• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prawidłowe mierzenie penisa

Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
I co zdarzyło Ci się po rozpięciu rozporka że laska podziękowała z dalszej zabawy, bo sprzęt okazał się za mały?? Czy przed umówieniem pytała się Ciebie jak wielkiego masz bo nie wie czy się z Tobą umówić???
nie zdarzyło mi się, ale myślę że po prostu jak jest dwóch identycznych facetów, którzy różnią się tym, że jeden ma penisa 9 cm a drugi 15, to kobieta będzie wolała tego z 15. I nie mówię, że facet jak ma 10 cm to nie da rady nic zrobić, ale po prostu jak ma się lepszy wybór to po co brać coś gorszego?. Dlaczego miałaby rezygnować z zabawy nawet jakby stwierdziła że mam małego? Mogłaby po prostu zrezygnować z następnego spotkania, bo miałem podobne umiejętności z facetem, który miał większego odemnie, to po co ma korzystać z czegoś gorszego?. Kobieta z małymi piersiami gorzej nadaje się do seksu hiszpańskiego, więc facet który go uwielbia nie będzie brał do takich zabaw kobiety z miseczką A, ale to nie znaczy, że nie może uprawiać wcale seksu z dziewczyną z małymi piersiami, bo może mieć pełno innych zalet. Temat jest o wymiarach, a nie super technikach podczas uprawiania seksu.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Sa inne zabawy i gadzety, sa inni faceci. Wiekszosc kobiet nie wyobraza sobie aktywnosci seksualnej bez odpowiedniego kutasa. Zabawki? Po co jej facet, dildosa sama moze uzywac. Mineta, palce? Inna kobieta tez potrafi, po co brac faceta?
Masz całkowitą rację. W zasadzie można się bez Was obejść 😺

Widać, że jesteś konkretny i liczą się dla Ciebie fakty. A tak przy okazji, to zmierzyłeś ? Jaki wynik ? 🐦
 

PanTak

Seks Praktykant
Halred to ma zawsze kompleksy i totalny pesymizm.

Ja się pytam o wymiary, bo np. 13 cm obwodu to nie wejdzie do mnie 🙊
:p
1249571272_by_Margolcia_600.jpg
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
To pytanie brzmi nieco prowokacyjnie ale odpowiem . :)
Czytałam kiedyś na ten temat w necie artykuł i jego autor twierdził, że różne zespoły badawcze stosują różne metody i w rezultacie wyniki są niemiarodajne, bo "badacze" dochodzą do bardzo odmiennych wniosków. A jeśli o zmierzenie proszeni są mężczyźni i robią to na użytek nauki sami, to okropnie oszukują i te pomiary są już kompletnie nic nie warte.

No a teraz moje pytanie ! Po co w ogóle mierzyć penisy ? 😉
Panowie ! Na tle wielkości swoich penisów kompleksy macie zupełnie niepotrzebnie. Od linijki i tak nie urosną. My wiemy, że jedne są dłuższe a inne krótsze, że zdarzają się grubasy i cieniutkie jak ołówek i poza jakimiś absolutnie skrajnymi przypadkami z każdym sobie damy radę ( nawet z krzywymi ). W ostateczności poza penetracją są inne przyjemne i prowadzące do zaspokojenia seksualnego zabawy a można też sobie zawsze pomóc erotycznymi gadżetami.
Ważne aby sprzęt był wymyty i stawał bez problemu na baczność. Wiecznie martwicie się, że macie za krótkie przyrodzenia a w mojej ocenie większym problemem bywają problemy z erekcją i to pomimo stosowania na szeroką skalę niebieskich tabletek.

Na koniec Was pocieszę. My mamy o wiele więcej kompleksów, nie możemy z ich powodu spać po nocach ale ich tak bardzo nie nagłaśniamy, abyście się nie dowiedzieli o naszych rzeczywistych czy wydumanych mankamentach. 😺
Dokładnie. Mój stoi, gdy istnieje taka potrzeba, a wielki być nie musi :)
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
nie zdarzyło mi się, ale myślę że po prostu jak jest dwóch identycznych facetów, którzy różnią się tym, że jeden ma penisa 9 cm a drugi 15, to kobieta będzie wolała tego z 15. I nie mówię, że facet jak ma 10 cm to nie da rady nic zrobić, ale po prostu jak ma się lepszy wybór to po co brać coś gorszego?. Dlaczego miałaby rezygnować z zabawy nawet jakby stwierdziła że mam małego? Mogłaby po prostu zrezygnować z następnego spotkania, bo miałem podobne umiejętności z facetem, który miał większego odemnie, to po co ma korzystać z czegoś gorszego?. Kobieta z małymi piersiami gorzej nadaje się do seksu hiszpańskiego, więc facet który go uwielbia nie będzie brał do takich zabaw kobiety z miseczką A, ale to nie znaczy, że nie może uprawiać wcale seksu z dziewczyną z małymi piersiami, bo może mieć pełno innych zalet. Temat jest o wymiarach, a nie super technikach podczas uprawiania seksu.
A ile ty masz lat? Więcej niż ilość cm Twojego przyrodzenie?😉
A ja myślę, że większe szanse będzie miał ten przystojniejszy lub z lepszą gadką, poczuciem humoru czy umiejętnością prowadzenia rozmowy, a kobieta ewentualnie może się zastanawiać co będzie po zdjęciu ubrań, zresztą tak samo jak zawsze facet sobie wyobraża..... myślisz że jak kobieta spodziewała się 17, a wyszło 14 to odpuści? Jak tak to będzie wyjątek.....
A co do małych piersi, widzisz ja np. wolę małe, dla mnie idealne to takie B,C, które można wziąć w dłoń i pieścić, ale nie znaczy to że skreślę kobietę z innymi i raczej tak samo jest z drugiej strony....
 
Mężczyzna

WesolyRyjek

Cichy Podglądacz
nie zdarzyło mi się, ale myślę że po prostu jak jest dwóch identycznych facetów, którzy różnią się tym, że jeden ma penisa 9 cm a drugi 15, to kobieta będzie wolała tego z 15. I nie mówię, że facet jak ma 10 cm to nie da rady nic zrobić, ale po prostu jak ma się lepszy wybór to po co brać coś gorszego?. Dlaczego miałaby rezygnować z zabawy nawet jakby stwierdziła że mam małego? Mogłaby po prostu zrezygnować z następnego spotkania, bo miałem podobne umiejętności z facetem, który miał większego odemnie, to po co ma korzystać z czegoś gorszego?. Kobieta z małymi piersiami gorzej nadaje się do seksu hiszpańskiego, więc facet który go uwielbia nie będzie brał do takich zabaw kobiety z miseczką A, ale to nie znaczy, że nie może uprawiać wcale seksu z dziewczyną z małymi piersiami, bo może mieć pełno innych zalet. Temat jest o wymiarach, a nie super technikach podczas uprawiania seksu.
Jak wskażesz mi dwóch identycznych facetów, to może i się z Tobą zgodzę XD

Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem od znajomej, że facet w łóżku, który dba o satysfakcję nie tylko swoją, ale też drugiej osoby to rzadkość, także jak będziesz dobry w łóżku, nawet z małym ptaszkiem, to nie powinna Cię wypuścić z rąk :DD

No i mam też kumpele, która zerwała z chłopakiem tylko dlatego, że miał za dużego ptysia (wyprzedzam pytanie, ze mną nie miała tego problemu XD)
 

Halred

Erotoman
Co oznacza mała? Zbyt krótki? Czy zbyt wąski?
Z badań (cholera wie jakich ale pewnie zajmowali się tym naukowcy Amerykańscy) wynika że długość ma mniejsze znaczenie w stosunku do szerokości.
Długość jest dla kobiet ważniejsza. A amerykańscy naukowcy ostatnio dowiedli, że amerykańscy naukowcy nie istnieją.

Halred to ma zawsze kompleksy i totalny pesymizm.

Ja się pytam o wymiary, bo np. 13 cm obwodu to nie wejdzie do mnie 🙊
To realizm, a nie pesymizm.

Najlepszy to taki co do danej cipki pasuje 😉
Czyli w większości wypadków nie mniejszy niż średnia krajowa.

A jak faceta ma 30 cm ??? To tak dobrze, ile kobiet będzie zadowolonych ? Dla większości będzie to ból. Nie popadajmy w skrajności czy 5cm czy 30 cm, powiedzmy o średnich rozmiarach, czy to będzie 13 cm, 15cm , czy 17 cm jakie to będzie mieć znaczenie przy tak zwanej " ch..." technice i np. dbanie tylko o własne potrzeby a nie partnerki?
Dlatego uważam że mierzenie jest dobre dla gimnazjalistów, a sprawdzanie nowych rzeczy, które dadzą satysfakcję dla partnerki dla dorosłych facetów 😉
Jak facet ma 30cm, to zadowoli wszystkie, i te normalne dla których długość jest ważna, i te odmienne co niby wola krótsze, bo przecież nie ma żadnego obowiązku wkładać po same jaja, jak jej pasuje 15cm to wkłada 15cm. A spróbuj włożyć 15cm mając do dyspozycji 10cm.
Bez sensu mieszasz technikę ze sprzętem, jak byś twierdzi że moc silnika nie ma znaczenia w wyścigu, bo jak ma słabe opony to będzie miał gorsze czasy. Tylko nie ogarniasz, że jak ktoś ma mocniejszy silnik to nie znaczy że ma słabe opony, równie dobrze ten ze słabszym może je mieć.

I co zdarzyło Ci się po rozpięciu rozporka że laska podziękowała z dalszej zabawy, bo sprzęt okazał się za mały?? Czy przed umówieniem pytała się Ciebie jak wielkiego masz bo nie wie czy się z Tobą umówić???
Może nie do mnie pytanie, ale odpowiem-większość umawiających się na seks pyta o rozmiar, albo wręcz już w opisie zaznacza, ze "kutasy poniżej xx cm nie pisać/nie marnować mi czasu/nie zaśmiecać skrzynki". W związkach to samo, jak na razie wszystkie moje byłe przed spotkaniem pytały o rozmiar.
Widać, że jesteś konkretny i liczą się dla Ciebie fakty. A tak przy okazji, to zmierzyłeś ? Jaki wynik ? 🐦
jakoś 12-13cm na długość i 4-4,5cm na średnicy. Podobnych rozmiarów dildo(kilka cm dłuższe) są oznaczane jako rozmiar S, to jednak świadczy jaki rozmiar jest preferowany przez większość kobiet.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem od znajomej, że facet w łóżku, który dba o satysfakcję nie tylko swoją, ale też drugiej osoby to rzadkość, także jak będziesz dobry w łóżku, nawet z małym ptaszkiem, to nie powinna Cię wypuścić z rąk :DD
Chciałbym taką kiedyś spotkać, rozpieszczanie kobiety, mizianie, masowanie, mineta są dla mnie lepsze niż normalny seks, dają mi więcej satysfakcji, mimo to jakoś dziwnym trafem nie muszę opędzać się kijem od chętnych.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
jakoś 12-13cm na długość i 4-4,5cm na średnicy. Podobnych rozmiarów dildo(kilka cm dłuższe) są oznaczane jako rozmiar S, to jednak świadczy jaki rozmiar jest preferowany przez większość
Co? Gdzie ty S-kę widziałeś w średnicy 4-4.5cm? O takiej średnicy to L/XL firmy np. Strap on me

Edit. Nawet 2XL

Visuel4-VANILLE_1200x.jpg
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Jak facet ma 30cm, to zadowoli wszystkie, i te normalne dla których długość jest ważna, i te odmienne co niby wola krótsze, bo przecież nie ma żadnego obowiązku wkładać po same jaja, jak jej pasuje 15cm to wkłada 15cm. A spróbuj włożyć 15cm mając do dyspozycji 10cm.
Bez sensu mieszasz technikę ze sprzętem, jak byś twierdzi że moc silnika nie ma znaczenia w wyścigu, bo jak ma słabe opony to będzie miał gorsze czasy. Tylko nie ogarniasz, że jak ktoś ma mocniejszy silnik to nie znaczy że ma słabe opony, równie dobrze ten ze słabszym może je mieć.


Może nie do mnie pytanie, ale odpowiem-większość umawiających się na seks pyta o rozmiar, albo wręcz już w opisie zaznacza, ze "kutasy poniżej xx cm nie pisać/nie marnować mi czasu/nie zaśmiecać skrzynki". W związkach to samo, jak na razie wszystkie moje byłe przed spotkaniem pytały o rozmiar.
Czyli w sumie przyznajesz mi rację porównując to do samochodów, że nie tylko moc/długość się liczy, a także inne czynniki jak opony/technika???🤔
Biorąc twoje argumenty samochodowe to powiem Ci że moc nie jest najważniejsza 😉 i jak wspomniałeś opony są bardzo ważne np. w terenie to około 40% skuteczności, w ćwiartce bez dobrych opon moc rozejdzie się bokiem , na torach bez dobrego klejenia, zawiasu i hebli czasu nie ukrecisz, czyli twoim porównaniem nie moc/ długość jest najważniejsza bo jest wiele innych czynników już nie mówię o masie wrogiem przyspieszenia.
A z innej beczki nie samochód jest ważny tylko łącznik między fotelem a pedałami/ czytaj technika 😁
Na umawianie się internetowe nie odpowiem , nigdy tego nie robiłem więc nie będę się w tym udzielał.
Mając 30 cm i wkładając tylko 15, to nie wystarczy tak naprawdę 15? Przecież według badań znaczna większość kobiet i tak ma orgazmy łechtaczkowy
Według mnie ważniejsze od długości nie mówiąc o walorach"estetycznych" jest dobra bajera, zrozumienie , wysłuchanie, zaciekawienie, rozbawienie kobiety, a w finale danie jej więcej satysfakcji i przyjemności podczas seksu niż samemu wzięcie, a do tego nie tylko penis wystarczy....
 

Halred

Erotoman
Czyli w sumie przyznajesz mi rację porównując to do samochodów, że nie tylko moc/długość się liczy, a także inne czynniki jak opony/technika???🤔
Nie odróżniasz stwierdzenia "nie tylko x się liczy" od "x nie ma znaczenia"

A z innej beczki nie samochód jest ważny tylko łącznik między fotelem a pedałami/ czytaj technika 😁
No to wstaw najlepszego kierowcę do kaszla i przeciętnego do dobrego sportowego samochodu i porównaj na szybkim torze. Albo dwóch takich samych kierowców tylko jeden w kaszlu, drugi w samochodzie.

Mając 30 cm i wkładając tylko 15, to nie wystarczy tak naprawdę 15? Przecież według badań znaczna większość kobiet i tak ma orgazmy łechtaczkowy
Może to dlatego, że przeciętny facet nie ma pół metra, więc o orgazm pochwowy ciężko?

Według mnie ważniejsze od długości nie mówiąc o walorach"estetycznych"
Walory estetyczne też są bardzo istotne, najważniejszym obszarem erogennym kobiety jest mózg, kobieta widząc wielką knagę już jest dwa ruchy od orgazmu, widząc malutką imitacje penisa zamiast podniecenia będzie najwyżej paniczny śmiech.
Co? Gdzie ty S-kę widziałeś w średnicy 4-4.5cm? O takiej średnicy to L/XL firmy np. Strap on me
No faktycznie ta firma ma trochę realniejszą rozmiarówkę, nie powiem bo nie wiem jakiej firmy były te o których wspominałem
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
No to wstaw najlepszego kierowcę do kaszla i przeciętnego do dobrego sportowego samochodu i porównaj na szybkim torze. Albo dwóch takich samych kierowców tylko jeden w kaszlu, drugi w samochodzie.
Nie jestem pewny , ale chyba to było w programie motoryzacyjnym 5 gear w starej edycji, w każdym odcinku zapraszali na tor przeciętnego kierującego w swoim samochodzie, ich kierowca jechał ich samochodem ( w jednym odcinku nawet był karawan) a " przeciętny kierowca" nissanem 350z i zawsze wygrywał kierowca wyścigowy w " szrocie" 😉
Powiem Ci coś w tajemnicy, bo widzę że chyba jesteś wychowany na NFS, im mocniejszy samochód tym o wiele większe umiejętności trzeba mieć, żeby wykręcić nim dobry czas i nie wypaść z drogi 😉

Czyli według Twojej teorii wystarczy mieć dużego k.... nic nie robić,a laska i tak będzie mieć wiele mega orgazmów podczas seksu??
 
Ostatnia edycja:

Halred

Erotoman
Nie jestem pewny , ale chyba to było w programie motoryzacyjnym 5 gear w starej edycji, w każdym odcinku zapraszali na tor przeciętnego kierującego w swoim samochodzie, ich kierowca jechał ich samochodem ( w jednym odcinku nawet był karawan) a " przeciętny kierowca" nissanem 350z i zawsze wygrywał kierowca wyścigowy w " szrocie" 😉
-skąd pomysł, że to nie było ustawione?
-ile razy pojawił się tam kaszel?
-uważasz że ten kierowca jadąc 350z i kaszlem wykręciłby identyczne czasy?
- czemu samochody wyścigowe są mocniejsze skoro moc nie ma znaczenia? Czemu w ogóle się różnią od seryjnych skoro tylko kierowca się liczy, czemu jakieś dziwne wynalazki f1 są jak można kaszlem je objechać jak tylko ma się większe umiejętności?

Powiem Ci coś w tajemnicy, bo widzę że chyba jesteś wychowany na NFS, im mocniejszy samochód tym o wiele większe umiejętności trzeba mieć, żeby wykręcić nim dobry czas i nie wypaść z drogi 😉
Trzeba mieć większe umiejętności tylko żeby wykorzystać jego pełny potencjał. Mocniejszym z takimi samymi umiejętnościami możesz jechać tak samo ostrożnie tylko przyspieszając szybciej i zyskując tak czas.

Czyli według Twojej teorii wystarczy mieć dużego k.... nic nie robić,a laska i tak będzie mieć wiele mega orgazmów podczas seksu??
Nie, ale dużym łatwiej o efekt niż małym.
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
-skąd pomysł, że to nie było ustawione?
-ile razy pojawił się tam kaszel?
-uważasz że ten kierowca jadąc 350z i kaszlem wykręciłby identyczne czasy?
- czemu samochody wyścigowe są mocniejsze skoro moc nie ma znaczenia? Czemu w ogóle się różnią od seryjnych skoro tylko kierowca się liczy, czemu jakieś dziwne wynalazki f1 są jak można kaszlem je objechać jak tylko ma się większe umiejętności?
Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi....🤭🤭🤭
Gdybyś choć troszkę był zorientowany w tym co piszesz to wiedziałbyś , że wygrywa się wyścigi nie prędkością na prostej, a prędkością w zakrętach, a tu moc nie jest najważniejsza 😉
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
GynoMax Mierzenie cipek Seks fotki i filmy 8
F Ból penisa Porady seksualne 4
M Czy wielkosć penisa ma znaczenie Porady seksualne 70
Doominoo Sprzedam żele do powiększenia penisa Akcesoria erotyczne 3
S Pompka do penisa Porady seksualne 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry