• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przebieranki

Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Jaką obsługę masz na myśli, hmm?
Lepiej klapsy na nich siadają, wypięte znacznie fajniej wyglądają, są miększe i przyjemniejszw w dotyku, podczas ostrego rżnięcia fajniej się poruszają i ten odgłos obijania się o mnie. itd. Itp. Krągłości są najfajniejsze:) Ps. Witaj Edytko:) Dawno Cię tutaj nie było.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
Lepiej klapsy na nich siadają, wypięte znacznie fajniej wyglądają, są miększe i przyjemniejszw w dotyku, podczas ostrego rżnięcia fajniej się poruszają i ten odgłos obijania się o mnie. itd. Itp. Krągłości są najfajniejsze:) Ps. Witaj Edytko:) Dawno Cię tutaj nie było.
Mm fajnie piszesz na temat obsługi ;-) Witaj :) Zaglądam gdy mam troszkę wolnego.
 
Kobieta

Xandream

Seks Praktykant
2.png
 
Mężczyzna

pierro8

Cichy Podglądacz
Bywa że się przebieram,pokojówka,suknia ślubna,mundur policjantki do tego kajdanki pałka,a największa frajda dla panów uczennica,obowiązkowo okularki,mini w kratkę i biała bluzka....zapomniałam dodać,białe długie skarpetki albo pończochy
Policjantka w wysokich latexosowych kozakach z prawdziwymi kajdankami wow
 
Mężczyzna

pierro8

Cichy Podglądacz
Witam 🙂
Przebieranki czy was to kręci?
Jeśli tak to w co się przebieracie?
Damska bielizna? Strój pielęgniarki? Uniformy wojskowe lub policyjne?
Coś innego?
Osobiście zetknęłam się z wieloma osobami lubiącymi przebierać się lub gdy ja to robiłam 🙂
Najciekawsze u mnie to suknia ślubna 🙂 (oczywiście z elementami erotycznymi).
A wasze doświadczenia, fantazje i plany?
Policjantka z prawdziwymi kajdankami, dałbym zrobić ze sobą wszystko
 
Mężczyzna

Fermiol

Cichy Podglądacz
U nas na razie była tylko seksowna bielizna u mojej partnerki i okazjonalnie ja ubierałem jej biustonosz pończochy samonośne lub do pasa i majtki. Potem wiadomo w jakiej roli byłem :D Chciałbym kiedyś cały dzień lub weekend spędzić jako kobieta, nie tylko podczas seksu.
 
Mężczyzna

yzrej

Cichy Podglądacz
Niedawno zacząłem przygodę z wymianą pikantnych fotek, filmików i niemiałbym problemu żeby wysłać zdjęcia czy filmik w czerwonych, koronkowych damskich stringach gdyby kobieta miała fantazję takie coś zobaczyć. Lubię spełniać fantazje i życzenia jeśli wiem, że kobietę to podnieca. Czy na żywo bym się odważył... pewnie tak, jeśli partnerka by zaproponowała. Sam z siebie pewnie nie, bałbym się, że się ośmieszę.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry