Zasadniczo, moze i ktoś to lubi, ale jest tyle potraw i smakołyk że ten akurat jest gdzie na samym dole, nic specjalnego ani w smaku ani w konsystencji.... a już mroznki? Zapewne cały smak jest w ruszajcym się plemniku a po hibernacji wątpię żeby wracał do życia, i gdzie tu ma być smak?