• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problemy zdrowotne po przeholowaniu z masturbacją... Zdarzyły się komuś poza mną?

N

Napalona_Lesba

Guest
Przyznam, że parę razy zdarzyło mi się tak zaszaleć, że skończyło się wizytą u ginekologa (zresztą nie tylko po masturbacji, po megaostrych zabawach z dziewczynami nieraz też). Ostatnio ginekolożka wygłosiła mi kazanie, jak to mam nie wkładać sobie przedmiotów grubszych i dłuższych niż męski członek (akurat jej posłucham) :D A w czasie badania powiedziała: ,,Boże, wolę nie myśleć, co tam sobie pani wkładała! Te pani zabawy się kiedyś źle skończą!". Zdarzyło się komuś poza mną coś w tym stylu?
 

DravenKing

Cichy Podglądacz
Ze swojego doświadczenia wiem a pracuje gdzie pracuje, ludzie mają wyobraźnie co do zabawek z rzeczy codziennego użytku, wibratory i inne masażery utknięte z jednej czy drugiej strony to już nic niespodziewanego ale pani którą strażacy odcinali z ramą łóżka jednak dała do wiwatu, niegroźnie jak na tą sytuację sie skończyło, zastrzyk rozluźniający, kilka otarć i zakaz pożycia przez conajmniej 2 tygodnie coby sie wygoiły ewentualne uszkodzenia wewnątrz. 😂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Problemy zdrowotne po przeholowaniu z masturbacją...

Z męskiego punktu widzenia:
Jako młodzian na podwórku bylem mistrzem w szybkości spuszczania się i w strzelaniu sperma na odległość!
Bylem królem!
Do czasu, az trafił się mi pierwszy raz z żywą dziewczyna ... Jeszcze nie wszedłem, a już spuściłem się.
A dziewczyna miała koleżanki, przyjaciółki i opowiedziała o moim "mistrzostwie, a te zgodnie orzekły ze jestem impotentem.
Bo i bylem.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
No tak... to jest definitywnie przykra sytuacja. Ale uczymy sie na błedach i kazda lekcja w naszym zyciu jest cenna ;)

Co do pytania w temacie: nie kojarze sytuacji, aby masturbacja wpedziła mnie w jakies klopoty zdrowotne. Zadnych marchewek, cukiniii ani burakow nie uzywałam inaczej jak do gara :rolleyes: Wibrosy i dilda zawsze ogladam po zakupie,jak wygladaja podejrzanie (np. zapach itp) to wywalam, poza tym raczej zawsze z gumka zgodnie z zaleceniem producenta. Kulki gejszy kupowałam chyba ze trzy razy, az wreszcie trafiłam na silikonowe, ktore wygladały solidnie. Takze ani podraznien, ani uczulen, ani innych atrakcji. Trzeba dbac o swoja brame do raju i tyle :cool:
 
Mężczyzna

PiotrPZN

Cichy Podglądacz
No tak... to jest definitywnie przykra sytuacja. Ale uczymy sie na błedach i kazda lekcja w naszym zyciu jest cenna ;)

Co do pytania w temacie: nie kojarze sytuacji, aby masturbacja wpedziła mnie w jakies klopoty zdrowotne. Zadnych marchewek, cukiniii ani burakow nie uzywałam inaczej jak do gara :rolleyes: Wibrosy i dilda zawsze ogladam po zakupie,jak wygladaja podejrzanie (np. zapach itp) to wywalam, poza tym raczej zawsze z gumka zgodnie z zaleceniem producenta. Kulki gejszy kupowałam chyba ze trzy razy, az wreszcie trafiłam na silikonowe, ktore wygladały solidnie. Takze ani podraznien, ani uczulen, ani innych atrakcji. Trzeba dbac o swoja brame do raju i tyle :cool:
Nie bez powodu jest powiedzenie ,,jak dbasz tak masz :D"
Na zabawkach nie warto oszczędzać, lepiej brać sprawdzone materiały, które nie wywołują niepożądanych reakcji.
Co do pytania - kiedyś nabawiłem się kilkudniowego bólu jąder po zabawie z ringiem, który po wzwodzie okazał się mocno za ciasny, aż nie szło go zdjąć.
 
M

Mastus

Guest
Ja miałem kilka razy spuchniętego penisa. Trochę się wystraszyłem bo siusiak zrobił się dwa razy większy mocno czerwony i bolał trochę. Taki się zrobił po wielogodzinnej masturbacji i mocnym ściskaniu. Obeszło się bez lekarza na drugi dzień już całkiem normalnie wyglądał. Już się tak nie bawię...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Panowie, czy nie wpadła Wam do głowy stara licząca kilka tysięcy lat prawda mówiąca o tym, ze Wasze kutasy należą tylko do damskiego odpowiednika?
Nie, żebym miał co przeciwko Wam, a wręcz przeciwnie, bo dzięki Wam mojemu synowi zdecydowanie zmniejsza się konkurencja do każdej białogłowy 🙂
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Panowie, czy nie wpadła Wam do głowy stara licząca kilka tysięcy lat prawda mówiąca o tym, ze Wasze kutasy należą tylko do damskiego odpowiednika?
Absolutnie nie. Przeciwnie - to cipka musi zostać zdobyta. Tak działa ludzka natura, a bogowie później tego już nie zmieniali.
Od wielu tygodni albo może nawet już miesięcy nie mam potrzeby onanizowania się.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
W brew temu o czym mówi sie na forum, lub nie mówi, zapalenie nie jest niczym szczególnym i samo ustępuje po kilku dniach.
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Poza bólem penisa po nadwyrężeniu go to nie pamiętam, aby coś innego mi się zdażyło. Ja w tych sprawach poruszam się ostrożnie bez puszczania hamulców.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Wibrosy i dilda zawsze ogladam po zakupie,jak wygladaja podejrzanie (np. zapach itp) to wywalam, poza tym raczej zawsze z gumka zgodnie z zaleceniem producenta. Kulki gejszy kupowałam chyba ze trzy razy, az wreszcie trafiłam na silikonowe, ktore wygladały solidnie.
Racja - Natalia Trybus, czyli Pink Candy, zamówiła kiedyś zestaw gadżetów z AliExpress, i okazało się, że żaden z tych gadżetów nie był dobrze zrobiony - i żaden nie był zrobiony z materiału, który byłby bezpieczny.
- tutaj jest o tym odcinek.
to cipka musi zostać zdobyta
A tam. Ja nie miałbym nic przeciwko temu, żeby to kobieta zrobiła pierwszy krok. A założenie, że podrywanie facetów przez kobietę jest niekobiece, jest wynikiem głównie kodów kulturowych. Nie wszyscy mężczyźni mają umiejętności społeczne i umieją podrywać.
Dobrze jest, gdy kobieta jest świadoma własnej seksualności, własnych potrzeb i upodobań, i gdy umie i chce szczerze i otwarcie o tym mówić. Najgorzej jest, gdy kobieta milczy i nie wiadomo, co myśli o mężczyźnie, który jest nią zainteresowany.
 
M

Mastus

Guest
Przy zakupie zabawek najlepiej to wybrać się do sexshopu i zobaczyć na miejscu co jak wygląda. Zamawianie przez neta kończy się tym, że połowę rzeczy się wyrzuca. Trochę wstyd taki sklep odwiedzać ale coś za coś. Teraz można zawsze maskę założyć to w razie czego nikt nie pozna...;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry