• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Preferowany wiek partnera seksualnego.

Mężczyzna

lukasz1234

Cichy Podglądacz
Moja to zalezy czy to w domu na imprezie po 2 drinkach lubi kusic i wabi robiac podchody niby takie niewiniatko , ale tak naprawde to kobieta mazen,fantazji nie jednego faceta . Prawdziwa suczka pieknie obciaga kutasa do konca, recznie mocno wali konia , uwoelbia zabawki dla dwojga, sex bielizna ,zabawy wibratorem w cipe,I dupsko bez granic lizanie cipska,i jedrnego dupska poprostu kocha, ja rucham tak jak chce delikatnie to delilatnie ale chce byc zazwyczaj dziwka ktora steka i prosi o wiecej mocniejszego ruchania
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
Moja to zalezy czy to w domu na imprezie po 2 drinkach lubi kusic i wabi robiac podchody niby takie niewiniatko , ale tak naprawde to kobieta mazen,fantazji nie jednego faceta . Prawdziwa suczka pieknie obciaga kutasa do konca, recznie mocno wali konia , uwoelbia zabawki dla dwojga, sex bielizna ,zabawy wibratorem w cipe,I dupsko bez granic lizanie cipska,i jedrnego dupska poprostu kocha, ja rucham tak jak chce delikatnie to delilatnie ale chce byc zazwyczaj dziwka ktora steka i prosi o wiecej mocniejszego ruchania
Łukasz jesteś szczęściarzem jak masz taką sucz w domu one w trakcie ekstazy to przeważnie chcą być dziwkami kurwami szmatami żeby je poniżać ja mam pasierbicę w twoim wieku to wiem jaki to jest urwisko wyuzdane nie chcesz od tych naszych sukach porozmawiać na ostro to napisz tam prywatny z chęcią ci opowiem parę rzeczy bo jestem w pracy siedzę w samochodzie w Ełku
 
Mężczyzna

lukasz1234

Cichy Podglądacz
Moja to zalezy czy to w domu na imprezie po 2 drinkach lubi kusic i wabi robiac podchody niby takie niewiniatko , ale tak naprawde to kobieta mazen,fantazji nie jednego faceta . Prawdziwa suczka pieknie obciaga kutasa do konca, recznie mocno wali konia , uwoelbia zabawki dla dwojga, sex bielizna ,zabawy wibratorem w cipe,I dupsko bez granic lizanie cipska,i jedrnego dupska poprostu kocha, ja rucham tak jak chce delikatnie to delilatnie ale chce byc zazwyczaj dziwka ktora steka i prosi o wiecej mocniejszego ruchania

Łukasz jesteś szczęściarzem jak masz taką sucz w domu one w trakcie ekstazy to przeważnie chcą być dziwkami kurwami szmatami żeby je poniżać ja mam pasierbicę w twoim wieku to wiem jaki to jest urwisko wyuzdane nie chcesz od tych naszych sukach porozmawiać na ostro to napisz tam prywatny z chęcią ci opowiem parę rzeczy bo jestem w pracy siedzę w samochodzie w Ełku

Łukasz jesteś szczęściarzem jak masz taką sucz w domu one w trakcie ekstazy to przeważnie chcą być dziwkami kurwami szmatami żeby je poniżać ja mam pasierbicę w twoim wieku to wiem jaki to jest urwisko wyuzdane nie chcesz od tych naszych sukach porozmawiać na ostro to napisz tam prywatny z chęcią ci opowiem parę rzeczy bo jestem w pracy siedzę w samochodzie w Ełku
To pochwalisz sie wiecej w naszym temacie czy nic z tego?? Moge pierwszy pisac tylko co chcesz wiedziec o mojej??
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
To pochwalisz sie wiecej w naszym temacie czy nic z tego?? Moge pierwszy pisac tylko co chcesz wiedziec o mojej??
Pokaż mnie czy też dokładnie bo ja ci napisałem że to był dopiero wstęp a teraz zacznę wspominać niektóre rzeczy związane z nią i z seksem o swojej chcę wiedzieć wszystko jak się rucha z kimś się rucha ile miała kochanków czy jest głęboka takie rzeczy ja na swojej sudecki wszystko będzie opisywał będziemy mieli taki czat mnie to już rajcuje
 
Mężczyzna

lukasz1234

Cichy Podglądacz
Jaka twoja ma cipe?? Goli do zera?? Bo Moja dla mnie robi fryzurke wie ze taka ja uwielbiam . Lubi twoja jak lizesz jej cipsko?? Moja uwielbia minete i gdy lize obie dziurku badz do jednej z nich wpycham cos twardego . Gleboka jest i rozciagnieta uzywamy zabawek roznego rodzaju i rozmiaru a bzyka sie tylko ze mna od wielu wielu lat jest moja suczka do bzykanka wszedzie gdzie tylko bedzie chciala
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
Jaka twoja ma cipe?? Goli do zera?? Bo Moja dla mnie robi fryzurke wie ze taka ja uwielbiam . Lubi twoja jak lizesz jej cipsko?? Moja uwielbia minete i gdy lize obie dziurku badz do jednej z nich wpycham cos twardego . Gleboka jest i rozciagnieta uzywamy zabawek roznego rodzaju i rozmiaru a bzyka sie tylko ze mna od wielu wielu lat jest moja suczka do bzykanka wszedzie gdzie tylko bedzie chciala
Łukasz moja ma fryzurkę delikatną na wzgórku łonowym a poza tym cała wygolona m****** to coś pięknego dla mnie i dla niej jak się dobrze wyluzuję to ma taki orgazmy że leci mi do pyska nie wiem takie coś przeżyłeś jak na filmie to u mnie ona to robi jeszcze nie miałem takiej kobiety żeby tak robiła a nie wszystkimi się rucha wbrew pozorom co ona jest dość wstydliwa ale jak już załapie to jest nie do powstrzymania taka łazanka na koniu dlatego założyłem do trójkąta z nią i mówię kogo chcę wziąć zdjęcia chciałem wziąć od tej córki ale mówię nie chociaż se kurwa większą córkę tak zrobiłem tak drążyłem że poruchaliśmy ją z jej byłem dlatego wiem że tamten masz takiego dużego kutasa i jej cały dom nie wchodzi ten drobniutki pysk teraz jak ją zawiozłem do niego zostawiłem ją tam rzekomo na chwilę że muszę gdzieś podjechać wieczorem pod okienko popatrzeć co robią to jest dopiero podniecające ja będę Łukasz w piątek dopiero w domu bo jeżdżę po Polsce tam w sobotę ją wyrucham zrobię zdjęcia i ci prześlę co porównasz
 
Mężczyzna

lukasz1234

Cichy Podglądacz
Oki spoko z checia popatrze i ocenie no i fajnie takie cipeczki sa najlepsze ... a twoja lubi zabawki np wibrator?? Moja to czasami robi takie niespidzianki ze ho ho ho tak jak ostatnio robilem cos kolo domu puznym wieczorem , wracam a w salonie lezy na fotelu w sex bieliznie masuje cipe wibrator obcuaga jak mojego fjuta mowiac cienkim glosem rozbieraj sie i bedziesz patrzyl jak sie masturbuje kurwa nie moglem podejsc i dotykac jej gdy zabawiala obie dziurki , stekala,jeczala i wibrowala az wstala wypinajac dupsko kazala rznac jak dziwke do puki nie zacznie tryskac jej cipsko to byla jazda ruchalem i ruchalem na koniec uklekla i takiego wyssanego kutasa nie mialem nigdy , normalnie zawodowe kurwisko z tej mojej Moniki
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Forum takie jak to ma sens tylko dlatego, że nie ma żadnych reguł w temacie 😊 Ja się podpisuję pod głosami, że wiek ostatecznie nie jest najistotniejszy. Ja mam 38 i nie mam problemu z wyobrażeniem sobie sytuacji z młodszą o 20 lat panienką, ani ze starszą o 20 lat kobietą. Siłą rzeczy wiadomo, że młodzi ludzie są bardziej atrakcyjni wizualnie, bo to jest wiek, w którym wszyscy funkcjonują w kontekście seksualnym, czy tego chcą czy nie. Z latami pojawia się możliwość wyboru i niestety spora część z nas (zarówno kobiet jak i mężczyźn) dokonuje tego o wycofaniu się. Jak masz 19 lat, to zwykle jedyną rzeczą potrzebną do zareklamowania się, jest umiejętne użycie mydła. Z czasem trzeba wkładać w to więcej pracy, ale rzecz jest do zrobienia przez bardzo długi czas. Ja widzę to tak, że jeśli się chce, to można na głównym rynku działać z powodzeniem do 60tki - czyli 40 lat z okładem. Co dalej? Nie wiem 😁 Zastanowię się jeśli dożyję 😂 Osobiście mam "na koncie" świeżuteńką 18-latkę, gibką studentkę, młodą panią ze sklepu, ciążówkę tuż po trzydziestce i elegancką korporacyją strzałę w moim obecnym wieku. Zawsze było zajebiście 😂 Dodam, że we wszystkich wspomnianych konfiguracjach, to była ta sama kobieta 😂
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry