• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Powiększenie objętości wytrysku

Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Panowie szukam jakiegoś ziołowego środka na zwiększenie objętości wytrysku i mocy orgazmu. Dodam,że nie chcę stoować żadnych leków. Problemów z potencją raczej nie mam tylko od jakiegoś czasu jest ona osłabiona. No na pewno nie jest tak jak 10 czy 15 lat temu....Czy jest coś skutecznego
 

grzybs

Cichy Podglądacz
A czy przypadkiem przyczyną takiego stanu rzeczy nie jest problem z podnieceniem. Może jakaś dłuższa gra wstępna. Bo o ile wiem, to siła orgazmu zależy od stopnia podniecenia. Może jakieś gadżety - nie wiem co Cię tam rajcuje :)
Jeżeli chodzi o suplementację, to mogę polecić cum on. 3 opakowania to koszt 160 zł. W opakowaniu jest 30 tabletek, Po 1 dziennie. Czyli na 3 miesiące wystarczy.
 

Wieks

Cichy Podglądacz
O, też korzystałem z tego cum on-a. Rzeczywiście dobry jest. Nie zauważyłem też u siebie żadnych dodatkowych efektów ubocznych.
Może nie jest tani, ale jak mi się udało dowiedzieć, wynika to z kosztów badań. W prawie europejskim jest taka zasada, że trzeba udowodnić, że dany środek nie ma negatywnych efektów ubocznych.
 

Paxxxon

Cichy Podglądacz
Szczerze mówiąc to te wszystkie suplementy są uja warte .
Szkoda kasy . Testowałem kilka i nic to nie daje .
Wystarczy zobaczyć skład danego suplementu i po prostu wzmocnić dietę tymi witaminami co są w składzie.
 
Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Dobra, dzięki - zamówiłem przed chwilą. Na jutro powinien dojść (kurier). Mam nadzieję, że nie okaże się to jakąś lipą :)
Jak coś, to dam znak za kilkanaście dni :) Pozdro!!!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry