• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prawidłowe mierzenie penisa

Halred

Erotoman
Jak facet ma 19-20 cm, a dziewczyna ma 155 cm, to myślę że nie każda dziewczyna o takim wzroście może włożyć sobie takiego całego bez problemu.
Wzrost nie ma związku, poza tym kolejny raz powtarzam, że nie istnieje żadne prawo nakazujące wkładać do końca.
A co do kobiet to jest ich tyle na świecie, to faceci sobie sami wybierają takie kobiety, które lubią ich wykorzystywać.
Nie wybierają takie tylko są przez takie wybierani. To kobieta wybiera a facet jest towarem. To kobieta ma na jego miejsce dziesięciu innych, a nie facet.

A co do przytulania się z laską, która leci na kasę, to już lepiej sobie zamówić dziewczynę i się pobzykać, bo przynajmniej będziesz wiedział dokładnie za co płacisz i wszystko jest szczere.
Tak właśnie robię, wolę szczerą relację z ustalonym dokładnie co i za ile, niż związek czyli to samo tylko gorsze i z cenami które są tajemnicą.
Niektórzy się dziwią jak można płacić kobiecie za to, że wezmę ją na randkę, kupię kwiaty, może jakąś biżuterię, potem zawożę do domu, pieszczę, masuję, robię minetę.
Wtedy pytam czy zna taką, która zrobiłaby to za darmo z facetem poniżej przeciętnej.
Może i choroba ale to nie powód by komuś robić przykrość.
Facet nie ma być tylko bankomatem, ale też bolcem, jak tego punktu nie spełnia, to należy go wyrzucić, tak jak każdy niesprawny przedmiot. Nie ma co sobie psuć życia jak można wymienić go na pełnowartościowego.

szukajcie dziewczyn wybierających facetów po charakterze a nie penisie xD.
Rada w stylu "jak jesteś biedny to stań się bogaty", albo "jak jesteś chory to wyzdrowiej" xd Wątpię że istnieją takie, no chyba że całkiem aseksualne, albo po prostu oddzielają bankomat od bolca i mają po kilka facetów każdy do czegoś innego. Charakterem nie wyrucha.
mój były miał chyba z 13 cm albo mniej(...). Nawet mi się nie chciało z nim seksu uprawiać i robiliśmy to może raz na miesiąc bo było tak słabo. Teraz z obecnym jest całkowicie inaczej, (...) ma większego
Ja tak to widzę :D
jedna na milion 🤣 szkoda życia na takie
Jedna na dwie już prędzej.
 
Mężczyzna

Tomasz 37

Cichy Podglądacz
Witam. Mam pytanko do kobiet. Otóż chodzi o wielkość penisa i cały czas o tym myślę te myśli mi nie dają spokoju. Otóż mam w sumie w pozycji stojącej 18 i 13 grubości wiem że to dobry wynik. Jednak gdy jest w zwisie to mam ok 10cm i właśnie nie wiem kurde czemu przejmuję się tym wynikiem. Jak by to miało jakieś znaczenie.
 

PanTak

Seks Praktykant
Witam. Mam pytanko do kobiet. Otóż chodzi o wielkość penisa i cały czas o tym myślę te myśli mi nie dają spokoju. Otóż mam w sumie w pozycji stojącej 18 i 13 grubości wiem że to dobry wynik. Jednak gdy jest w zwisie to mam ok 10cm i właśnie nie wiem kurde czemu przejmuję się tym wynikiem. Jak by to miało jakieś znaczenie.

Pytania żadnego nie widzę
thisisbait.jpg
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
No ale czym się opie przejmujesz?.
Tym że masz penisa powyżej średniej? xD
To co ja mam napisać jak mam 14 cm bez dociskania, a dociśnięciem linijki +/- 16 cm i obwód 13 cm xD
myślę, że to bait i czeka aż kobiety napiszą ,,oo ale masz dużego i inne pierdoły". Potrzebuje po prostu się dowartościować jak niektóre kobiety na portalach randkowych.
 
Mężczyzna

Tomasz 37

Cichy Podglądacz
myślę, że to bait i czeka aż kobiety napiszą ,,oo ale masz dużego i inne pierdoły". Potrzebuje po prostu się dowartościować jak niektóre kobiety na portalach randkowych.
No może też masz rację. Ale wiesz ja nie piszę tu po to by wyrwać dziewczynę czce poprostu dowiedzieć się. I być może dowartościować się z tym może i masz rację.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry