• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Publiczna nagość

Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
@CuriousD myślę nad tym, narazie tylko próbowałem nad rzeką, jeziorem i na domóweczkach, wszystko wśród znajomych ;) ale chętnie bym się pokazał jakimś nieznajomym w saunie
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Latem na urlopie na wsi wychodze na waleta przed chalupe i myje sie w balii..

Czasami w meskiej przebieralni na silce dziewczyna wchodzi posprzatac. Ja w gaciach, za pierwszym razem czulem sie dziwnie ale pozniej to juz bylo coraz fajniejsze 😊
 
Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
Ja w przebieralni w szkole po wuefie zawsze śmigałem na waleta ;) nad rzeką lub jeziorem jak jestem ze znajomymi to niby zapominam wziąć kąpielówki ;) to cyk w bokserkach do wody a potem je trzeba wysuszyć i wiele razy zdarzyło mi się na golasa spędzić czas ze znajomymi aż bokserki były suche 😁
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Ja bardzo lubię być nagi. W domu, na balkonie, na plaży, zdarzało mi się wyjść na ogród w stroju Adama. Z jednej strony czuje się swobodnie, z drugiej jest to dość podniecające....
 
Mężczyzna

ex1980

Cichy Podglądacz
Ja czasem lubię jeździć autem tylko w koszulce i butach. Chciałbym odważyć się wyjść gdzieś np do bagażnika po coś.
 
Mężczyzna

Fireman

Seks Praktykant
Ja czasem lubię jeździć autem tylko w koszulce i butach. Chciałbym odważyć się wyjść gdzieś np do bagażnika po coś.
Spróbuj ;-) najlepiej gdzieś zatrzymaj się w leśnej drodze przy asfalcie i tam wyjdź. Zawsze możesz się schować za auto lub drzewo. Emocje są super, ja tak miałem kilka razy ale w nocy. Emocje jak jedzie jakieś auto a ty stoisz nago obok są nie do opisania.
 
Mężczyzna

ex1980

Cichy Podglądacz
Spróbuj ;-) najlepiej gdzieś zatrzymaj się w leśnej drodze przy asfalcie i tam wyjdź. Zawsze możesz się schować za auto lub drzewo. Emocje są super, ja tak miałem kilka razy ale w nocy. Emocje jak jedzie jakieś auto a ty stoisz nago obok są nie do opisania.
W mojej pokręconej fantazji jest osoba, która z uporem dąży do tego, aby mnie "oduczyć" wstydu i serwuje mi różne takie pomysły i zadania w których ja zostaje z fiutem na wierzchu bez możliwości schowania, zakrycia itp :)
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Ja tam wychodzę nago na balkon, niech się wstydzi ten co widzi.Jestem u siebie i chodzę ubrany jak chcę
No zależy od tego jaki to balkon. Wiesz... To nie jest kwestia wstydu, bo z tego wyrosłem dawno temu. To bardziej kwestia art. 140 Kodeksu wykroczeń. Z jednej strony balkon nie jest stricte miejscem publicznym, ale z drugiej... Ja jednak wolę ustronną polankę w lesie lub nagą plażę, choć chciał bym żeby można było też inaczej... ;-)
 
Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
Spróbuj ;-) najlepiej gdzieś zatrzymaj się w leśnej drodze przy asfalcie i tam wyjdź. Zawsze możesz się schować za auto lub drzewo. Emocje są super, ja tak miałem kilka razy ale w nocy. Emocje jak jedzie jakieś auto a ty stoisz nago obok są nie do opisania.
Też tak robiłem kilka razy w nocy i było mega podniecająco
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry