• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przewlekłe zapalenie prostaty

Mężczyzna

Pietrzakb

Cichy Podglądacz
Cześć
Czy są tu może osoby, które uporały się z przewlekłym zapaleniem prostaty? Napiszcie proszę co Wam pomogło i co było przyczyną.
Szukam inspiracji, bo walcze z tym cholerstwem już dłuższy czas, a wszyscy urolodzy w Szczecinie rozkładają ręce. Brałem już mase antybiotyków pokroju azytromycyny, klarytromycyny, lewofloksacyny i inne. Robiłem też kupe badań począwszy od wymazów nasienia, pod kątem chorób wenerycznych, posiew moczu, USG po rezonans magnetyczny. Poza paroma przypadkowymi znaleziskami nic nie wyszło, a poprawe odczułem jedynie po palmie sabałowej. Macie jakieś sugestie?
 

gripsiak

Nowicjusz
Kwestia turbo indywidualna. Mnie wzięło w styczniu 2021. Oprócz typowej antybiotykoterapii polecam czopki diclac, suplement diety proxelan. Oprócz tego dużo ruchu - zacząłem dużo biegać, cwiczyc, to mi przyniosło dużą ulgę. Od kwietnia symptomy bardzo się zmniejszyły (standard na okres letni), a teraz pomimo zimy dalej są to symptomy których prawie nie odczuwam, oprócz poszczególnych sytuacji. Aktualnie piję tylko te zioła na prostatę https://kredensziolowy.pl/produkt/prostamherbs/
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
aby w nocy nie biegać zbyt często do toalety???
1. Rezygnację z cukru i słodzonych napojów
2. Rezygnację z jedzenia wieczorem cytrusów i innych moczopędnych rzeczy
3. Niepicie czegokolwiek zawierającego kofeinę później niż o godz. 17
Przy tym najlepiej jest utrzymywać szczupłą sylwetkę, unikać tłuszczy trans i uważać z nasyconymi kwasami tłuszczowymi
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Na mnie dobrze działa pyłek kwiatowy typu Swanson Graminex. Jest drogi, ale mi bardzo pomaga. Niemniej jednak warto by było pójść do urologa, on najpewniej przepisze silodosin (lek rozkurczowy głównie na prostatę) albo solifenacynę (lek rozkurczowy na mięśnie gładkie pęcherza moczowego).Można się też zastanowić nad założeniem cewnika i takiego worka na mocz https://medycznie.com.pl/kategoria/do-gabinetu/worki-na-mocz/
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
O Zapalenie prostaty i seks Porady seksualne 5
H Zapalenie prostaty Porady seksualne 1
G Masaż prostaty Fantazje erotyczne 1
jamesoon Stymulator prostaty Akcesoria erotyczne 17
H Masaż prostaty Masturbacja 16

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry