• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pozycja 69 - co o niej sądzicie?

Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Świetna. Można jednocześnie być pieszczonym i dawać przyjemność, więc dla mnie nawet lepsza niż zwykły seks oralny.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Chyba wolę się skupić albo na czerpaniu przyjemności albo na samym dawaniu ale raz na jakiś czas jest spoko. Pomaga podkręcić atmosferę
 
L

lucyfer69

Guest
Kocham ją uwielbiam lizać cipkę coś cudownego a przy okazji czuć doznania drugiej połówki która go ssie cudo
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Niezaprzeczalny fakt, zmysłowa pozycja dwóch materii pragnących podobnych doznań w jednej jednostce czasu — zwanego zadowoleniem. Wstęp do spektaklu tytułowanego pożądaniem, ma za zadanie rozbudzić zaspane trzewia miłośników, upojnym starciem ust z podatnymi na dotyk zmysłowymi miejscami. Dobre na start w krainę błogostanu…
 
Mężczyzna

33on

Nowicjusz
U mnie czasem sie 69 zdarzy ale to raz na rok moze 😁 jednak lepiej osobno sobie dogadzac
 
Mężczyzna

tomekwaawa

Cichy Podglądacz
Ja bardzo lubię, widzę tylko dwa minusy:
Jak jedna osoba dobrze ssie top druga się nie może skupić.
Lodzik jak dla mnie na również duże wrażenia wizualne, a jak mam przed sobą cipkę to nie widzę jak mój penis znika w ustach :p
 
Mężczyzna

teki.blue

Cichy Podglądacz
Najlepiej siada po dobrym jaraniu. Masz gastrofazę i na to jesz i jesteś jedzonym - polecam!!! Czujesz orgazm ustami :)

Tylko ona musi być na górze i sobie kontrolować ile bierze do buzi. Zdarza mi się zapomnieć, dławienie psuje zabawę.
A przy finale może sobie dziewczyna oglądać erupcję, może zrobić z tym co chce. Z resztą też jej łatwiej, bo jak zmęczy się ustami to ma swobodny dostęp dłońmi. Ma więcej luzu i siedzi sobie wygodnie :)

Z kolei kiedy ona jest na górze to dodatkowo mnie poddusza jak dobrze się dociśnie - uwielbiam tracić wtedy dech, aż się kręci w głowie. Do tego mam w dłoniach kobiece pośladki, piersi i uda w zasięgu ręki. Na moich żebrach czuję jej kolana - kiedy świdruję językiem punktując łechtaczkę to tak uroczo się zaciska na mnie. Pyszna rzecz ciągle spływa do moich ust.

Warunkiem jest tylko to, że partnerka potrafi i ma ochotę w tym czasie na orgazm łechtaczkowy - jeśli tak to tylko czekam aż zaczyna miotać nią jak szatan. Spada wówczas jakość jej oralnych starań, praca rąk też słabnie. Ale cały spektakl kiedy jeździ po moich ustach i wbija się ostro, chaotycznie szarpie moim przyrodzeniem. Przy tym się ciągle odchyla i wije, jęczy i wypuszcza z ust słowo "fuck"
Aż w końcu prosi żebym nie przestawał, łapie się za pośladek i trzyma łechtaczkę tak żeby ją centralnie stymulować. Punktuję wtedy językiem jak bokser gruszkę :)
Ona dochodzi, a mnie to tak podnieca, że sobie strzelam nawet jeśli tylko ledwo trzyma mojego penisa w dłoni - sam efekt jej szczytowania wyzwala przypływ nasienia!

Tak przynajmniej pamiętam najlepsze numerki typu 69 z finałem. Chociaż racja, zwykle to tylko element gry wstępnej. wszystko zależy od nastroju i potrzeb drugiej osoby
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
wielbicielminety Pozycja 69 Seks 16
H Jaka jest Twoja ulubiona pozycja (pytanie głównie do panów) Seks 13
Keny łest Dziwna pozycja Seks 16
Keny łest Pozycja na jedźca Seks 18
R pozycja na pieska Porady seksualne 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry