• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problem z podnieceniem

Mężczyzna

Sedlec

Cichy Podglądacz
Czy to możliwe aby mieć problem z impotencją w wieku 32 lat? Jestem w panice, nie jestem w stanie czasami postawić członka, a jeśli już to opada w trakcie. Wcześniej takie problemy sie nie zdarzały.
 
Mężczyzna

Barczys

Cichy Podglądacz
Witaj. Wydaje mi się,ze problem jest tutaj bardziej natury psychologicznej. Szczególnie, ze piszesz że takie problemy wczesnie sie nie zdarzały. Czasami jest tak, ze stres sprawia,ze penis zaczyna opadać. Jak zaczyna opadać to stresujesz się jszcze bardziej Nakręca sie błędne kolo
Można ewentualnie spróbować jakiegoś środka z Largininą ( jak cum on, penis complete czy braveran, dobre działanie może mieć również viamen.
 
Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Mamy podobny problem z związku, jednak nie chce się tutaj dużo o tym rozpisywać. Czy tego typu środki na erekcję nie mają negatywnych skutków ubocznych?
 
Mężczyzna

Barczys

Cichy Podglądacz
Nie. Sildenafil moze mieć, bo jednak jest to lek i wymaga konsulntacji z lekrzem (przypisuje się go jedynie w niektórych sytuacjach). Jednak jeśli chodzi o Largininę to nie powinna ona mieć negatywnego działania na organizm człowieka.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry