• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Publiczny seks - co o tym sądzicie?

Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Kiedyś dziewczyna waliła mi w autobusie podczas jazdy. Za nami była jedna albo dwie osoby z dwa miejsca z tyłu. Z przodu dwa miejsca dalej jedną kobietka. Miałem wrażenie że mogła widzieć. Nie doszedłem jednak. Nie mogłem. Nie wiem czemu, może przez stres?

Zdążał się również seks gdzieś w lesie w aucie na uboczu. Kompletnie nadzy na tylnim siedzeniu. Jakby ktoś szedł czy jechał, nie byłoby czasu się ubrać.

Zdarzało się też czasami że mi obciągała albo waliła gdy siedzieliśmy w salonie u jej rodziców, gdzie matka była np w kuchni i gotowała. Wszystko przy otwartych drzwiach w środku dnia, gdzie również z okien bloku naprzeciwko mogli widzieć (jeżeli widać cokolwiek przez firankę) Tylko nasłuchiwaliśmy kroków.

A i na balkonie też się zdarzyło że mi zwaliła. Stałem tyłem do dworu, ona przodem do mnie i pracowała rączką. Balkon nieosłonięty, ludzie chodzili. Wtedy udało się dojść 😏
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Plaża, przymierzalnia czy toaleta podczas impreza. Koleżanka ówczesnej dziewczyny weszła i widziała mojego. Później się podniecała i mi mówiła, że go widziała. Młody byłem i nie wiedziałem, że laski są też takie zboczone i może im się to podobać. Tak to jeszcze zielone rynek u mnie w mieście albo gdzieś między garażami. Teraz to w czasie telefonów komórkowych z kamerkami nie zdecydowałbym się na to.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Może to nie seks, ale ostatnio w kinie włożyłem żonie rękę pod spódniczkę i głaskałem jej cipkę. Co prawda przez rajstopy i majtki, ale też było przyjemnie 🥰
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Zdałem sobie sprawę, że jara mnie publiczny sex. Ale takie gdzie kreci się dużo ludzi. Np park, piwnica, winda, auto zaparkowane na parkingu w którym masturbowałaby nie, albo obciągała. Co o tym sądzicie?
Zgłasza się kolejna która to uwielbia. Przetestowane i to jest rewelacja. Od siebie polecam jeszcze balkon, też rewelka ;)
 
Mężczyzna

sprezysty555

Cichy Podglądacz
Mi się kilka razy zdarzyło, głównie w/przy samochodzie o zmroku. Wjazd na kilka metrów w głąb lasku przy jakiejś drodze i chwila uniesień :) Zaliczyłem również trochę epizodów np w przymierzalni, klatce schodowej, szkole a nawet w starym pksie :)
 
Mężczyzna

marcinstefanski46a@gmail.

Seks Praktykant
Ja lubię zabawy w miejscu publicznym. Zaliczyłem w szkole parku u lekarza w szpitalu w kinie teatrze. Autobus tramwaj dyskretnie na plaży w
Lesie w markecie w pracy w biurrzach się
Nam nieraz udało pod biurkiem
Na peronie w pociągu dachu wieżowca o piwnice balkony. Przy znajomych czy na imprezach parę razy przy mamie się zdążyło. Czy u mamy koleżanek nawet i z paroma jej koleżankami się spotykaalismy z paroma mam układ do teraz i się nie raz umawiamy. I chyba to wszystko co pamiętam gdzie
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ja lubię zabawy w miejscu publicznym. Zaliczyłem w szkole parku u lekarza w szpitalu w kinie teatrze. Autobus tramwaj dyskretnie na plaży w
Lesie w markecie w pracy w biurrzach się
Nam nieraz udało pod biurkiem
Na peronie w pociągu dachu wieżowca o piwnice balkony. Przy znajomych czy na imprezach parę razy przy mamie się zdążyło. Czy u mamy koleżanek nawet i z paroma jej koleżankami się spotykaalismy z paroma mam układ do teraz i się nie raz umawiamy. I chyba to wszystko co pamiętam gdzie
A w domu w łóżku też miałeś okazję?🤣
 
Mężczyzna

DarkCookie

Cichy Podglądacz
To zależy. Publiczne miejsce jak najbardziej ok, ale tak żeby ktoś mnie oglądał w miejscu publicznym np. plaży to raczej nie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
akwarysta1989 Samochód czy Transport publiczny lub Rower Poza tematem 114
R Publiczny cyberek 2 Seks 16
L Publiczny cyberek? Seks 275
anaerto Miesiączka I seks Seks 16
anaerto Seks w ciąży Seks 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry