• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problem z pettingiem i nie tylko

Endoom

Cichy Podglądacz
Witam. Podczas pettingu pojawił się ostatnio pewien problem. Gdy pierwsze 2-3 razy robiłem swojej dziewczynie palcówkę to kończyło się tak że miałem podrapane plecy. Było bardzo dobrze. Jednakże wczoraj gdy już do tego doszło, stwierdziła że boli ją gdy wkładam palce. Tzn. jest mokro, wkładam palce i gdy pobudzam punkt g to jest ok ale po prostu coś było nie tak bo zaraz przerywała że ją boli. Czy wpływ na to może mieć zmęczenie? Twierdziła że jest strasznie zmęczona i że dzisiaj nie da rady ale to chyba nie to. Przed rozpoczęciem pieszczot w ogóle, robiłem jej jeszcze masaż pleców i smarowałem ją takim kremem z avonu o zapachu czekolady i myłem ręce przed pieszczotami ale pachną mi nawet teraz. Czy to możliwe że to przez ten krem?
Teraz druga sprawa.
Niedawno zacząłem z nią uprawiać seks i mam problemy:
1. Podczas robienia palcówki, ona nie pobudza mojego penisa, tylko drapie mnie po plecach ale i tak mi wystrzeliwuje w spodniach po jakimś czasie.
2. Jak już wystrzeli raz to później chwila przerwy i drugi raz palcówka, tym razem krócej, zakładam gumę i... wkładam 1-4 razy i koniec.
3. 3 raz tak samo palcówka, później znowu guma i albo znowu się za szybko spuszczę albo problem ze wzwodem.

Również gdy próbuję jej dać przyjemność poprzez masowanie łechtaczki, jest to dla niej bolesne. Dziwne, czy to normalne?

I jeszcze jedna sprawa: podczas robienia palcówki rozróżniam punkt G i naprawdę dziewczyna jest z tego zadowolona(nie licząc ostatniego razu) ale coś mnie intryguje, nie wiem czy to ja mam braki w wiedzy czy naprawdę coś jest nie tak. Po włożeniu palców czuję takie dziwne coś... zaraz na wprost od wejścia pochwy, może dziwnie to zabrzmi... jest taki dzyndzel xd. Tak jakbyguzek z takim szpicem na końcu. O to się najbardziej martwię bo nie wiem czy to jest normalne czy jednak powinna iść się przebadać czy wszystko w porządku...

Czyli tak:
Za szybko dostaję orgazmu co na to poradzić?
Czy zmęczenie może być powodem dyskomfortu podczas palcówki?
Czy masowanie łechtaczki może być dla dziewczyny nieprzyjemne?
 

Ray Garraty

Nowicjusz
Twierdziła że jest strasznie zmęczona i że dzisiaj nie da rady ale to chyba nie to.
Jasne, wcale to nie to. Zajebisty dajesz komfort swojej kobiecie. Ku Twojemu zaskoczeniu - tak, zmęczenie może mieć wpływ!!

"Wystrzeliwuje w spodniach?" Ile macie lat? Nie napisałeś, a to dość istotna informacja.

To może jej zasugeruj, żeby Ciebie też rozebrała?
Tak to właśnie jest gdy brak w związku rozmów na temat seksu. Piękny przykład!

Co do masowania łechtaczki - kobiety niedoświadczone mogą mieć coś takiego.

Ale strzelam, że psychicznie (bo fizycznie pewnie już nie) nie jesteście gotowi na seks.
 

Endoom

Cichy Podglądacz
Ehh, przepraszam za tego trochę infantylnego posta, jest w nim parę braków, nie chciałem się rozpisywać na parę stron i starałem się wszystkie opisy skrócić bo to nie ma sensu żebym opowiadał każdy szczegół.
Co do zmęczenia to wiem że to ma wpływ, tyle że pomyślałem że to może być coś innego bo przedostatnio skończyło się właśnie na tym że bolało. Tzn na początku było dobrze a trzeba było skończyć bo bolało. Więc jak ostatnim razem byłem u niej i nadal bolało skojarzyło mi się że to może mieć związek z tym poprzednim...(wiem że mogę trochę niejasno pisać, przepraszam za to) I nie nalegałem na nią, rozmawiałem, pytałem co się dzieje, dlaczego tak jest. Odpowiedziała że sama nie wie ale chciała jeszcze spróbować.
"Wystrzeliwuje w spodniach?" Ile macie lat? Nie napisałeś, a to dość istotna informacja.
Oboje mamy po 18, pierwszy raz miałem właśnie z nią niedawno(ona za to miała to już za sobą) i było tak że miałem problem ze wzwodem. Drugi raz problem z przedwczesnym wytryskiem i zdarzyło się to jeszcze 4 może 5 razy. A co do "wystrzeliwuje w spodniach" to tylko taka nieudana metafora. Po prostu jak robię jej dobrze to mam orgazm którego nie potrafię kontrolować.
To może jej zasugeruj, żeby Ciebie też rozebrała?
Tak to właśnie jest gdy brak w związku rozmów na temat seksu. Piękny przykład!
No i to były własnie te szczegóły które uważałem że mogę pominąć pisząc post, a o których w łóżku nie zapominam. Rozmowy na temat seksu też są, ale możliwe że jest ich trochę za mało.
Ale strzelam, że psychicznie (bo fizycznie pewnie już nie) nie jesteście gotowi na seks.
co znaczy "już nie"? Czekałem ze swoim pierwszym razem na wyjątkową dziewczynę i znalazłem ją. Oboje się nawzajem wspieramy a jeśli jest jakiś problem to rozmawiamy o nim zamiast się kłócić.
Co do przedwczesnego wytrysku to rozumiem że to przejdzie z czasem?

Nadmienię jeszcze że miałem 2 operacje ponieważ miałem stulejkę(tylko nie tą całkowitą, nie pamiętam już jak się to nazywało). Po pierwszej operacji nadal było źle, nie mogłem ściągnąć do końca napletka więc poszedłem na drugą i teraz podczas wzwodu też są jeszcze jakieś problemy ze ściągnięciem napletka. Zastanawiam się czy iść na trzecią operację i się obrzezać całkowicie ale muszę to jeszcze przemyśleć.
 

anonimowyru

Cichy Podglądacz
Problemy ze wzwodem podczas początków przygody z seksem są najczęściej spowodowane stresem. Sam miałem, wyluzujesz się to problemy ze wzwodem znikną ;).

Szybkie osiąganie orgazmu (przedwczesny wytrysk) również jest często spotykane u początkujących. Rozwiązaniami problemu są po prostu praktyka oraz są również ćwiczenia mające na celu opóźnienie wytrysku, o nich musisz sobie po prostu poczytać na Internecie.


Nadmienię jeszcze że miałem 2 operacje ponieważ miałem stulejkę(tylko nie tą całkowitą, nie pamiętam już jak się to nazywało). Po pierwszej operacji nadal było źle, nie mogłem ściągnąć do końca napletka więc poszedłem na drugą i teraz podczas wzwodu też są jeszcze jakieś problemy ze ściągnięciem napletka. Zastanawiam się czy iść na trzecią operację i się obrzezać całkowicie ale muszę to jeszcze przemyśleć.
A pamiętałeś by po tych zabiegach (to są bardziej zabiegi niż operacje ;)) ćwiczyć i rozciągać napletek? Gdy się tego nie robi to po plastyce napletka jest właśnie duża szansa na powrót stulejki. Co do obrzezania jak najbardziej przemyśl to dokładnie, gdyż tej decyzji nie cofniesz, a najważniejsze jest żebyś się z tym dobrze czuł ;). Ale od siebie Ci powiem, że polecam gdyż :
1) Po pierwsze, po obrzezaniu będziesz miał 100% pewności, że stulejka Ci nie wróci
2) Po drugie, jeśli Twoje problemy z przedwczesnym wytryskiem będą się przedłużać to obrzezanie może je rozwiązać, gdyż jak wiadomo po obrzezaniu zmniejsza się wrażliwość żołędzia i osiąganie orgazmu jest opóźnione.
Masz 4 typy obrzezania, różniące się ilością oraz rodzajem wyciętej skóry, o których możesz poczytać tutaj :
Obrzezanie mczyzn - serwis informacyjny, forum.
Ja również miałem stulejkę i problemy z przedwczesnym wytryskiem i dlatego wybrałem właśnie obrzezanie typu "low & tight", które podobno (podobno, bo jestem dopiero 3 tydzień po zabiegu, a przez 4 się nie powinno uprawiać seksu, więc nie miałem okazji przetestować) najbardziej opóźnia wytrysk, gdyż oprócz faktu odsłonięcia żołędzia napletek wewnętrzny (ten bardziej czuły) jest częściowo usunięty i schowany pod pokrywającym go napletkiem zewnętrznym. Również ten typ wybrałem ze względów estetycznych, według mnie najlepiej wygląda z tych 4-ech. Możesz również znaleźć opinie innych ludzi na forum - "http://www.stulejka.com/phpBB/index.php".


co znaczy "już nie"?
Zakładam, że Ray Garraty miał na myśli, że psychicznie możecie być jeszcze niegotowi na seks, ale fizycznie pewnie "już nie jesteście niegotowi", czyli że fizycznie już jesteście gotowi ;P.

Na pozostałe pytania niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć, za mało wiedzy i doświadczenia ;).
 
Ostatnia edycja:

Justyna

Podrywacz
Przedwczesny wytrysk i problemy ze wzwodem są podobno bardzo częste w przypadku młodych mężczyzn, którzy dopiero niedawno rozpoczęli współżycie. Z reguły te problemy po pewnym czasie mijają i wtedy nie można mówić o dysfunkcji seksualnej. Najważniejsza jest cierpliwość i wyrozumiałość dla samego siebie, abyś nie popadł w kompleksy. Po prostu przyjmij do wiadomości, że na początku tak się może zdarzyć i że jest to naturalna reakcja fizjologiczna na nagłą stymulację seksualną po całych latach abstynencji ; ) Co do zmęczenia - oczywiście, że może mieć to wpływ na odczuwanie lub nieodczuwanie satysfakcji. Ale przyszło mi do głowy coś jeszcze. Jeśli dopiero niedawno zaczęliście współżyć, to być może twoja dziewczyna wcale nie odczuwa przyjemności, a tylko przed tobą udaje? Może stąd ta teatralna reakcja, czyli drapanie pleców? Wbrew pozorom seks to naprawdę sztuka, której trzeba się uczyć i doskonale poznać ciało drugiej osobie, by naprawdę sprawić jej przyjemność. Nie twierdzę, że na pewno udaje, ale dopuszczam taką możliwość. A co do rozmów - wydaje mi się, że w waszym związku jest ich stanowczo za mało.
 

anonimowyru

Cichy Podglądacz
Może stąd ta teatralna reakcja, czyli drapanie pleców?
Tu przesadzasz, ta reakcja wcale nie musi być teatralna. Moja dziewczyna na przykład często mnie drapała (teraz jej to trochę przeszło, ale dalej się jej zdarza czasami) podczas seksu i nie było w tym ani malutkiej krztyny teatralności z jej strony, po prostu to lubiła. A mnie to też wcale nie przeszkadzało, dodawało adrenaliny ;).

A co do rozmów - wydaje mi się, że w waszym związku jest ich stanowczo za mało.
Tak jest. Rozmowy, rozmowy i jeszcze raz rozmowy. Szczere rozmowy, również na temat seksu to podstawa związku ;).
 

Justyna

Podrywacz
W takim razie twoja dziewczyna widocznie ma taki a nie inny sposób na wyrażanie swoich emocji. Może użyłam niefortunnego sformułowania i przesadziłam trochę z tą "teatralnością". W każdym razie miałam na myśli to, że w przypadku kobiet rozpoczynających współżycie tak silne emocje i takie podniecenie jest na początku raczej rzadkością - pierwsze razy niekoniecznie bywają aż tak przyjemne. Więc może w jej reakcjach jest trochę przesady? W sumie to zrozumiałe - kobity czasami udają, żeby nie sprawić przykrości partnerowi, żeby go dowartościować. Rozmowy oczywiście są bardzo ważne, ale wiele osób nie potrafi rozmawiać o seksie, zwłaszcza gdy ta sfera aktywności jest czymś nowym dla partnerów.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry