• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Punkt G i squirt

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Ostatnio znalazłem punkt G, jestem pewien, bo partnerka za każdym razem reagowała bardzo intensywnie (poprzednia w ogóle nie lubiła jak jej stymulowałem, stąd nie miałem pewności). Próbowałem kilka razy, niestety nie dała sobie dokończyć w żaden sposób. Wiem, że się krępuje squirtu (choć nie zawsze występuje) 🥺. Jestem w trakcie przekonywania, że nie ma absolutnie żadnego powodu, aby odmawiała sobie takiej przyjemności i dla mnie również będzie to niesamowicie podniecające przeżycie, kiedy będę doprowadzał ją do takiej ekstazy i ewentualna zalana pościel w niczym nie przeszkadza, a wręcz mam wielką nadzieję na kobiecy nektar 😁

Jak to jest u Was? Udało się znaleźć punkt G? Lubicie się tak bawić? Udaje się przy tym squirtować? Czy może właśnie Was to krępuje?
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Chyba to kwestia tego jak swobodnie się czuje partnerka przy Tobie. Skoro ma siłę się opierać to jeszcze nie osiągnęłeś punktu wrzenia.
Bardzo możliwe, cały czas się odkrywamy. Choć już i tak przyznajemy bez bicia, że tak dobrze jak ze sobą, to nam nie było z nikim innym. Zaczyna mnie tylko niepokoić, że nie tylko w seksie 😖

Nie, choć nie o skrępowanie tu chodzi.
Pozwolę sobie dopytać - czy po prostu nie ejakulujesz?
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Bardzo możliwe, cały czas się odkrywamy. Choć już i tak przyznajemy bez bicia, że tak dobrze jak ze sobą, to nam nie było z nikim innym. Zaczyna mnie tylko niepokoić, że nie tylko w seksie 😖
Normalny strach każdego faceta. A później wieje tak na wszelki wypadek, bo mu się miesza ;)
Pozwolę sobie dopytać - czy po prostu nie ejakulujesz?
nie, squirt to nie moja domena.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry