• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zapalenie prostaty

Mężczyzna

hiperion

Cichy Podglądacz
Jestem tutaj nowy i postanowiłem opisać mój najnowszy plan działania, leczę się już ponad rok mam za sobą 3urologów pierwszy zlecił badania bez próby stamleya, niestety nic nie wyszło z posiewów poczym dal mi baktrim i cipronex.... Marne efekty wręcz pogorszenie stanu, drugi urolog stwierdził, że zapewne mam problemy z plecami no i teraz jestem pacjentem nowego urologa, nie chce nikogo reklamować więc nie będę posługiwał się nazwiskami. Podobno bardzo dobry, i fakt zalecił najbardziej szczegółowe badania do tego próbę 4 szklanek, muszę przyznać, że podszedł do sprawy najbardziej profesjonalnie i rzeczowo, nie sugerował mi,że ten ból to od pleców.... W poprzednich badaniach nic nie wychodziło natomiast z tej próby stameya wyszło, że mam ,,enterococcus faecalis" więc można powiedzieć iż trochę się ucieszyłem gdyż uważam to za jakiś postęp bo juz mniej więcej wiem z czym mam do czynienia
😅
Do rzeczy a więc najnowsze zalecenia to:
28 dni Moloxin 400mg, probiotyki 2x dziennie do tego nac 500mg rownież codziennie po zakończeniu terapi następna próba stameya i komplet badań do tego po badaniach szczepionka strovac z Niemiec. Co sądzicie panowie o tym planie działania jakieś sugestie bądź rady od bardziej doświadczonych w bojach z tym schorzeniem ?
 
Mężczyzna

bekac

Cichy Podglądacz
Jak w większości przypadków perypetie z szamanami, aż trafiasz na kogoś kto stara się pomóc, oby pomogło. Nie chcesz reklamować lekarza ale tutaj naprawdę przydałyby się dwie listy: polecanych i tych których omijać bo na nas sobie tylko skarbonki nabijają zwłaszcza ci co na dzień dobry bez diagnostyki laboratoryjnej dają antybiotyk Możesz napisać jakie miałeś objawy.
Jak na razie profilaktycznie polecam Prostam Herbs https://kredensziolowy.pl/produkt/prostamherbs/ Dobre skladem zioła, które powinny znacznie zmniejszyc obecne nieprzyjemności.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry