jutro jedziemy do aqua parku hmmm zobaczymy co to będzie :)
 

KLM

Seks Praktykant
Re: pyszny lodzik pytanie (Proszę o szybka odpowiedz)

ania19 napisał:
Hejka ja ten temat założyłam nie zdawałam sobie sprawy ,że będzie tyle postów opinii i rad dodatkowych pytań czytając to wszystko

żyjmy z pysznym lodzikiem a będziemy zdrowe he he a nasi mężczyźni oddani i nasi

he he moja najnowsza obserwacja

często z miśkiem chodzimy na basen lub aquapark i jeśli was dziewczęta drażni fakt to ze wasz ukochany zamiast patrzy sie na ciebie często spogląda na inne to mam rozwiązanie zrobić mu pysznego ale tak porządnie do zera przed wyjazdem to już tak nie będzie. Ja to zaobserwowałam na nim wiec u mnie to działa.
i oby tak dalej !! dobry zdrowy normalny lodzik!!
 

imperator

Cichy Podglądacz
pyszny lodzik , lodzik , robienie loda chłopakowi, połykm sp

widać to ,że temat już się chyba wyczerpał pozdrawiam może jakaś sonda na koniec ?
 

KLM

Seks Praktykant
Re: pyszny lodzik pytanie (Proszę o szybka odpowiedz)

hehehe znaczy statystyka? ile razy w tygodniu, miesiącu, w roku..... :wink:
 

gonia

Erotoman
Re: pyszny lodzik pytanie (Proszę o szybka odpowiedz)

Tak tak sonda to dobry pomysł hehe
Jak czesto robisz loda facetowi lub robi Ci to ktos :D
Pozdrowienia
 

ania19

Cichy Podglądacz
Re: pyszny lodzik pytanie (Proszę o szybka odpowiedz)

nie widzę tu opcji aby zrobić sondę :D juz tyle czasu z lodzikiem he he :p jestem z tym partnerem już małżeństwem i świetnie się układa. pozdrawiam forumowiczy którzy skorzystali z naszych wypowiedzi po tym czasie mogę napisać ze robienie pysznego lodzika to żaden problem i nie wyobrażam sobie tej czynności inaczej mój partner tez nie jego sperma jest często słodka.
 

Manfred

Cichy Podglądacz
przeczytałem od deski do deski świetny art, nic dodać nic ująć :) mam nadzieje, że wielu facetów uświadomi sobie kilka rzeczy
 

Erogen_pl

Cichy Podglądacz
Wydaje mi się, że każdy facet lubi seks oralny, jednak nie każda kobieta jest co do tego przekonana. Do tego, jak do wszystkiego - należy dojrzeć. Spotykałem się z opowieściami kolegów, że zmuszali do lodów swoje dziewczyny, które potem miały im to za złe, by potem odejść. Seks jest przyjemnością, rzeczą intymną, ale należy o nim ze swoją partnerką rozmawiać:).

Co do zmiany smaku spermy - nie sądzę ;)
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
MrX Deviant Lodzik z kolczykiem w jezyku Ogłoszenia 0
R Lodzik po imprezie Seks 0
G Lodzik na pierwszej randce Seks 0
M Numerek / lodzik Ogłoszenia 2
N Lodzik od dwóch kobiet Seks 15

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry