• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przeszłość w związku

Mężczyzna

napalony9572

Cichy Podglądacz
Moja żona miała przede mną tylko jednego faceta.
I dzięki jej opowieściom wiem o nim wszystko... Jak często ją ruchał, jakiego miał fiuta i jak smakowała jego sperma.
W ramach naszych zabaw pojechaliśmy nawet do lasu w miejsce, gdzie straciła z nim dziewictwo - na masce jego samochodu i w tym samym miejscu się kochaliśmy.
Moja żona przede mną miała kilku. Nawet trójkąt na wakacjach. Też mi opowiadała jak było. Bardzo mnie to podnieca
 

Tomasz f10

Cichy Podglądacz
Moja żona przede mną miała kilku. Nawet trójkąt na wakacjach. Też mi opowiadała jak było. Bardzo mnie to podnieca
Ja byłem pierwszy i chyba przez 20 lat tak zostało ale wiesz jak jest nie dam sobie łba urwać. Ale chodzą po głowie myśli żeby drugiego spróbowała. Wczoraj kupiłem wibrator o pokaźnym wymiarze była próba sam mam kutasa nie małego ale jak zobaczyła kolegę to powiedziała że za dużo za duży ale powiem Ci że poszło i widziałem że dobrze się bawiła.
 
Mężczyzna

napalony9572

Cichy Podglądacz
Też mi chodzi po głowie wibrator dużych rozmiarów. Moja żona prowadziła bardzo rozrywkowe życie kiedyś i wiem że już nie jeden ją miał. Kiedyś mówiła że miała faceta z bardzo grubym penisem i nie bardzo sprawiało jej przyjemność
 
Mężczyzna

Adoka

Cichy Podglądacz
Moja partnerka zanim się poznaliśmy zaliczyła trójkąt i parę innych niezobowiązujących przygód, miała też w latach szkolnych chłopka z którym straciła dziewictwo, zawsze jak mi o tym wszystkim opowiadała czułem podniecenie
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Moja czasem tylko jak procenty wejdą to zarzuci temat, jak słabo było z jej byłym.
Ja unikam tego typu rozmów, nie jestem typem samotnika i zwyczajnie lubiłem się bawić. Wszelkie pytania o ilość czy jakość partnerek ucinam krótko "co było to było".
 
Mężczyzna

Krzysiek96

Nowicjusz
Ja byłem pierwszy i chyba przez 20 lat tak zostało ale wiesz jak jest nie dam sobie łba urwać. Ale chodzą po głowie myśli żeby drugiego spróbowała. Wczoraj kupiłem wibrator o pokaźnym wymiarze była próba sam mam kutasa nie małego ale jak zobaczyła kolegę to powiedziała że za dużo za duży ale powiem Ci że poszło i widziałem że dobrze się bawiła.
@Tomasz f10 Nie jesteś sam 😃
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry