• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przeszłość w związku

Obserwuje

Cichy Podglądacz
Dzien dobry. Jak taki temat już był, to proszę wybaczyć.

Czy ważna jest dla was seksualna przeszłość waszych partnerów?

Interesuje was np, z iloma mężczyznami chodziła wasza kobieta do łóżka, co z nimi robiła, jakieś szczegóły, czy oddzielacie to kreską i w ogóle was to nie obchodzi?

Ja jak byłem młodszy, to nienawidziłem o tym słuchać, ale z biegiem czasu jakoś udało mi przeszło i nie mam z tym problemów.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Tylko w jednym przypadku, kiedy 25 letnia kobieta ni z gruszki ni z pietruszki oświadcza, ze jest dziewica.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Dzien dobry. Jak taki temat już był, to proszę wybaczyć.

Czy ważna jest dla was seksualna przeszłość waszych partnerów?

Interesuje was np, z iloma mężczyznami chodziła wasza kobieta do łóżka, co z nimi robiła, jakieś szczegóły, czy oddzielacie to kreską i w ogóle was to nie obchodzi?

Ja jak byłem młodszy, to nienawidziłem o tym słuchać, ale z biegiem czasu jakoś udało mi przeszło i nie mam z tym problemów.
patrzenie na to, ilu miała partnerów, co robiła i w jaki sposób to jest jej sprawa, młodzi na to patrzą, z wiekiem przestaje Cię to interesować i jeśli zależy Ci to po prostu starasz się działać tu i teraz, by mieć jak najlepiej, by dogodzić jej i sobie i jeśli któreś z was na to patrzy czy bzykałeś kogoś i ilu miałeś partnerów, to po prostu z tą osobą jest coś nie tak i tyle :)
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Są rzeczy których dla własnego spokoju lepiej nie wiedzieć. Poza tym jak na kimś ci zależy to nie powinno to mieć większego znaczenia, raczej liczy się tu i teraz.
 
Mężczyzna

Egzorcystalbn

Cichy Podglądacz
Ja wychodzę z tego założenia że co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Każdy miał swoje życie wcześniej i to było jego sprawa co robił i z kim
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego mężczyzn interesuje ilość partnerów?
Jakie informacje istotne dla życia we dwoje zyskują?
Moze ilość stosunków?
Hmmm... para w wieku 18-21 "bawi" się średnio 3 razy dziennie, co w roku daje około 1100 zbliżeń. Dzikich, pełnych fantazji zbliżeń.
Duzo to czy mało?
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Znam pewną osiedlową damę która to na osiedlu zrobiła loda zapewne wszystkim urodzonym w latach 86-95. Osobiście mi to wisi bo nie moja sprawa ale nieraz widzę że jak idzie z nowym facetem i mija kogoś znajomego to wszyscy zacieszają się do jej faceta. Nieraz byłem świadkiem jak ktoś jej entemu już facetowi mówił że lepszych ust w okolicy nie znajdzie. Domyślam się że dla wielu takie coś to cios prosto w jądra bo raczej każdy ma swoją godność. Zwłaszcza gdy mowa o wybrańce twojego serca. Zresztą każdy jest inny i jedne rzeczy akceptuje a innych nie.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Takiej bym nie zaprosił do sypialni, bo jednak znajduje dużą roznice miedzy naturalnym pociągiem seksualnym a nimfomanią .
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Nigdy nie interesowało mnie życie erotyczne partnera. Bo i po co? Szukać poprzednich, żeby upewnić się w jego zdolnościach? Odcinać jakieś kupony?
Co było a nie jest...
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Znam pewną osiedlową damę która to na osiedlu zrobiła loda zapewne wszystkim urodzonym w latach 86-95. Osobiście mi to wisi bo nie moja sprawa ale nieraz widzę że jak idzie z nowym facetem i mija kogoś znajomego to wszyscy zacieszają się do jej faceta. Nieraz byłem świadkiem jak ktoś jej entemu już facetowi mówił że lepszych ust w okolicy nie znajdzie. Domyślam się że dla wielu takie coś to cios prosto w jądra bo raczej każdy ma swoją godność. Zwłaszcza gdy mowa o wybrańce twojego serca. Zresztą każdy jest inny i jedne rzeczy akceptuje a innych nie.
Tjaaa.
Do kobiety jest albo pociąg, albo kolejka 😉
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Jak pisałem lepiej poprostu nie wiedzieć bo niczemu to nie służy. Zresztą większość facetów powie ze miało 100 lasek a większość kobiet że góra 5 facetów. Ot takie czasy. Mów to co społeczeństwo akceptuje albo rozpoczynamy krucjatę
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry