• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki Wibrator punkt g ?

mruczekx

Cichy Podglądacz
Witam chciał bym kupić wibrator dla kobiety jako prezent i zastanawiam się nad wyborem wibratora punktu g a lechtaczkowym, chciał bym aby wibrator potegował u niej duży orgazm najlepiej squirt, doradzicie ? cena tak do 150zl
 

Gladiator

Banned
My Secret Love Body Wand - ten osobiście polecam do squirtu. Moja kobieta zrezygnowała z wibratorów na rzecz masażera. Poszukaj dobrze w sieci to kupisz za 150 albo mniej. Na markę nie patrz bo wszystkie działają tak samo.
 

Cupidolov

Nowicjusz
Zarówno wibrator jak i masażer bardzo dobrze się tutaj sprawdzą,to kwestia podejścia i umiejętnych pieszczot nawet z użyciem zabawek. Akurat tym zajmujemy się na co dzień więc możemy pomóc i doradzić,zerknijcie na Cupidolov.pl:)
 

mokra cipka

Cichy Podglądacz
My Secret Love Body Wand - ten osobiście polecam do squirtu. Moja kobieta zrezygnowała z wibratorów na rzecz masażera. Poszukaj dobrze w sieci to kupisz za 150 albo mniej. Na markę nie patrz bo wszystkie działają tak samo.
Masz na myśli taki masażerek? Sama nie wiem wolałabym raczej wibrator wypełniający cipkę. Taki można wymasować w środku i łechtaczkę, bodywandem już nie.
 

Kokotka

Cichy Podglądacz
Masażer nie spełni w tym przypadku Twoich oczekiwań,polecam do tej kwoty wybrać dobry wibrator,aby szczytować i trafić w punkt G,masażer dobrze działa ale tylko na łechtaczkę,a to różnica. Akurat na naszej stronie również znajdziesz szeroki wybór,zapraszamy:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry