• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Publiczna nagość

Mężczyzna

Cortez2000

Podrywacz
@CuriousD myślę nad tym, narazie tylko próbowałem nad rzeką, jeziorem i na domóweczkach, wszystko wśród znajomych ;) ale chętnie bym się pokazał jakimś nieznajomym w saunie
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Latem na urlopie na wsi wychodze na waleta przed chalupe i myje sie w balii..

Czasami w meskiej przebieralni na silce dziewczyna wchodzi posprzatac. Ja w gaciach, za pierwszym razem czulem sie dziwnie ale pozniej to juz bylo coraz fajniejsze 😊
 
Mężczyzna

Cortez2000

Podrywacz
Ja w przebieralni w szkole po wuefie zawsze śmigałem na waleta ;) nad rzeką lub jeziorem jak jestem ze znajomymi to niby zapominam wziąć kąpielówki ;) to cyk w bokserkach do wody a potem je trzeba wysuszyć i wiele razy zdarzyło mi się na golasa spędzić czas ze znajomymi aż bokserki były suche 😁
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Ja bardzo lubię być nagi. W domu, na balkonie, na plaży, zdarzało mi się wyjść na ogród w stroju Adama. Z jednej strony czuje się swobodnie, z drugiej jest to dość podniecające....
 
Mężczyzna

ex1980

Cichy Podglądacz
Ja czasem lubię jeździć autem tylko w koszulce i butach. Chciałbym odważyć się wyjść gdzieś np do bagażnika po coś.
 
Mężczyzna

Fireman

Seks Praktykant
Ja czasem lubię jeździć autem tylko w koszulce i butach. Chciałbym odważyć się wyjść gdzieś np do bagażnika po coś.
Spróbuj ;-) najlepiej gdzieś zatrzymaj się w leśnej drodze przy asfalcie i tam wyjdź. Zawsze możesz się schować za auto lub drzewo. Emocje są super, ja tak miałem kilka razy ale w nocy. Emocje jak jedzie jakieś auto a ty stoisz nago obok są nie do opisania.
 
Mężczyzna

ex1980

Cichy Podglądacz
Spróbuj ;-) najlepiej gdzieś zatrzymaj się w leśnej drodze przy asfalcie i tam wyjdź. Zawsze możesz się schować za auto lub drzewo. Emocje są super, ja tak miałem kilka razy ale w nocy. Emocje jak jedzie jakieś auto a ty stoisz nago obok są nie do opisania.
W mojej pokręconej fantazji jest osoba, która z uporem dąży do tego, aby mnie "oduczyć" wstydu i serwuje mi różne takie pomysły i zadania w których ja zostaje z fiutem na wierzchu bez możliwości schowania, zakrycia itp :)
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Ja tam wychodzę nago na balkon, niech się wstydzi ten co widzi.Jestem u siebie i chodzę ubrany jak chcę
No zależy od tego jaki to balkon. Wiesz... To nie jest kwestia wstydu, bo z tego wyrosłem dawno temu. To bardziej kwestia art. 140 Kodeksu wykroczeń. Z jednej strony balkon nie jest stricte miejscem publicznym, ale z drugiej... Ja jednak wolę ustronną polankę w lesie lub nagą plażę, choć chciał bym żeby można było też inaczej... ;-)
 
Mężczyzna

Cortez2000

Podrywacz
Spróbuj ;-) najlepiej gdzieś zatrzymaj się w leśnej drodze przy asfalcie i tam wyjdź. Zawsze możesz się schować za auto lub drzewo. Emocje są super, ja tak miałem kilka razy ale w nocy. Emocje jak jedzie jakieś auto a ty stoisz nago obok są nie do opisania.
Też tak robiłem kilka razy w nocy i było mega podniecająco
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry