• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Preferowany wiek partnera seksualnego.

Mężczyzna

adrian1112

Cichy Podglądacz
Ja za to preferuję młodsze kobiety, to ich szaleństwo, brak oporów przed próbowaniem czegoś nowego 😉
 
Mężczyzna

slopebody

Cichy Podglądacz
Ja mam 33 lata. Wiek i wygląd kobiety nie ma dla mnie znaczenia aby dawać sobie przyjemność, chodź nie ukrywam że bardzo miło wspominam panie 50+
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
po tonie wypowiedzi wnioskuję, że ty masz mózg zajechany
Możesz mi zdradzić tajemnice po jakim tonie to wywnioskowałaś naprawdę jestem pod wrażeniem odpisałem mu tak ze swojej autopsji bo ta moja naprawdę jest nie do zajechania tak tak bardzo chcesz się zagłębić w ten temat to napisz do prywatnej to ci opowiem sobie prawie
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
Po tych twoich czterech słowach dotarło do mnie że jesteś najlepszym psychologiem w tym kraju porozmawiać na ten temat postaram się w robocie parę rzeczy
 
Mężczyzna

lukasz1234

Cichy Podglądacz
Ja mam 32 i bardziej wole kobiety 40 + doswiadczenie robi swoje , maja w sobie to cos co mnie pociaga... Mlodsza fajna dupeczka nie jest gorsza , ale przekonanie mam do starszych ..
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
Ja mam 32 i bardziej wole kobiety 40 + doswiadczenie robi swoje , maja w sobie to cos co mnie pociaga... Mlodsza fajna dupeczka nie jest gorsza , ale przekonanie mam do starszych ..
To jesteś w sile wieku wiesz co jest dobre zresztą już na ten temat pisaliśmy a powiedz mi skąd ty jesteś województwo bo ja mazowieckie
 
Mężczyzna

lukasz1234

Cichy Podglądacz
No to lipa jak widzisz. Ale jak fajna z niej dupeczka i lubi sie bzzykac po za domem z obcym facetem gdzies w pleneze, tp poswiece kilometry drogi bez problemu
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
No to lipa jak widzisz. Ale jak fajna z niej dupeczka i lubi sie bzzykac po za domem z obcym facetem gdzies w pleneze, tp poswiece kilometry drogi bez problemu
Łukasz ja już to przerabiałem już się poświęciłem tylko że ja tylko chciałem zawiozłem ją do byłego i jebaliśmy ją na kotkę
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry